Komentari na vest

Hod po mukama Filipa Đuričića: I dalje trenira odvojeno, neizvesno kad će na teren

G

Gost77

pre preko 4 godine

Ovaj ne može da igra nigde, samo kod De Zerbia, zato što su imali istog menadžera. Momak nogde nije igrao samo u Beneventu i Sasuolu kod de Zerbia...
l

lorenzoo

pre preko 4 godine

pa napišite koja je povreda u pitanju?