Komentari na vest
Imao vizu, ali je dobio zabranu: Somalijski sudija ne može da uđe u SAD
K
Kao gost valjda
pre 28 minuta
Ovima (SJD) je trebalo oduzeti domaćinstvo još početkom godine (minimum) ali... Pare! A neće ni upola ih uzeti kao što su planirali, na sreću!?! Komedija u najavi...
Benny Ben
pre 29 minuta
Sta očekivati od Amerikanaca, nista pametno?!
Elvis Fejzic
pre oko 1 sat
Ah ta Amerika, zemlja slobode i jednakosti i demokratije
Isa Peric
pre oko 1 sat
Na ovom SP ce biti mnogo vise politike nego fudbala. I pored ovog sudije iz Somalije dosta clanova Iranske delegacije ne moze da udje u SAD !
Sala zabava
pre oko 2 sata
svima puna usta fer play-a, jednakost, klinci palci, a ispade da igraju kako Ridji svira... jos mu dali neku satro nagradu za mir... koji cirkus
N
Nista neobicno i lose
pre oko 2 sata
Podrska za vlasti SAD kad je u pitanju Somalija jer znam o cemu je rec. Da li moj komentar podrske moze da prodje kao sto ostale neznalice kritikuju? SAD decenijama ima najrigorozniji ulaz u drzavu, apsolutno nista novo. Somalijska zajednica je udesetostrucena i nastavlja nekontrolisano da raste. Vise od 50% Somalijaca u SAD ne znaju rec engleskog, preko 20% se bavi nekom vrstom prevare. U njihove sredine ne sme da udje ni policija kako su povezani. Uz to, ne doprinose apsolutno nicim SAD, uzimaju socijalnu pomoc i nema visoko kvalifikovanih. Strucne istrazivacke agencije su dale procenu da je prosecan IQ ljudi iz Somalije 68 sto je neverovatno nisko. Pre nego sto popljujete SAD za svaku neproverenu i bezbednosno interesantnu osobu kojoj hvala Bogu nije odobren ulaz.
V
Vanjola1
pre oko 1 sat
I to ne samo Somalija nego još država ima takvo stanovništvo..
S
SilvioB
pre oko 1 sat
Reč je o čoveku koji je poznat javnosti i ima izgrađenu međunarodnu karijeru. Ne verujem da bi ostao u Americi da pere sudove kada može da radi kao fudbalski sudija ili konsultant gotovo bilo gde u svetu.
Bilo je i slučajeva evropskih državljana koji su dobili vizu, a potom im nije bio dozvoljen ulazak u SAD, pri čemu su kao razlog navođene njihove javne objave, kritički stavovi ili mimovi povezani sa Trampom.
Zato nisam uveren da je razlog isključivo strah od ilegalnog ostanka u zemlji.
d
dzonson1992
pre oko 2 sata
FIFA postaje ozbiljna komedija. Cute kao zaliveni, a Kauboj radi sta hoce. Da mu se digne, moze da proglasi finale SAD-Kanada, Infantino ne bi smeo nista da kaze.

pre oko 3 sata
Ajde više,što bre organizuju bilo šta kad trzaju ljude gde god da stignu,nemoj lepo ništa medjunarodno da organizuješ i ćao




.jpg.webp.webp.webp.webp)



