Komentari na vest
Irci planiraju da napadnu Portugalce: Imali smo ih i tamo do 89. minuta
@
@ssss
pre preko 3 godine
Šta ti je doza sreće. Portugal do 89.minuta gubio od Irske pa preokrenuo i pobedio. Da je za tih nekoliko minuta ostalo 1:0 za Irsku i da mi nismo prosuli dva boda protiv irske u 88.minutu ako se ne varam sada bi već išli na SP.
g
gari2145
pre preko 3 godine
Ne bi, u tom slucaju bi sad portugal imao 13 a mi 19 bodova. Sto bi znacilo da mi nam remi tamo odgovarao.
d
denula
pre preko 3 godine
Ne bi.. Imali bi 19 a Portugal 14 I utakmicu manje.. Odgovorao bi nam remi u Portugaliji al bi Portugalci napali ko ludi jer ce u dablinu ionako dobiti
G
Gost17
pre preko 3 godine
Ronaldo je ubica i sa 36..mnogo tekmi je resio u u 90+ ove godine..njega paziti koliko se moze..i nama je dao onaj cist gol isto na kraju..sreca nas pogledala malo. Irci su smesni..mi ih razbili..ali nismo dali drugi gol i prosusmo bodove..srecno
x
xexeexxe
pre preko 3 godine
drugi gol je dao nakon sto je vec isteklo nadoknadno vreme i nije fer bilo priznati taj pogodak...iskreno
C
Coan01
pre preko 3 godine
Možda zvuči ludo,ali ja ne bih voleo da ih Irci dobiju nego bi nam po meri bio remi!
U tom slučaju ne igramo na bod,niti na poraz pa čekamo druge rezultate itd. već moramo kako znamo i umemo da idemo na pobedu.
Opšte poznato je da sve zajebemo kad igramo na bod ili čekamo drugi rezultat u našu korist,zato bih voleo da remiziraju pa da u Lisabonu spakujemo kofere za Katar.
A
Akko
pre preko 3 godine
Irci uspeju da izbegnu da prime 5 komada u sred Irske nek smatraju da su dobro prošli.
Uživo
Fudbal
Košarka
Tenis
Odbojka
Rukomet
Basket 3x3
eKošarka
Hokej na ledu
Bejzbol
LOL
Stoni tenis
Ragbi
Dota
Badminton
eFudbal
Najava mečeva
subota | 26.07.2025.