Komentari na vest
Italijani imaju čudan plan: Serija A se seli u SAD za vreme SP u Kataru
G
Gost Zlatko
pre preko 4 godine
Katar je na +2 sata. Ako druga utakmica počne u 21h po lokalnom, to je 19h u centralnoj Evropi. Recimo Atlanta je na -6 sati. Ako lokalno počne u 15h, to je 21h u Rimu. Isto dve utakmice, početak u 15h i 17h lokalno, to je u Rimu 21h i 23h. To bi moglo vikendom. Verujem da će više razmišljati lokalno, jer ako će prilagođavati vreme Italijanima, onda ne bi išli u SAD, ostali bi u Evropi. Radnim danima će verovatno počinjati u 18h i 20h lokalno, +6 sati, to je u Rimu 24h i 02h. U principu nije loša ideja, ali treba videti kako će ostale lige to rešiti.
G
Gost357
pre preko 4 godine
Ovo ima smisli samo ako italija ode na svetsko
a
aneeee
pre preko 4 godine
zvuci zanimljivo
S
Sempre Ac Milan
pre preko 4 godine
Šta tu ima zanimljivo???Osim toga da fudbal ide u krivom smjeru jer se sve više distancira od običnih pravih navijača i kao takav nam postaje sve manje zanimljiv.Polako sve ide u 3 p.m.
I
Inzaghi
pre preko 4 godine
Naprave coppa italia, da trofej bude zvaničan, ionako u završnici ovog takmičenja su uvek ekipe iz serie a. To bi bila prava stvar.
G
Gost83
pre preko 4 godine
Ne znam kako će izgledati rasporedi utakmica liga posle SP i kako je sve zamišljeno, ali ovo je korektna ideja da igrači ostanu u formi, gde pritom neće davati svoj maksimum zbog toga što je kup prijateljski i time će se sačuvati od povreda. A ujedno će klubovi zaraditi novac i načiniti korak ka popularizaciji lige u SAD. Pogotovo kada se u obzir uzme da vlasnici 5-6 klubova (otprilike, ne držite me za reč) dolazi odatle.
a
a koji benefit donosi
pre preko 4 godine
najnegledljivija liga, gledace kaljari udineze ....i koliko to preseljenje kosta...
P
Porem
pre preko 4 godine
Bolje Kaljari -Udineze nego Brajton-Votford.
М
Мукадин
pre preko 4 godine
Није њима лако...

Bojan Lordinho
pre preko 4 godine
Sta je cudno? Pa onda sledece godine novi stadion,pare oprane,niko ne pita,ide posao...S.Pozdrav.




.jpg.webp)


.jpg.webp)
