Ivica Iliev: Imamo još dva fenomena, znamo da radimo s napadačima

Ne prati Fiorentina nove mlade igrače Partizana Ivice nego mafijaška linija Faljija Ramadanija prodaje Partizanove igrače Fiorentini. U Evropi ima mali milion klubova i makar jedan bi nadlicitirao ponudom ali ne može jer oni moraju da završe u Fiorentini. Prema tome Ivice, bolje radi svoj posao i tiše pričaj. Toliko glupi nismo.

v cgftegr

Joj sta ovaj tropa... A sta je sa onim Agamangom ako on bude najbolji i uradi nesto ovaj ce reci ja sam ga otkrio i forsirao i ako smo imali nase momke ali sam video ogroman potencijal. Ma covek nista skoro ne uradi nego kad neko sam po sebi postane igrac ovaj i slicni njemu sebi pripisuju zasluge. Da ste znali nesto i da niste secikese Vlahovic i ti nabrojani bi odigrali koju sezonu u Partizanu i onda bi bi bili pordati za ogroman novac. Bombas za koliko si porodao tako strucan te sve talente koji sada vrede 100 Mil evra, koliko ste nivcva uneli u klub? A nije samo on problem bombas nego svi nasi klubovi isto rade i slicni bombasi sede po upravama i pune dzepove. Kad krenemo od FSS a onda preko Partizana i Zvezde zar nije u svkoj Africkoj drzavi normalno da sede najveca imena u savezu i upravi, kao sto je Mijatovic, Vidic, Jugovic, pa ako moze Mijat da bude u Realu neka funkcija zasto ne moze u Parizanu pa cak i Pancev u Zvezdi ili Savicevic mada se Dejo obrukao i nije pravi primer za to?
G

Gostimir

Koga ovaj laže?? Bilo mu je teško kada je otišao! Nije ništa stigao da pokaže u dresu Partizana!@ Pa imate izjavu Marka Nikolica kada govori DA NISU DALI VLAHOVICU DA IGRA i da ga stavlja u tim(sportski sektor Iliev, i predsjednik i potpredsjednik kluba). Na pitanje novinara pa kakav je bio sa 16 godina?? Marko Nikolic odgovara : SAM IH SVE POBJEDI! ALI DA IGRA NE MOŽE, ZATO ŠTO JE UGOVORENA PRODAJA i nema ga ubacivati u ekipu. Ko nama vodi i Savez i klubove, pa da nam je najveci neprijatelj birao ovakve "tipove" koji ce biti na celu Saveza i klubova u cilju da nam unisti fudbal - GORE NIKAD NAŠAO NE BI.
G

Gastarbeiter

Prijatelju kad tako znaš koristiti net onda bi znao da je Harland do sada igrajuci i za Salzburg i Dortmund dao više golova nego što je igrao utakmica i da mu je procenat u BL 1,01 gol po utakmici a u Austriskoj ligi nešto veći, plus sto niko u njegovim godinama nije u LS dao više golova ni Ronaldo ni Mesi. Čisto da te informišem pošto si izgleda samo jak na jeziku.
M

Mrsoja

Aihihihihihihihihih,ovaj bombarder se ne javlja cesto al kad se javi odvali takvu glupost,za nepovjerovat.
G

Gost znaci

Zato je igrao centarfora Holender ,a sad Rikardo.
J

Jaaaaa

Nego .. do kad si u ostavci??? Koliko još godina 🤔
S

Saša_PFC

Prvo da vidimo kada ce Terza da svoju odstavku koju je podneo pre 2.god.ispuni...on je mnogo bitnija figura od Ilieva.Mada je Iliev vise para uneo u Partizan nego Terzic u Zvezdu...
p

pancevac92

sasa pfc ajde molim te,objasni nam kojom to magijom je uneo vise ilijev u partizan nego terzic u zvezdu,preko 110 miliona evra od transfera i uefe,ajde objasni nam gde ste vi priblizno toliko uneli?

GostLazar

Sta ti znas, da je srece da tebe i Terzu ne gledamo nikad. Zao mi je dokle smo dosli
G

Pratim evropske lige i živim na zapadu i kada se porede Vlahovic I Harland ljudi to je razlika kao nebo i zemlja. Neću reći da Vlahovic neće biti kvalitet ali momentalno se nemoze vršiti poređenje njih dvojice. Sam Vlahovic kaže da se može porediti u svemu sa Halandom osim u brzini.Statisicki podaci sve govore u korist Halanda, dečko ima datih više golova nego odigranih utakmica igra LS i tu daje nemilice golove. Procenat iskoristenih šansi mu je sigurno izmedju 80-90% dok Vlahovicev nije ni na 50%.
S

Slanina

Zivis na zapadu, ali internet slabije znas da koristis. Da znas, mogao bi da nadjes da je Haland dao 7 golova iz 13 suteva u okvir gola, znaci ne racunajuci ukupno, vec samo sto je sutnuo u gol. Tako da 90% je bas lupanje gluposti.
D

Dragan Z.

Obožavam izjave Ilieva. Uvek mi popravi raspoloženje. On ko da igrače prodaje za 10-15miliona, klub pun keša, uredno se igra LS ili LE, proleće u Evropi nam je normalna pojava, ma prosto mora da se ponosi svojim i Vazurinim rezultatima! Neverovatno.
G

Gost1234

Jao kad krenu Zvezda i partiza da se hvale kako oni ucili, pa naucio tamo sa njihovim trenerima, da ste ga vi naucili vec bi bio top igrac od pocetka a ne posle 2,3 sezone, za nasi uslovi ne mogu da naprave napadaca, a ne za evropsku scenu..
D

Deyan X

Milovanovic I Bazdar su biseri Partizana koji nemaju ni poluvreme na terenu. To je sramota. Ta deca treba da igraju vise. Terzic je iskoristio svojih 5 min, ali I njemu treba veca minutaza. Ricardo na 2:0 za Nas treba da izadje I prepusti min ovoj deci.
G

Gostimir

Isto su radili i Vlahovicu. Nisu mu dali da igra, tako i ovim ne daju. Već viđeno milion puta.
9

951357

Oduvek su voleli da se kite tuđim perjem, pa i sad. Taj Vlahović je sve samo ne dete Partizana. Počeo u Altini, igrao u kadetima Partizana, dali mu 5 utakmica po 10 minuta i prodali u Fiorentinu. Posle toga, ovo što je sad, sve je to Fiorentinina škola. Tako da, ako neko može da kaže da je on "njihovo dete", to može samo i jedino Fiorentina jer su ga oni napravili u igrača kakav je sad. A Partizan može da kaže da je igrao u njihovim mladim kategorijama, i da bude srećan zbog para koje mu zbog toga sleduju. A poznata nam je ta spona, tj. veza između Fiorentine i Partizana, zove se Fali Ramadani. Čudo i njega nije spomenuo, jer ipak je on taj koji prodaje igrače Fiorentini. Ovo je javna tajna, tako da... A najjače je ovo forsiranje Jovića koji je već stigao da padne u formi a juče počeo da igra, i uporno pominjanje kako je eto došao čak do A reprezentacije, kao da mi ne znamo da je isforsiran da bi ubeležio nastup kako bi mogao da se proda. Mislio Ilijev da zaradi jeftine poene na konto Vlahovića...
L

Limi mladji

Nije ni tebi lako! To što ti je pusto pod kapu je dar božiji a to što baljezgaš i lažeš je lična bolest , veliš naučio u školi fiorentine a dečko igrao za prvi tim pfc i tek kad je postao punoletan otišao u italiju!
T

Tooole

Da vecia zna a ne zna za Vlahovica jeste ista ucena Partizana da mora da ode za 1,5 miliona koliko ga je platila viola tada a da je 750k sislo kod ramadanija jer u tom trenutku su Partizanu bile potrebne pare da plate za licencu. Duboki su koreni menadzerskih kandzi u nasem klubu jer svakog dana gledam kako menadzeri vise borave po zeminelu nego roditelji.
9

951357

@Limi mlađi - Ma naravno ja lupam, a vi što nemate argumenata ste u pravu, samo što - sezona 2015/16: Kup Srbije 4 utakmice sa 56 minuta (14 minuta po utakmici) i Super liga 14 utakmica sa 289 minuta (20,64 minuta po utakmici) - za celu sezonu 18 utakmica sa ukupno 345 minuta (19,16 minuta u proseku). Sezona 2016/17: Kvalifikacije 1 utakmica 50 minuta, Kup Srbije 1 utakmica 10 minuta, Super liga 7 utakmica sa 120 minuta (17,14 minuta po utakmici). Za sezonu 9 utakmica sa 180 minuta, 20 minuta po utakmici. Dakle, za dve godine u Partizanu, 27 utakmica i ukupno 525 minuta (kad se sve skupi 5,5 celih utakmica otprilike za 2 godine), i magičnih 19,44 minuta po utakmici. Iliti, statistička greška! On je rođen 2000. godine, dakle, imao je 16 i 17 godina kad je igrao u gromadi, tj. bio je kadet (16 godina) kad je ušao u prvi tim i odigrao 2/3 svojih utakmica i minuta. Hvala na pažnji, doviđenja!
9

951357

Možete da pumpate dislajkove koliko hoćete, činjenice su činjenice.
G

Grga Cvarak

@951357 Krivo je tebi sto je on iz Partizana i to je to. Da je u Fjorentinu presao iz Zvezde, znamo svi sta bi pisao. E to su, drugar, prave cinjenice.
O

Ofkbeograd

Inace je dete OFK Beograda i tamo je učen da bude napadač a ne u klubu koji nije iz Beograda
d

dr.mr.terzaa

Kralju, zaboravio si da ste ga prodali za citavih 1.5 m, sto govori koliko ste verovali u njega.A niste ga ni pustali da igra jer nije hteo potpise za ramadanija
R

Real

Zar ti nisi dao ostavku.
d

d.g.

Jeee. Prodao sam igraca za milion. Posle dve godine vredi 80 miliona. Kako sam sposoban i pametan.
I

Ivan FCRS

I da ostane ovde 2-3 godine, daje po 30 golova svake sezone, ne bi mogao da dogura ni do 5 miliona vrednosti. Jedno je kada se dokazes u nasoj ligi, a nesto sasvim drugo u italijanskoj.
P

Pixi10 10

Mole se novinari da nazivaju stvari pravim imenom! Ovaj je davno PODNEO OSTAVKU!
d

d.g.

Zvanično vraćen.
D

Daj faul

Da se Vlahovic vrati kuci? To znaci onda da ce igrati u Altini, jer je tu odrastao i stasao, a ne u Partizanu
i

iz 1 u x

šta sve neću cuti, Dušan i ja odrasli kucu do kuce a ti pričaš gluposti
D

Daj faul

Izgleda zemljace da si ti pogresio kucu jer ako ne znas da je Dusan Vlahovic igrao za Altinu, pa kratko za OFK Beograd, a tek onda presao u Partizan…. mozda si se preselio negde a da ti nisu rekli!?
G

Gost007

Da samo jos da naucite u pare..i zvezda takodje...da ne prodajete bukvalno za dzabe..
G

Gost007

Neka spomene i Nastasica. Njega su dali da bi namirili neki belosvetski racun uprave.
G

Gost9381ye05p1u

bez blama govorinod Vlahovicu prodali ga sa 16 godina
b

bruka

Dinamo je placao vise Lokomotivi za igrace(svojoj filijali), nego sto je Fjorentina nama, sa izuzetkom Milenkovica. Pa da li smo mi njihova filijala,jel treba da im poklanjamo igrace?? Kako te nije sramota da izjavljujes bilo sta za ovu dvojicu?? Kao Zvezdini direktori kad se grebu o Jovica, a oterali ga kao najvece smece. Bar procente da su ubacili, pa 5% od Vlahovica ako ode za 50/60 miliona nama ide 2/3 miliona, vise nego novac za koji je prodan. Ne uzimajte oteranu decu u usta, mozete Sadika i Milenkovica (prodati za kolko tolko pristojne pare)
G

Gost123

cega se pametan stidi....pa kako ti jasno ds ste ostetili klub za par desetina mioliona evra...prodali ste ga za 1.5mil..alo rodjace