Komentari na vest

Kovač više neće suditi Ligu šampiona, ali ne zato što je oštetio Barsu - nego zbog greške na račun Atletika?!

stefann

pre 13 minuta

klasicna uefalona.

Petar Lukić

pre 17 minuta

Sramota!

kobraBG

pre 23 minute

velika steta 😅

Markos Pavlovic

pre 36 minuta

ovaj ni u svojoj zemlji ne bi trebao vise da sudi a ne u ligi sampiona
Џ

Џаипур

pre 39 minuta

Заслужено. Сви се ослањају на ВАР, по принципу ја ништа не свирам, нећу да случајно погрешим, а ако треба зваће ме из собе. Ако је већ свирао фаул Кубарсија, морао је да да црвени картон директно, не може жути у тој ситуацији никако.
M

Mmm2

pre oko 1 sat

Volim kako su navijaci barse nerealni kad je sudjenje u pitanju
n

neconi1122

pre oko 1 sat

Najgore sidjenje ikad vidjeno
j

jokicvv.

pre oko 1 sat

Bas steta.
N

NN3

pre oko 1 sat

Tako treba. Muka mi je više od oslanjanja sudija na VAR, upropastio se fudbal sa tim. Toliko očigledna situacija i direktan crveni, ali on daje u žuti u fazonu da ispadne dobar, pa ako je crveni ipak pozvaće ga VAR bez brige.
Q

Qqw

pre 36 minuta

Ladno si poverovao da je sklonjen zbog te greške.........
T

Trapavac

pre 15 minuta

Baš tako, da se neljute razmaženi Katalonci a ako zove var onda moram da pokažem crveni.
R

RS Rs

pre 12 minuta

Komentar bi imao smisla kad se ne bi mogao crveni karton ponistiti. Mogao je tako dati odmah i crveni pa ako je pogrijesio pozvace ga var da ispravi.

kristinica2023

pre oko 1 sat

👏
f

fifiPT1993

pre oko 1 sat

Realno. Mogu uefalonci da se žale do sutra.

Dajana09

pre oko 1 sat

Au cuj ovo Kovacevic
A

Aleksandar198

pre oko 1 sat

Koliko bi trebao da budeš pogan i bezobrazan sudija da dosudiš za ono penal u četvrtfinalu LP? Greška je jedino to što je morao var da interveniše zato što Kovač nije odmah dao direktan crveni. Ko gubi ima pravo da se ljuti, godinama se Barsa gurala i u LŠ i u La ligi.
O

Objektivacc

pre 28 minuta

Ako je penal - penal je, taman da je i finale, ili fudbalska pravila vaze/ne vaze samo u vecim utakmicama i na stetu “manjih” ekipa? Sin rodjeni da je isti skrivio, svirao bih ga. Ni po babi ni po stricevima, pa sta ko izvuce.. To sto je 1/4 finale ne mijenja cinjenicu da je trebao svirati cist penal.

Marko Pavlovic

pre oko 1 sat

Džabe kukate, uništili vas
n

nije rumun

pre oko 1 sat

nego mađar
M

Morgon

pre oko 1 sat

Jok, reći će iz Barse javno da su svojim uticajem sklonili sudiju iz takmičenja hahaha. To je razlog zašto se sudije plaše da sude protiv Reala i Barse, pa se ovakve greške na njihovu štetu dese jednom u 20 godina. Ako im se zameriš, završio si. E sad zamislite neki sudija iz Češke, Slovenije, Hrvatske, nebitno. Da pogreši na štetu ta dva kluba. Šta mu ostaje? Da se vrati da sudi u svoju državu za nekolko stotina evra po meču i izgubi 70% svojih prihoda ako ne i više. Možemo pričati šta god hoćemo protiv Engleza, ali koji je klub iz te lige osvojio LŠ u ovom veku, a da je to bilo propraćeno ekstremnim skandalima, poput Čelsi-Barsenlona 2009, Barselona-Arsenal 2011 (crveni Van Persiju, najsramotniji crveni ikad) ili Real-Bajern sa 2 gola iz ofsajda i da ne navodim sve skandale uz koje je Real došao do više titula prvaka Evrope, ne znam da li bi stalo u format sajta? Eto navedite jedan klub iz PL koji je do titule LŠ došao uz skandale takvih razmera. Ovi imaju nenormalan, totalno sektaški uticaj na sve u fudbalu, iako mi je Španija 10 puta draža i milija od Engleske.
G

Gaga32

pre oko 1 sat

Mnogo nas je puklo samo na barcu a sudija je krivac!