Komentari na vest

KRAJ: Crvena zvezda - Novi Pazar 5:0 (VIDEO)

D

Don Vito Corleone

pre preko 4 godine

Bravo za sve foteljaše koji nisu došli na stadion 👋👋👋Ali zato ćete doći protiv Rendžersa, da napravite koji selfi za Instagram. Rutinska pobeda sa pola snage. Kako je krenulo mislio sam da ćemo im dati deset komada. Na pobedu u Glazgov.
B

Bojan Novakovic 2131 /11

pre preko 4 godine

Doćićemo brate naravno, čak šta više, već smo naručili karte za Rendžers... Žulja nas fotelja...
G

Gostlzzz

pre preko 4 godine

Dobro su kom.. Bajernovi navijaci da je Motika talenat ali jako sebican igrac.
д

д.г.

pre preko 4 godine

Из прве поставе остали Борјан Ераковић и Канга.

dejanera

pre preko 4 godine

Motika?..... BUDAK!!!! Sve je to lepo sto hoce da postigne gol ali, dete, dodaj nekome neku loptu!
N

Nenad1246

pre preko 4 godine

Kakva besmislenost Pavkova na terenu.
G

Gost4321

pre preko 4 godine

Nameštaju gol razliku za slučaj istog broja bodova.
G

Gosttt

pre preko 4 godine

za slucaj istog broja bodova gleda se medjusobni mili...
-

-_-

pre preko 4 godine

Prvo se informiši pa spinuj. U slučaju istog broja bodova, gleda se međusobni skor
M

Milan 2303

pre preko 4 godine

@Gosttt Pa i to smo onda namestili! xD
S

Slaba odbrana

pre preko 4 godine

Prestigli su Partizan po broju datih golova iako cele sezone govore kako će Partizan imati najviše datih golova u istoriji prvenstva....

pre preko 4 godine

Ako vam sude penale kao u Subotici možda ćete i imati, inače kršina ste od tima
m

milan galic

pre preko 4 godine

Ovaj sa poternice želi da posvađa FSS.Crnogorac nije ni čudo.Piksi šta želiš od njega.Stalno tražite neku pomoć a stalno kradete..To vam u krvi g sa poternice.Pazite na ove C G.Mi idemo na svetsko a oni.Tesko mu pada.
С

Спарта

pre preko 4 godine

Немој да пишеш глупости. Ми из ЦГ смо свим срцем уз Србију! Уосталом, исто као и браћа из РС. Угаси ТВ, укључи мозак.

gemathegreat

pre preko 4 godine

Aj ne njajke, Terzi posebno crnogorci prirasli za srce.
M

Marszak

pre preko 4 godine

Trebalo je Stanković da izvuče i Kataija odmah iz igre, da se ne zamara nepotrebno
D

Deki maky

pre preko 4 godine

Pravo vreme da uđu Stanic,Stankovic-... Bilo ko,ali deca da dobiju sansu-ionako je sve reseno...
N

Nenad1246

pre preko 4 godine

Sta je beogradjani, daleko stadion? Al zato padaju poptisi.
G

Gost1978

pre preko 4 godine

jel pala torta presedniku za rodjendan
N

Ne nego

pre preko 4 godine

Penal u subotici
G

Gosty

pre preko 4 godine

Склонили нам се Пазарци као и комшије прије недељу дана. Хаха Бјека нека затвара њима све, ми ћемо све ди краја побиједити!
S

Sale555

pre preko 4 godine

Hoce li konacno neko od mladih igraca dobiti sansu na 4-0 protiv fenjerasa??
G

Gost12345

pre preko 4 godine

Kakav penal za Zvezdu nije sviran u 44. minutu nad Ohijem. Mislim, ako je ono za Partizan bio penal, ovo je penalcina.
3

32 titula

pre preko 4 godine

Bas me zanima sta ce napisati ovi iz Mozzarta.
T

Truba

pre preko 4 godine

Gajić 98% lopta nazad Erakoviću.
v

v1ad

pre preko 4 godine

Ne valja Picini sad?
D

Deki maky

pre preko 4 godine

Grbavi je za beton ligu odavno-ali Piculin bar lici na igraca,dok se ne povredi.!!@

07.08.16

pre preko 4 godine

Sta se cudi groblje,njima smo za poluvreme dali 2 i mogli jos 2.
S

Slaba odbrana

pre preko 4 godine

07.08.16 -Šta ćeš nije Partizan-OFK Beograd,Indjija ili Zlatibor da dva puta vodi na poluvremenu i onda sklanjajte se svi.Nisu smeli da postave nogu i blokiraju šut,ili da skoče pored Kataia,tu je i Zeka da napravi penal kad zatreba,tu je i trener da napravi grimasu kada Partizan povede...
L

Lik iz klake

pre preko 4 godine

Ovo je realna razlika u kvalitetu izmedju zvezde i ostalih...partizanu smo za 45 min objasnili gde im je mesto, ovima za 22 min...zvezda je mnogo ispred svih...za klasu, pa vi pricajte sta god hocete...
S

Santi

pre preko 4 godine

Zaboravio si da je protiv Cuke i Proletera Panjkov morao da samara protivnike da bi postigao gol, jer mu se moze.
S

Santi

pre preko 4 godine

Zaboravio si da je protiv Cuke i Proletera Panjkov morao da samara protivnike da bi postigao gol, jer mu se moze.
L

Lik iz klake

pre preko 4 godine

Baki mozda sam ja to i zaboravio...ali znas sta nisam zaboravio jer je sveze...onih 45 minuta pre nedelju dana...to bas nisam zaboravio. Ono razsrafljivanje avangarde.
M

Milojko Arsenic

pre preko 4 godine

Hahaha koja smejurija , pre par minuta se smejali Partizanu a sad igraju protiv tima kome je naređeno da ne sme da potrči uopšte , najkontradiktorniji klub i navijaci na svetu..
-

-_-

pre preko 4 godine

Pazarci su tim koji je u borbi za titulu, eno prezimiše u evropi izbacili Bajern. Samo "zatvorenim" mečom možemo da ih dobijemo, sreća pa smo spremili to kao i prošlonedeljni derbi...
v

v1ad

pre preko 4 godine

Sklonio se NP... ma da. Nema veze sto su poslednja ekipa sa 18 bodova na tabeli.
В

Веља

pre preko 4 godine

Не смејемо се Партизану сад, смејемо му се цело првенство! Флора Талин је показала где су вам границе, тако бисте изгледали у већини утакмица наше лиге када би смели да играју против вас.
O

Orao

pre preko 4 godine

Kao navijaču Zvezde zao mi je malo Novog Pazara, ali ne smijemo stati! Da pokažemo lopovima s juga kako se igra pošteno
0

0211

pre preko 4 godine

Sta te bre zao?! Novog Pazara ti zao?! Neka im utrpaju 200 komada, to je esencija zla. Tovaris novopazarce a grobari placu. Kakav dan.
A

Aebre

pre preko 4 godine

Vi igrate posteno?Pa Kako vas nije sramota?
A

Au

pre preko 4 godine

Ako je ovaj Ohi i u Norveskoj davao ovakve golove sa tri metara onda stvarno ozbiljan napasac.Rikardovi golovi su za njega zakon.
S

Santi

pre preko 4 godine

Videcemo ga protiv Rendzersa, mada sumnjam da cemo ga uopste i videti za 90 minuta.
P

Partizanus ispadus

pre preko 4 godine

Isprati kretanje Ohija i Rikarda, zato Rikardo pored bilo kog iole ozbiljnijeg stopera ne postoji a seti se da je Ohi juče došao, mislim da je puno doneo Zvezdi i tek hoće
P

Partizanus ispadus

pre preko 4 godine

Isprati kretanje Ohija i Rikarda, zato Rikardo pored bilo kog iole ozbiljnijeg stopera ne postoji a seti se da je Ohi juče došao, mislim da je puno doneo Zvezdi i tek hoće
F

Fiat

pre preko 4 godine

Drugo poluvreme obavezno da počnu Motika, Stanković, Radulović, Stanić, i Đurić.
M

Marszak

pre preko 4 godine

Najslađe mi je kad nam se Partizan sklonio prošle nedelje
F

Familija

pre preko 4 godine

NAPRED ŠAMPIONI samo napred gazi familijo
N

Nepismeni papagaj

pre preko 4 godine

Brate, opismeni se i nauci nesto novo. Pocinjes da smaras.
B

BokiUSA

pre preko 4 godine

Mi ni krivi ni duzni dobismo dzabe Ohia. Da je srece da ga jednog dana dobro tapnemo (7,8mil) minimum. Ako je groblje prodalo ono mlatilo tepiha za 5.
G

Gost RF

pre preko 4 godine

Treba malo popraviti i gol razliku...
S

Srbija Majka

pre preko 4 godine

Sada zelim od Stankovica da ubaci i pruzi priliku pre svega Motiki i Stankovicu a naravno i Stanicu...kada ako ne sada!!!!
M

Mento

pre preko 4 godine

To nećemo dočekati..
Б

Бибарс

pre preko 4 godine

Хахаха, па што се игра уопште ова спрдња од утакмице кад се зна унапред победник?
v

v1ad

pre preko 4 godine

Pa dobro, mozemo do 85og kao neki da igramo 0-0 satro da bude neizvesno do penala kao neki. Mi to bar zavrsimo za 15-20 minuta.
S

Slaba odbrana

pre preko 4 godine

v1ad-Kao protiv Indjije,Napredka,Zlatibora itd tako završavate......
S

Santi

pre preko 4 godine

Ubice ih Rendzersi, oni nece da se sklanjaju otpatcima iz MLS lige i Bate Borisova.
M

MhM

pre preko 4 godine

Bitno je da se mlada partizanka sklonila
M

Maljevic

pre preko 4 godine

I vi ste nam se sklonili
X

XD

pre preko 4 godine

@mhm. Oni nam se nisu sklonili, oni su nam se sagnuli.
P

Pravi jole

pre preko 4 godine

Jes da pazarci nisu za prvu ligu ali to ne umanjuje cinjemicu da zvezda gazi ovo prolece sve kao go#na
O

Otodjibaje

pre preko 4 godine

Koja budala forsira to "vezista iz Backog Jarka"?
Y

Yumis

pre preko 4 godine

Da li ce Pazar izdrzati 15 minuta da ne primi gol.
Y

Yumis

pre preko 4 godine

Da li ce Pazar izdrzati 15 minuta da ne primi gol.
Y

Yumis

pre preko 4 godine

Da li ce Pazar izdrzati 15 minuta da ne primi gol.
D

Don Vito Corleone

pre preko 4 godine

Sve vas koji se udarate u grudi kako volite Zvezdu, a pogotovo vas iz BG, treba sve da vas bude SRAMOTA jer ste ostali da iz fotelja gledate utakmicu. Jel toplo kući??? Jel udobno??? BRAVO ZA VAS👋👋👋Čovek se rodi da bi umro, a SRAMOTA ŽIVI VEČNO.
R

RAJKA

pre preko 4 godine

Treba veci broj dronova. OVO je slabo
N

NavijačCrno-Belih

pre preko 4 godine

Klub im proslavlja 77 godina a njih na tribinama nema ni 1000. Smešno.

07.08.16

pre preko 4 godine

Koliko god da ima navijaca,svi su jedno,a vas ima hiljadu,a imate 4-5 frakcija.Ipak,hvala sto nas pratis.Svratini do Muzeja.
g

gost123

pre preko 4 godine

U rodnoj tirani ih je mnogo vise nego u rupi
V

Visente Del Boske

pre preko 4 godine

Danasnja poseta je sramotna ja mogu da razumem da pojedini navijaci nemaju uslova da dolaze do bg na utakmicu kao sto sam i ja npr koji sam udaljen 200 km,ali da beogradjana i ovih iz okoline nema ni 10000 sve zajedno je bruka.
S

Sima Arauho

pre preko 4 godine

E da vidimo kako zvezda igra po snegu!Ako ima pravde mora da se vrati za onu Vojvodinu na nasem stadionu kad se linije nisu videle.
A

Aj pali

pre preko 4 godine

Evo 4 komada za 20 minuta!Srećan?
S

Sima Arauho

pre preko 4 godine

E da vidimo kako zvezda igra po snegu!Ako ima pravde mora da se vrati za onu Vojvodinu na nasem stadionu kad se linije nisu videle.

Norwegianviking

pre preko 4 godine

dal neko zna koliko je doslo na stadion?
K

Krkljuš

pre preko 4 godine

U sledećim utakmicama biće maksimalno 1000. Šta vam trener radi i to što dođe je premija.
G

Grogi

pre preko 4 godine

Koja smejurija je ovaj lažni mister-lister. Razigravaj matorog i sporog Krstičića a Stankovića, Stanića drži na klupi. Čista trenerska neznalica.
M

Muladin

pre preko 4 godine

Gde su i sta rade Falko i Zivkovic, zna li se sta?
K

Kon

pre preko 4 godine

Muladin@Otišli da obiđu Dionija, nešto ga glava boli.
D

Don Vito Corleone

pre preko 4 godine

Jel bilo mesta za Motiku u 11. Na ovakvoj utakmici gde igraš sa najslabijom ekipom u ligi, koja dolazi bez 5 igrača. Važno da igraju Gajić i Krstičić, samo ne znam po čemu su to zaslužili. Forsiraš gerijatriju umesto da na ovakvim utakmicama pustiš par klinaca.
I

Ide moja ko stan

pre preko 4 godine

Deki deki, jel ima neko tvoje godiste da ga ubacis da igra. Mozda bi Mrkela mogao umesto Ivanica. A Terza umesto Erakovica.
I

Izdaja U Tem Denveru

pre preko 4 godine

Prosek godina startnih 11 je 29,36… i to zahvaljujuci erakovicu koji debelo obara prosek. Ako ovo nije mec za motiku i stankovica da pocnu od starta, koji onda jeste?

07.08.16

pre preko 4 godine

Ako ovaj mec,mec sa najslabijom ekipom nije sansa za klince,bar jednog,onda ne znam.Ako Motika ili Stanic ili Stankovic ili Radulovic,ne igraju sad,na Marakani sa "fenjerasem",kad ce? Daj da ih vidimo,pokazi i njima Deki da im verujes,podigni im moral,energiju.Krsticic?Zasto,on od leta nece biti tu.
M

Mardi

pre preko 4 godine

Mora da igra Krsticic, trebaju mu utakmice da bi mogao da udje ako zatreba protiv Rendzersa, iz istog razloga igraju Ben, Gajic i usao Pankov Pavkov. Ima vremena za mlade, a i ne pokazuju nesto kad im se ulaze prilika..Uvek ima nesto sto se nekome ne svidja, ja prvi nisam bio za Stankovica, ali radi posao kako treba za sada

Boka123

pre preko 4 godine

Ok je sto odmara picinija i sanoga, ali sto ne ubaci stankovica ili stanica umesto sanoga??
d

dexiko

pre preko 4 godine

Protiv ovakvog protivnika morao je početi još jedan bonus(motika ili stanić)
I

Iz sljivika

pre preko 4 godine

Koji je smisao držanja Krstičića u timu? Niti donosi kvalitet niti je perspektivan. Očigledno da je godinama u padu forme i da u Zvezdi samo parazitira za platu od 500 000 godišnje. Zar nije bočje da je bar protiv NPa Stanković dobio priliku, pa cak i Motika umesto Bena?
A

Ajde bre

pre preko 4 godine

Gajić??? Krstičić??? Ma važi. Grafičar plače za njima.
T

Tubeki

pre preko 4 godine

Da nema bonus pravila, svi igraci osim Ivanjica (29godina)iznad 30 godina
g

ggost

pre preko 4 godine

Ohi i Gajić nemaju 30 godina
G

Gggg

pre preko 4 godine

Niti Ivanic ima 29
v

v1ad

pre preko 4 godine

Bas smo matora ekipa. Kapiram ja iskustvo i sve ali mi preterujemo.
D

Drvo

pre preko 4 godine

Krle je kod nas dok se ne otvori mesto u starackom domu.
G

Gost1246

pre preko 4 godine

kakav starački dom,covek ima 31 godinu...?
Z

Zoom

pre preko 4 godine

31 pa lepo čovek kaže do starqčkog, 41 godine.