Komentari na vest
Luis Enrike: Nikad niko nije igrao tako s 18 godina kao Pedri, čak ni don Andres, Morata kao zver
K
King off hell
pre oko 4 godine
Dani olmo pa deset mjesta prazno
Kakav pedri kakav morata samo baljezga gluposti
O
Ospiti
pre oko 4 godine
Morao je da dobije otkaz u trenutku kada je doneo u savez spisak sa 24 igrača za turnir na koji može da se povede 26. Takav ego i navijačka strast (bolje 2 igrača manje nego 2 iz Reala) nisu viđeni u istoriji fudbala.
G
Gostinjo
pre oko 4 godine
Zasto bi zvao nekog ako je procena da ce da kvari kompaktnost kolektiva
B
Bibo
pre oko 4 godine
Koga je trebao povesti.Karvahal povredjen,Ramos se tek vratio iz povrede i bolje mu je da razigrava Pau Toresa i Laporta kao stoperski tandem,Asensio koji nije u formi ili Vaskeza koji je drvo.Jedino sto je trebao da povede Ramosa zbog liderskih sposobnosti.A ovi ostali nista
M
Misko14
pre oko 4 godine
Pa bas i nije istina. Kad se setim sta je Sesk Fabregas radio sa 18 godina. Startnih 11 onog Arsenala, golovi i asistencije protiv Juventusa u cetvrtfinalu ls, startna postava u finalu Lige Sampiona, kad je imao 18 mislilo se da taj mali karijeru nece zavrsiti bez 3 zlatne lopte. I imao je vrhunsku karijeru, ali taj nivo koji mu se predvidjao sa 18 ipak nije dostigao. Videcemo sa Pedrijem. Deluje fantasticno, ali meni je Fabregas sa 18 izgledao jos bolje, plus kakav je kvalitet fudbala bio tad i konkurencija. Zavisi kakav je radnik, Sesk i nije bio neki.
M
Mentor
pre oko 4 godine
Ovakve izjave su čisto za stimulaciju i jačanje samopouzdanja mladim igračima
Uživo
Fudbal
Košarka
Tenis
Odbojka
Rukomet
Basket 3x3
eKošarka
Hokej na ledu
Bejzbol
LOL
Stoni tenis
Ragbi
Dota
Badminton
Pikado
Najava mečeva
subota | 26.07.2025.