Nezvanično: Novak Simović opet sudi derbi

n

nevaljA Volja

pre oko 3 godine

Novak Simović popularno zvezdin Skočko iz rodnog sela zvezdinog generalnog direktora je (po)krao Partizan na svakom derbiju. Na jednom Milunovića nije isključio zbog namernog starta na tetivu Rikarda, Milunoviću još 2 žuta kartona u toku utakmice nije pokazao, Rodiću 2 žuta i Borjanu crveni za namerno udaranje pesnicom u glavu Rikarda. Na drugom derbiju nije isključio Gobeljića za start đonom direkto u koleno Sume i Degeneka za lomljenje rebara Sadiku. Na trećem nije isključio Sanoga za vađenje oka Sumi, a kasnije mu nije pokazao još 2 žuta kartona. Kad Elvis sudi on po 2 crvena kartona oprašta jednom istom igraču zvezde na jednom derbiju. Elvis ili popularni Skočko je umesto da dosudi slobodnjak za TSC i pokaže drugi žuti Milunoviću pustio da se igra, a samo napad nakon toga izmislio penal za Ivanića i tako preokrenuo utakmicu i doneo pobedu zvezdi protiv TSC. Ove sezone je pokrao i Partizan, u Novi Pazar, čist penal nije dosudio za udaranje laktom Sisea u glavu Miletića, ali je zato izmislio penal za Novi Pazar, a Siseu je oprostio i drugi žuti kada je na ivici šesnaesterca srušio Sumu. Nije ni čudo što je određen da sudi i ovaj derbi pošto je samo ove sezone direktno zvezdi doneo 4 boda (TSC i Partizan), a Partizanu odneo 5 bodova (Novi Pazar i zvezda) i tako direktno preokrenuo situaciju na tabeli u samo 3 utakmice, da ne računamo ostale krađe poput one gde je Partizan pokraden u Novom Sadu ili sve druge zvezde lopovluke. Samo da nije bilo lopovluka zvezdinog Skočka sada bi Partizan bio prvi na tabeli!
P

Princip je isti, ostalo su nijanse

Skočko Prisli, čekamo te ako ne pobegneš kod Srkija!
g

gunđalo

AV Kokezania terzinjo cigojner liga U ovoj ligi, ja i moja ekipa iz ulice bi bili prvaci sa ovakvim sudijama. Opett ovaj Terzićev zemljak iz Lovćenca!!! Znači trajaće utakmica i do 102 minuta ako zvezdi bude trebalo ko onomad u polufinalu kupa
V

Varela

,,Mladost je krenula dobro a onda na scenu stupa Elvis Simović"
U

U paklu je ekipa

Znaci aktivne igre jedva 15 minuta i peko 130 faulova, uz jedno 7-8 kartona. Ok, barem znamo sta nas ceka. Ko udari bolju polukontru, taj pobedjuje, jer druge nema.
c

ccc@@#

Kad je tesko tu je Elvis jeste on nam je specijalno pomogao da udjemo 2x u Ligu sampiona.Sacuvaj me boze grobarskih nebuloza
B

Bnm

Jbt sta ste se uplasili, ovoliku razliku imate i panika, strah, najava kradje! To je dokaz da ste mali klub. Niste nas dobili 2 godine, 5-6 derbija... a i ovaj Novak vam je pomogao kod onog penala koji je bio na proslom derbiju, ali ne bi ga bilo da je 5 sekundi ranije svirao nesto drugo. Opustite se da nas dobijete nema sanse i nemojte se unapred pravdati da vas neko krade. SVI VAM SE U SRBIJI SKLANJAJU SAMO VAS PARTIZAN URNISE U DIREKTNOM DUELU!!!
t

trpaj tumbase

al nas urnisete do mojega..sine papir trpi sve. Statistika, golovi, pehari..ali vi ste zadrti mrznjom a ne moze sve na silu.Limar sa rendz roverima zna zasto
N

Nesko Milovanovic

„Mladost je krenula dobro, nije se branila, imala je vođstvo 1:0, onda gol Zvezde na početku drugog poluvremena, u redu. A onda na scenu stupa Elvis Prisli i rešava utakmicu“.

Nula_Golova__x4

Netacno, da je Sanogo Matijevic dobio zasluzen zuti za povredu Sume u 15 minutu onda bi vec u 31 minutu napustio teren zbog dva zuta...
G

Gost13

Ne znam zašto ne bismo kao grci uzeli stranog sudiju, evo olimpijakosu protiv aeka sudio srdjan jovanovic

Boka123

to bi bilo idealno
N

Nula__Golova__x4

Pa iz istog razloga sto je i nas najbolji i najuspesniji sudija Mazic, koji je sudio finale LS, odstranjen i proteran saveza...Ima izjava tvorze kako on vise ne sme zvezdi da sudi... Tako i Srdjan Jovanovic vise ne sme da sudi derbi niti utakmice zvezde, jer je tako tvorza naredio isto , iako je on jedini nas sudija koji sudi u LS i LE... Zato ni strane sudije verovatno necemo gledati u pingpong lakrdiji.. Ovi kao Obradovic i kao onaj nesrtetnik iz Indjije su podobni...
G

Gostic'

Elvis partizanov sudija ? Hahahahahahah kako onda kad je Mladost vodila 1-0 protiv crvene, kako ga Nesko nazva Elvis Prisli preokrenu utakmicu u korist ljubimice ?
S

Sta uradi Hesus Hile

Kao pred svaki derbi musave narikace imaju isti repertoar: zvezdi je "odozgo" zabranjeno da pobedi,zvezda mora da izgubi zbog mira u kuci,sudija (zvezdas,terzicev zemljak, Elvis Prisli) ce da pokrade zvezdu i ostale sto puta prezvakane izmisljotine i lazi.
t

titulaaa

ne postoje u zvezdi narikace, nego samo na jugu jna obrazuj se!!!!
M

Misolovka

12 igrac gostiju Novak Simovic
G

Gostić

Dokle vise Partizanove sudije da unistavaju derbi?!Covek secja,secka,secka igru da je mucno gledati.
o

opa bato

Vetar u ledja ima klub iz humske
G

Gost13

Strani sudija je jedino rešenje za derbi. Ovi naši u strahu da nešto ne zaseru sude 50+ faulova na meču. U šesnaest svaki kontakt faul u napadu.
S

Sherlocked

Lose sudi , udavi igru.
A

A.

Dovoljno je samo pogledati protiv kojih protivnika (i koliko cesto) je sudio czv, i ishode tih meceva. Specijalac ponovo na zadatku, kad je tesko tu je elvis