Komentari na vest

Ništa bolje nije moglo da se dogodi Pari Sen Žermenu od odlaska Kilijana Embapea

b

balj123

pre oko 2 meseca

Lepo je reako enrike, nije mogao ceo tim da kontrolise sada moze

Dramaturg89

pre oko 2 meseca

Ziva istina . Oterali zvezde i procvetali.
n

nuki63

pre oko 2 meseca

Izgleda da Luis Enrike ume sa igračima . Napravio od Dembelea najboljeg na svetu

Elvis Fejzic

pre oko 2 meseca

Neće Real ništa osvojiti sa njim. Dembele , od momka koji partija do Zlatne lopte
S

Staniša Žugić

pre oko 2 meseca

To sto sada ima krizu u Realu treba se pripisati i pauzi i njegovoj povredi a inace kad god igra vidi se da se trudi

Nebojsa Antic

pre oko 2 meseca

doziveli renesansu😁😁
G

Gagy ljublju

pre oko 2 meseca

Lagana odjava za mali klub iz ulice Mateje Kezmana
C

Coa97

pre oko 2 meseca

Oni procvetali od kad je ovaj otisao hahah
M

Messi GOAT

pre oko 2 meseca

Bravo za vest.Kao da sam ja pisao ovaj tekst, sve je tacno.Naucili ste nesto iz mojih komentara.VAMOS CON TODOS

Vlada81pfc

pre oko 2 meseca

I bolje sto je napustio psg , da je ostao nikad ne bi osvojili ligu sampiona
k

krejzicoa

pre oko 2 meseca

Pa da, on ih je kočio, to je sasvim logično. xD
P

Prva beogradska grupa C

pre oko 2 meseca

Veliki je Luis Enrique

Ilija

pre oko 2 meseca

Hahahaha 100% je do toga PSG procvetao

kia111

pre oko 2 meseca

Cim ti ode egocentrik odmah prodise ekipa
B

Boki13

pre oko 2 meseca

. To sto sada ima krizu u Realu treba se pripisati i pauzi i njegovoj povredi, a inace kad god igra vidi se da se trudi. Problem su ljudi koji uvek moraju na nekoga da svale krivicu! Cekajte samo sledecu godinu, sve ce vas demantovati i on i Real Madrid!
I

Ilijajakim02

pre oko 2 meseca

Kud nije ostao u PSG, sad bi imali nula LŠ trofeja
Z

Zokili

pre oko 2 meseca

Psg je zasluzio finale lige sampiona, sa ovakvom igrom i ovakvim Kvarackeliom osvajaju sigurno

rosa100

pre oko 2 meseca

pomogao psg-u da budu jos bolji
D

Djokica10

pre oko 2 meseca

Psg igra najlepši fudbal, Bayern za nijansu manje ali za toliko i bolji trener Pariza, srećno u finalu!
B

Boki13

pre oko 2 meseca

Ma jeste, sve sad treba kao da se svali na Mbapea, skroz pogresno. To sto sada ima krizu u Realu treba se pripisati i pauzi i njegovoj povredi, a inace kad god igra vidi se da se trudi. Problem su ljudi koji uvek moraju na nekoga da svale krivicu! Cekajte samo sledecu godinu, sve ce vas demantovati i on i Real Madrid!
D

DDS900

pre oko 2 meseca

Odlaskom Mbapea pruzena je prava prilika Dembeleu. Da je ostao Mbape ne bi ni Dembele napredovao u igri.
T

Tomili11

pre oko 2 meseca

Svaka čast za trenera Enrikea, da njega nema tu sve bi bilo drugačije
D

Dr Arsla

pre oko 2 meseca

Zato iz sveg srca navijam da PSŽ odbrani titulu i da na godinu ponovi podvig Reala.
D

Dobitak111

pre oko 2 meseca

Ma jeste, sve sad treba kao da se svali na Mbapea, skroz pogresno. To sto sada ima krizu u Realu treba se pripisati i pauzi i njegovoj povredi, a inace kad god igra vidi se da se trudi. Problem su ljudi koji uvek moraju na nekoga da svale krivicu! Cekajte samo sledecu godinu, sve ce vas demantovati i on i Real Madrid!

quaresmaaa

pre oko 2 meseca

Ma preporodio je odg od kad je otišao hahahah

Lix

pre oko 2 meseca

Sad se tek vidi koliko ih je kocio, kome treba takva nabedjena zvezda u timu

crvene beretke

pre oko 2 meseca

realno psg nikad bolji i on i neymat i messi su sano gusili tim
T

Tln

pre oko 2 meseca

Otisao iz psg-a i govorite da su ovi procvjetali?? Ja vidim drugacije jer kad je on otisao, psg je doveo boljeg i korisnijeg i svakako produktivnijeg za tim. Kvica je majstor . Top igrac .

Ruzica70

pre oko 2 meseca

Zakopao je i PSG i Real

Vaskon

pre oko 2 meseca

Možeṣ̌ imati 11 najboljih na svetu, ali ako nema hemije, nema ni rezultata... E tu je razlika izmedju dobrih i najboljih trenera...
D

Djordje Milev

pre oko 2 meseca

Procveto PSG od kada je mbappe otišao
G

Gurani real

pre oko 2 meseca

Ne postujem. Drago mi je sta im se desava i smatram da je Perez glavni krivac. Mora mnogo vise da se podrzava trenera. Zamislite da u vojsci general ne podrzi kapetana kada mu vojnici prave nered. Po meni treba u ugovorima predvideti drasticne novcane kazne za one koji se ne povinuju kolektivu.
k

kkmnet

pre oko 2 meseca

Poziva se Perez da procita ovaj komentar, da iz njega nauci kako se vodi Real Madrid.

Маша Медвежонок

pre oko 2 meseca

Stvarno je maler,dobro pa je otiso.

zorankoscica

pre oko 2 meseca

Mbape nikada neće biti vrhunski igrač iako poseduje odgovarajući talenat da to postane. Kao npr Ronaldo i Mesi.
M

Marconato

pre oko 2 meseca

PSG i ostali igraci su iskreno proigrali i progledali od kada je otisao, em su dobili kintu, em je on bio veliki potrosac lopti.
R

RangoNS

pre oko 2 meseca

Ne bih još žurio sa ovakvim zaključcima. Real je čini mi se hteo da ugrabi Mbpape pre ostalih, ne razmišljajući o posledicama po tim. Veću grešku su napravili što su Alonsa otpustili. Real prosto ima dosta rupa, nije kompletan tim ali ima neke igrače koji prave razliku, pre svega mislim na Valverdea. Mislim da je duplo bolji od bilo koga u toj ulozi. Vinisijus je strašno prodoran ali ume i da bude užas, nešto poput Dembelea. Rodrigo je isto svetska klasa, u rangu Olisea, Luiza i takvih krila, ali ga ne cene. Mbpape ili Vinisijus, igraju na istoj poziciji, tu mora neko da ode. Belingem isto jedan od najboljih na svojoj poziciji. Fali im neka devetka tipa Alvarez, Kejn, taj profil. Fali im motor tipa Vitinja, i fali im komplet štoperski tandem i zamena za Kurtou. Tek kad srede ovo moći ćemo da sudimo o Mbpapeu ali već na leto moraju da biraju čini mi se, Mbape ili Vinisijus.
D

Dejan Niciforovic

pre oko 2 meseca

umisljeni igraci, stetocine za svaki tim
M

Maja-Bec

pre oko 2 meseca

Nesto ne pročitah da im je I krenulo od kada Mesi ne igra za njih. Koliko je ojadio barsu sa onim njihovim ( njegovim) nenormalnim ugovovorima,vidi se po tome što se i posle 5god ne mogu oporaviti.A na koji su način juče izbacili bajern,i ko je jedan od vodecih ljudi mafijaske uefe ,to je druga priča. Kao i mancester citi,sve su to veštački klubovi,biće i ostaće. Samo pumpaju i peru pare
N

Nataas99

pre oko 2 meseca

Neosporno je da su klase od igraca on i Vini ali ovo sto rade trpece se samo jos u Realu posle toga idu im karijere nizbrdo ako se ne trgnu
D

Doradora12

pre oko 2 meseca

Kada bi otisao iz Reala sad na leto a Real osvoji ls sledece sezone e to bi bilo vrhunski

Ssarita

pre oko 2 meseca

Ucini nam svima uslugu i napusti Madrid
M

Mara992

pre oko 2 meseca

Jos samo i Real da napusti i puna kapa
V

Vuk Pavlovic

pre oko 2 meseca

odlazak mbappea i dolazak enrikea
s

sola

pre oko 2 meseca

Mbape, otrov za svlačionicu..
T

Tvrdjava

pre oko 2 meseca

Dembele je bolji fudbaler i bolji covek od embapea
N

Nikola Djordjevic

pre oko 2 meseca

Covek maler, mozda bi bilo dobro i za Francuze da ne igra Svetsko
S

Saša2233

pre oko 2 meseca

hvala bogu pa ode
s

salata

pre oko 2 meseca

Mbape sebičan i egoista. Gde on igra nema LS ni na vidiku. Prodisao PSG od kad je otišao.

Meda74

pre oko 2 meseca

Zato se Real raspada.
X

Xyz

pre oko 2 meseca

Iz istog razloga sam ubedjen da ni Zvezda ne bi bila sampion 91. da je tu i dalje bio Piksi. Individualno bio najbolji, ali previse je vukao na sebe, ne ostavljajuci prostor ostalima. A ti ostali su bili u to vreme svetska klasa. Njegovim odlaskom igraci kao da su otkljucani. Timska igra, zalaganje, individualna forma svakog pojedinca skocila. Poceli vise da veruju u sebe, da preuzimaju odgovornost. Bili su mnogo vise "tim" bez njega. Eto i ovde isti slucaj.
b

bravo

pre oko 2 meseca

za komentar, top poredjenje
j

jokicCCvv.

pre oko 2 meseca

Dobili pare a jos i proigrala ekipa

Marko Kolasinac

pre oko 2 meseca

Doziveli ljudi procvat od kad su najurili Mbapea, Nejmara & co. stetocina, klincima dali pravu sansu, timski fudbal, ima lep snimak gde Luis Enrike pokusava Mbapeu "da docara" sta je to Majkl Dzordan mentalitet i kako treba da vrsi presing na zadnju liniju protivnika i da se vraca u odbranu, ali dzaba i evo ih opetvu finalu i to bez Donarume, delovali su jedno vreme u sezoni siti, ali ocigledno hoce da odbrane tron. Luis Enrike trener trenutno broj 1, jeste nekad da kuka na raspored Lige 1, ali dogurase oni do same zavrsnice, savet Arteti da pogleda pod PSZ-Inter kako nije bas pametno da odigra finale.
A

Arteta

pre oko 2 meseca

Hvala brate, pogledacu 🙏
K

Kung8989

pre oko 2 meseca

Lako je sad prizivati Kilijana

Uskekruske

pre oko 2 meseca

Sjajno igraju bez njih
V

Vanjaxd

pre oko 2 meseca

Procvetali posle njega nejmara mesija
s

strahinja1427

pre oko 2 meseca

idemoo do pobede pSG najbolji klub

Branislav Tomic

pre oko 2 meseca

Real sa njim, nikada neće osvojiti trofej LŠ, kada je otišao iz PSZ, PSZ je procvetao, čovek je veliki maler.
c

cv

pre oko 2 meseca

pa i messi je bio u psg pa sa njim nisu mogli da osvoje nista
A

Alexis9

pre oko 2 meseca

Messi bio dve sezone,u godinama ,totalno nemotivisan pritom bez znanja bilo kog jezika osimspanskog...Mbappe igrao 5-6 sezona imao odlicnu statistiku ali nije doneo nista vise od Francuske lige i kupa .Nije za poredjenje

Mihajlo6870

pre oko 2 meseca

Super daaaaaaaa