Ofsajd uništio san o nestvarnom debiju: Isak hteo da uništi Redse, a onda se sve preokrenulo (VIDEO)

G

Gost1312

pre preko 1 godinu

Ovo pokazuje manjak inteligencije kod vas prosjecnih gledalaca, 20 minuta je utakmica manje trajala znog odugovlacenja, izlezavanja i masakriranja tekme od strane svraka, sramota i antifudbal, ovo treba sankcionisati ili produzavati tekme upravo po 10 min, ili niste gledali tekmu ili ste samo foteljaski hejteri velikog Liverpoola, slatka pobjeda, pravda zadovoljena, karma odradila, hejteri ma aparatima.
A

Alex DeLarge

Utakmica traje dok sat ne otkuca 90 minuta, sudija daje nadoknadu u zavisnosti od procene izgubljenog vremena, ali apsolutno nema nikakvog smisla nadoknadjivati nadoknadu..to je vec samo potera za cistim sensacionalizmom i nema veze sa sportom... Radi se o tome da su oni biznismeni, koji su procenili da ljudi prosto vole spektakl i golove i 90desetom minutu, jer se o tome prica i to ide u trending na drustvenim mrezama pa daju sudijama instrukcije da prave cirkus... Pritom, apropo tvoje price, nije mi jasno kako ljudi ne razumeju da utakmica traje 90 minuta od trenutka kada sudija svira pocetak. Znaci ne traje utakmica 90 minuta, nego je to vreme koje treba da prodje da bi sudija svirao kraj. Mozda to nekom deluje isto, ali je jako bitna distinkcija... U kosarci utakmica traje 40 minuta, jer tamo sat staje kada se ne igra, sto u fudbalu nije slucaj... Uostalom, nebitna prica skroz, Liverpul nema tim za titulu ove sezone, Siti je opet za klasu bolji, bolje izgleda i Totenhem ako cemo iskreno. Pritom su i jedni i drugi imali dosta tezi raspored od Liverpula...
G

Gost011

Sudija nec produzio 5 minuta, a gol pao u 98. Ovo kao kod nas kad Zvezda ili Partizan treba da dobiju mec, pa se igra dok ne pobede.
K

Kleo

Klop najveci licemer na svetu, kada oni budu primili ovakav gol u nadoknadi, kukace bez blama sto se igralo posle nadoknade. Inace veliki ekspert za vakcinaciju, sukobe u Ukrajinu, odnos izmedju Putina i Abramovica, itd.
M

Momak

Gol je dat na 97:03, golman se izležavao ~ 2:30... karma sta ces
G

Gost1312

Glup komentar, kad se igraci Liverpoola budu valjali 90 minuta, padala po trojica odjednom hvatalibse za nokat, kad gilman u toj nadoknadi od 5 minuta ukrade 3 minute ispucavanjem itd onda mozes to teci, al to od Livepoola nikad neces vidjeti. Antifudbalsko ponasanje svraka cijelu tekmu.
I

Igraaaa

Se dok ga liverpul ne da
p

peki98

Do kraja sezone singlirati X na Njukasl i Wolvse. Naguraće jako malo poraza i previše remija, cenim bar po 12 i jedni i drugi. Ovi Wolvsi ne mogu da daju gol pa ne znam šta da se desi. Likovi u 5 tekme imaju 2:4 gol razliku. Haos.
G

Gosty

Trebao je produžiti bar 15 minuta, koliko su se ovi iz Newcastlea valjali.

Kameni

Najjače kad neko ne gleda utamicu samo pročita tekst (ili prva dva-tri reda) pa odvali neku nebulozu od komentara. Pogledajte utakmicu od 60. minuta pa napred da vidite koliko je Njukasl odugovlačio vreme i krljao igrače Liverpula pa se vratite da komentarišete. Skroz simpatična ekipa da nije bilo ove nečasne "igre".
S

Sudija

Niko utakmicu nije gledao, Pope i Joelington bukvalno 3,5 minuta ležali u nadoknadi od mogućih 5, i neko se čudi što se igralo dalje.
V

Vldblk9a

3 minuta? Ti mora da gledas utakmicu u slw motion tehnologiji. Minut- minut ipo najvise sto je trebao da produzi, a ne da aktivira pravilo zlatnog gola koje se primenjuje samo za liverpool.
b

bosko2020

najmrze mi kad se produzi utakmica da domacin dobije u 98 min.Bravo za Isaka koji nekima ja panjina a pored njega bravo i za Sancheza u marseillu i Sadika u Almeri iako je prodan Sociedadu,bas mi drago sto su dali golove da se nekima zapuse usta a za Newcastle steta

Gost...

Prije onog kornera je trebao biti kraj Njukastl da podnese zalbu Eng Savezu pozzzzz
d

deradera

Svi pričate o trajanju produžetka a niko o ležanju igrača Njukasla, koje su grčevi hvatali pri svakom izvođenju auta!!! Da nisu toliko ležali uzeli bi bod. Liverpul je igrao loše, ali zato je pobeda slađa.
s

simicmacan

Ali ono, treba da se igra 5 minuta nadoknade a igra se dok Luzerpul ne postigne gol. Gotovo je njihovo vreme, pričaju svi o 9-0 a oni nemaju nikakav kontinuitet. Ispušena muštikla, otišao im najbolji igrač, niko ih se ne plaši, nemaju zamene, nemaju ništa, igrači se zasitili
C

Cukaricki

U 8. minutu nadoknade je Liverpul dao gol, a sudija produžio za 5 min. Ustvari znao sam da je produžio dok Luzerpul ne da gol.. Strašno.. A zaslužio je Njukasl bar jedan bod.. Šteta što se toliko navlači za te luzere iz Liverpula.. Ali dobro, biće revanš, igrače i protiv Arsenala, pa City-ja, taman da budu tu negde oko 5. mesta.. Nisu više ono što su bili, sad se vidi da ne mogu da daju gol osim ako ne uguraju loptu zajedno sa igračem u gol, onako na silu.. Uskoro će LŠ, pa ćemo ih videti.. Njukasl je prijatno iznenadio ove sezone, drago mi je sto pametno ulažu, imaju dobar i kvalitetan tim.
G

Gost124

ponovi sad to ali bez plakanja kad se Liverpulu vrate povredjeni i suspendovani igraci opet ce da melju sve pred sobom samo je siti u njihovom rangu
S

Sprdnjs

Luzeri a najtrofejniji u Engleskoj i već jedan trofej osvojili ove godine i to protiv šampiona Sitija ?Bože baci ingot i budi precizan hi hi hoooo
P

Pandjo

Kakav lopovluk. Nadoknada 5 minuta i sudija pusta da se igra do 98?? Tako su pobedili one godine i Lester kad su dobili nepostojeci penal. Luzerpul ce sad biti u borbi za 4. mesto.
S

Skopje

Bice LFC dobar samo ako pojaca vezni red, plus Tiago Jota i Nunez.
W

Warpol

Kod Engleza sve po starom, tesko masakriranje Arsenala sudjenjen i tesko guranje Liverpula.

The Intersect

Onaj Klop klasični švabski šizofrenik sa onim stiskanjem zuba i izlivima besa, ti si sine za psihijatriju.
A

Aron

Video bih tebe kakav bi izliv emocija imao da ga tvoj tim spakuje u 98'. Gledaj svoju plastiku!
U

Uo

Jos jedna SRAMOTA sudija u Engleskoj. Nadoknada 5 minuta, prekid trajao minut i po, a igra se 8 minuta ili dok Liverpul ne postigne gol. Prave farmersku ligu ovim stalnim sitnim guranjem najjacih timova.
E

Esex

Ne volim liverpul al u tih 5 minuta nadoknade bar 3 minuta su lezali ovi iz njukasla.budite realni..
V

Vart

S obzirom na to da nisu za Njukasl igrali dva najbolja igrača Maksiman i Gimarares ovo je bilo odlično izdanje . Sudija je produžio utakmica više nego što treba i Liverpul je imao puno sreće, i realno nije zaslužio pobedu. U defanzivi Njukasl je odigrao fenomenalno ne dozvoljavajući Liverpulu da se previše razmahne. Napeto je bilo samo pred kraj prvog poluvremena kad je Liverpul opsedao gol Njukasla bar 7,8 minuta. Hau je pokazao da je izvanredan trener koji je već sada jedan od najboljih u Premijer Ligi. Dostojan naslednik nekadašnjih uspešnih trenera Njukasla poput Kevina Kigena i Bobi Robsona.

milford

Sudija bi opušteno produžio do 110. minuta ako je toliko potrebno da ga Liverpul umuva.
A

Azzu

Ovo je bruka i sramota šta je sudija uradio, trebaju automatski žaliti se i da sudija dobije suspenziju! Klopp se kao nešto smije i raduje, nadam se da ćeš ovako izgubit bar 3 zbog sudija.