Komentari na vest

Povratnik sa ponora i Zvezdin dužnik od 120 trofeja: Rendžers računa na tvrđavu Ajbroks, moćne bekove i ubitačnog špica

D

Deki maky

pre preko 4 godine

Samo takticar noj deki moze da prođe ove policajce. Uslov za tako nesto je atmosfera,to znaci pobeda u derbiju,da se odrzi korak za titulu,pa onda ce moj deki da slozi to kao nekad murunjo,pa da izgledamo kao protiv Milana,sa takvom igrom moze da se nadaju necemu.
S

Saša_PFC

pre preko 4 godine

Mislim da i nije Zvezda bas tako fobro prosla na žrebu jer su izvukli ekipu koja ce da igra na maksimumu obe utakmice.Prvo imate Dekija za trenera kome je taktika na zavidnoj nuli i nema resenje za bilo kojeg ozbiljnijeg protivnika.Do sada ni jednu ekipu nije pobedio na taktiku vec iskljucivo izvede najboljih 11.na teren pa šta urade.Kao druga i mozda jos bitnija stvar...kondiciono ce vas unistiti tako da otprilike vec od 70.minuta u obe utakmice tesko da ce koji igrac Zvezde moci ozbiljnije da potrci sto ce biti velika prednost Rendzersa koji ce fakticki na tu fizicku spremu i trcanje Rendzers ce imati jedno čisto poluvreme svoje.Sto se igraca tice ocigledno da po vrednosti Rendzers ima bolju ekipu barem u pojedincima sto kod boljih trenera od Stankovica nebi mozda predstavljalo toliku prednost ali ovako i taj kvalitet ce doci do izrazaja u korist Rendzersa.Naravno jedinu prednost kod C.Zvezdeu ovom trenutku vidim sto se revans igra u Beogradu i bez obzira na rezultat u Škotskoj bice veoma dobro popunjen stadion u Beogradu na revanšu.Opet i revans zavisi od rezultata i iskreno se nadam da C.Zvezda nece doziveti neki od vec vidjenih teniskih rezultata koje je dozivela u poslednjih nekolika godina koji su upisani najcrnjim slovima u istoriji kluba.Na kraju bih zamolio novinare da ovoga puta pisu realno i o Zvezdi i o Rendzersu a pogotovo o C.Zvezdi i slobodno neka navedu nedostatke tima jer samo kroz kritiku moze da se podigne nivo svesti i kod igraca i kod navijaca da zbiju redove i da napokon naprave neki ozbiljniji rezultat u poslednjih 30.god.Ipak u svakom slucaju zelim Zvezdi na bilo koji nacin da prodje Rendzersa i tako barem ovih 5.godina poslednjih na neki nacinda zaista upise nesto i znacajno u svojoj istoriji.
M

Malteski soko

pre preko 4 godine

Idemo dalje!!!
M

Musa Đenepo

pre preko 4 godine

Biće teško biće 0:2 na Ajbroksu

Bojan Urosevic

pre preko 4 godine

Na papiru su i Rendzders i Fejnord favoriti ali i Zvezda i Partizan i sa ovim ekipama realno imaju velike sanse da prodju tako da recimo u oba slucaja po meni 55/45.
Р

Реалан

pre preko 4 godine

Нема ту неког паметовања. Чим су избацили другу екипу Бундеслиге значи да су јаки, свакако квалитетнији од нас. Међутим ово су утакмице где се рађају велике звезде, где немаш шта да изгубиш, где дајеш 200% од себе, уз сјајну атмосферу на стадиону, прави празник фудбала. Све што се тражи јесте чврста, дисциплинована игра, и оставити срце на терену, па шта Бог да!
p

pa nego sta

pre preko 4 godine

evo ga pocelo ...skotski fudbal vrhunski, nikad jaci rendzers ,itd
M

MI

pre preko 4 godine

i nase osvete za utakmice od pre sto godina, uvek puknemo
G

Gost1424

pre preko 4 godine

Ne razumem više ništa. U jednom kontekstu odbrana Borusije nije merodavna. U drugom kontekstu kad kažem da Zvezda u Bundesligi može do top 5 ili 6 ubeđuju me da bi se borili za opstanak. Danas mi isti grobar koji je letos tvrdio da je Šerif loš a Santa Klara ozbiljna ekipa tvrdi da je Braga loša a 10 mesta ispred Santa Klare na tabeli?!?! Ima li iko u ovoj zemlji meru?

Kontraudar

pre preko 4 godine

Nemate ni ti ni on. Merite babe i žabe. Videlo se jesenas ko je bolji, a videće se i za dva dana. I to je to, do sledeće prilike.
e

esex

pre preko 4 godine

ovi su jaki ko grom al prolazimo ih na fore i fazone..
S

SFEG

pre preko 4 godine

Ljudi koji ne prate fudbal, misle da je rendzers najpozeljniji protivnik. Za Zvezdu je zapravo ovo bila jedan od nepozeljnijih ekipa, upravo zbog bekova koji su toliko brzi i ofanzivni, da rodic i onaj italijan nece imati sanse da se nose sa njima.
G

Gost123

pre preko 4 godine

Kaže čovek u tekstu da drugi tim buneslige nije reper?!?!
M

Ma da...

pre preko 4 godine

Iskreno u poslednjih 20god ja se ne secam da je bilo koji klub iz istocne evrope ili istocnog bloka igrao protiv ovih ostrvljanja a da oni nisu napravili neku scenu sa rasizmom. Secam se meceva Legije ili rusa pa i Slavije onda nase mlade reprezentacije, potom Madjara pa Hrvatskih timova... i uvek su ostrvljani kao uvredjeni!
G

Glazgov

pre preko 4 godine

Teško da smo mogli da izvučemo poželjnijeg rivala od Red Star.
G

Gost1204

pre preko 4 godine

Da li sta normalni sta pisete, a sto se ne zapitate dal Dortmund uopste hoce da igra LE, ne treba od Rendersa praviti da je neki bauk, samo jako i hrabro pa sta bude,nije ovo kup Mice Troftajke, vec ozbiljno takmicenje,faza u kojoj nismo bili dugo. Zato treba da uzivamo i podrzimo momke
G

GosTn

pre preko 4 godine

Teži od Brage svakako. Biće tesno, ali na kraju mislim da Rendzers, na žalost, prolazi.
P

Postic

pre preko 4 godine

Ti znas
R

Ralentzakis

pre preko 4 godine

Od svih ekipa, nije moglo bolje... Pogledajte samo kakvi su ostali parovi... Jedno je sigurno, imamo dobru sansu iako je realno, trkacki, Rendzers bolji i jaci fizicki... Morace da se uradi neka mnogo dobra priprema, da li ce to ovi nasi znati, ne znam. Juce su pretrcali Dortmund. Medjutim, mislim da uz huk Marakane koja ce biti krcata jer su nam i stari duznici. Mislim da na ''lepo'' ne mozemo da ih dobijemo, ali na neku trku, mozemo i na ruznu igru, jer ne vidim kako mogu Katai i Kanga na trcanje da ih dobiju, a kada nema trcanja, nema ni neke lepote u igri. Imperativ je dobar rezultat kod kuce... Imamo sansu ljudi, ali morace da se nadje neki mehanizam, opet kazem, mislim da na lepo ne mozemo da ih dobijemo i mislim da bi sa Milojevicem bila, u ovoj situaciji, mnogo veca sansa, ali sansa postoji.
Đ

Đukin fan

pre preko 4 godine

Glatko smo ih isparkirali kod osvajanja Kupa šampiona,posebno onih 3:0,na Mari,obzirom da sada revanš igramo kući 17.marta,da se isto deso i mikina
G

Gagi197

pre preko 4 godine

Veoma lagan protivnik kojeg bi Zvezda trebala lako proci
д

д.г.

pre preko 4 godine

Прецењујеш Звезду или потцењујеш Ренџерс или обоје.
u

uzicanin

pre preko 4 godine

"Odbrana Borusije iz Dortmunda nije relavantna"....upravu ste nemaju Gobeljica,Erakovica,Picinija,Rodića! Aman ljudi stvarno preterujete sa tim vasim opservacijama,Rendzers je ozbiljno jaka ekipa koja trči celu utakmicu ali ne u prazno,nikada ne odustaju.Poleteli su previse generalno u Cz i Partizanu
G

Gost123

pre preko 4 godine

Pa i nije relevantna. Jedna od gorih trenutno. Toliko ulazu u napad i te talente ali odbrana i pozicija golmana im je ocajna. Od Subotića nisu imali krstenog stopera.
U

Uo

pre preko 4 godine

Najbolje da misle da ne mogu da ih pobede i da nekom Rendzersu daju ulogu apsolutnog favorita. Potpuno podrzavam taj stav da mozemo i da cemo ih pobediti i sto se tice Zvezde i sto se tice Partizana. Da ovi iz Rendzersa nisu previse poleteli, nikad ne bi ni izbacili Dortmund. A ti igraci koje si pomenuo, izuzev Gobeljica, svi imaju u najmanju ruku jednako defanzivno znanje kao i defanzivci Dortmunda, Rodic je skolovaniji od svih njih zajedno, samo eto nemaju te fizikalije da budu sposobni da igraju Bundesligu. Kao i skoro cela odbrana Rendzersa, pa eto to nije napravilo razliku, naprotiv.
G

Gostims

pre preko 4 godine

koliko je ustvari slaba ova liga kada nesrecni rendzers igra
T

The Nightwalker

pre preko 4 godine

Jaca je LK, znamo 😄
B

Bane15

pre preko 4 godine

Nema Laska, Paoka, Santa Klare,Socija, Malog mokrog luga, Prnjavora. Kakava crna Barselona, Sevilja,Atalanta,Porto, Lajpcig...trecerazredni fudbal. Nikad jaci Fejnord!
I

Iz sljivika

pre preko 4 godine

Kao i u predhodnom dvomecu, jednak kvalitet, a odlucice nijanse. Mislim da su oba tima zadovoljna žrebom.
s

sta?

pre preko 4 godine

Veoma težak protivnik, ma šta ko mislio, ali daleko od toga da sa njima ne mozemo da se borimo za prolaz! Bice tesko, ali uz punu Marakanu i korektan rezultat na strani, možemo dalje!