Komentari na vest
PRELAZZI: Put u središte rudnika Mensfild Česterfild
V
Vladica1983
pre 16 dana
. milwal westham ludnica
Mismis
pre 29 dana
E ovo bi bilo zanimljivo da se zakuva i u nizim ligama losle duzeg vremena uz Millwall i West Ham
D
Dubai, Dubai
pre 29 dana
Sjajan tekst, down Scrubs
B
Bl rs bih
pre 29 dana
Rudari koji zele da kopaju :)
S
Samo jednu ljubav imam
pre 29 dana
On pomisli kako bi petak bio lepši da sutra nije subota radna
Zivot je igra
pre 29 dana
uživanje pratiti Engelezeci lige niže
J
Jolika1985
pre 29 dana
Kako su mogli to dozvoliti
J
Jolika1985
pre 29 dana
Cemu to nerezumem i neshvatam

Marko Golubovic
pre 29 dana
ajmo nots kauntii!
T
Tata Martino
pre 29 dana
Meni nije jasna jedna stvar! Kako stanovnici Mensfilda i Česterfilda navijaju za fudbalske klubove iz svog grada, kada znaju da nikada neće biti šampioni, i da nikada neće igrati ligu šampiona, već će stalno tavoriti u trećoj i četvrtoj ligi? Srbi su što se toga tiče mnogo pametniji, ovde svi navijaju za Zvezdu i Partizan, oni se uvek bore za pehare! Kakav crni lokal patriotizam! Od 1945. je tako!







.jpeg.webp)
