Komentari na vest

Savršena priprema za večiti derbi: Ovaj Partizan liči na Milojevićevu Zvezdu i Bjeličin Dinamo

G

GostNezvani

pre preko 4 godine

S obzirom na budžet, kvalitet igrača, dužinu klupe, ovo je fantastičan uspeh Partizana, šta god ko pričao i mislio o tome. I te pobede su jedino bitne. Još je važnije da to bude zamajac za dalja ulaganja u tim, u juniore, bez toga nema nikakvog napretka. Dobro bi bilo da se ukinu bonus igrači i limit stranaca, jer se klubovi moraju profesionalizovati i orjentisati se na rezultate, a ne da nam liga bude izložba mladih igrača menadžerima.
S

Sava Pancevo

pre preko 4 godine

Fudbal je odavno ,,dogovorna ekonomija,, i u tom konteksu treba gledati i na ovaj ,,mec,,. Ko veruje u realnost ovog rezultata nek veruje ali ceo tok tog meca je obicna ,,cirkuska predstava. Cesima ovaj mec ne znaci nista sto se vidi po sastavu a Partizanu je jako bitan kazem cista ,,dogovorna ekonomija,, to isto vazi i za Zvezdin prolaz u osminu lige Evrope. Nasi timovi su jako limitirani sa buzetima otud i takav kvalitet. Jedini nacin da nesto urade u Evropi je da budu protezirani do odredjenog stepena sto se vidi ,tako da tu mesta euforiji nema .Daleko smo mi od modernog fudbala ,a nekad smo bili apsolutno ravnopravni. Visegodisnje mesetarenje i losa selekcija su doveli do ovog sto danas gledamo. Najbolj primer su utakmice koje neki ljudi zovu jos i ,,veciti derbi,,. Oni su ogledalo u kom su stanju Partizan i Zvezda. Zalosno
G

Gost3

pre preko 4 godine

Slažem se, dodao bih da isto važi i za utakmice CZ sa Trnavom, Salcburgom, Kopenhagenom, Jangbojsom itd...lukaviji je AV nego što se misli, drži se stari rimskog principa hleba i igara...q

Dejan Htzl

pre preko 4 godine

Dokle god se budu pisali ovakvi tekstovi, dotle ce nas fudbal biti na dnu... Spominje se da se njihova dva igraca nisu videla i to predstavlja kao ogroman uspeh, a zanemaruje cinjenica da su igrali sa cak 7 "bonus" igraca u sastavu... Takvu prosecnu Spartu bi osrednja evropska ekipa vratila na fabrika podesavanja... Treba vec jednom pogledati istini u oci i priznati da o Zvezdu i Partizanu trebaju pojacanja od 30tak miliona eura da bi došli u rang da budu konkurentni u Evropi. Treba ukinuti besmislena pravila o bonusima, ograničenju stranaca i uloziti novac u bar jos 3-4 kluba osim vecitih, da bi se ojačala liga i da zadržimo tu poziciju koju smo mukom i srecom napravili. Inače cemo proci kao Hrvati, koji su imali sve u svojim rukama, pa upropastili...
З

ЗВЕЗДА!

pre preko 4 godine

Милојевићева Звезда се није мучила са тимовима попут Флоре, Анортозиса или Сфинтула и РФС-а (прошле сезоне их је Партизан једва прошао, оба пута након досуђеног пенала)
G

Gost3

pre preko 4 godine

Ajde klinac na balavi, vaši galaktikosi su pod Milojevićem uspeli da izgube od velikana finskog fudbala, Helsinkija...nije to bilo tako davno pa da se ne sećamo...
M

Mitro

pre preko 4 godine

Već samo sa Helsinkijem, Trnavom i Florijanom
A

Axaxa

pre preko 4 godine

A sa velikanima je Milojević igrao gem, set, meč.
2

2-1 helsinki

pre preko 4 godine

2019 godine Hjk Helsinki- Crvena zvezda 2-1, razbili finci i posed lopte i po šansama. Hjk silni
B

Bane15

pre preko 4 godine

Gost3...ne seri purgeru.
V

Vito i ja

pre preko 4 godine

Ok, odbrana nije bila loša, nisu primili gol...mogla je neka "očišćena" lopta i da spusti u noge veznjacima, onakvo ispucavanje daleko napred ili u aut je za neke seoske lige.
L

Lazaros

pre preko 4 godine

Cemu prepucavanja sa obe strane brda .Zvezda ne igra nista specijalno ,Cuku smo jedva dobili ,Radnicki izasao sa skoro drugom ekipom .Nadam se da ce da uhvate ritan Partizan nisam ni gledao ,samo znam da ce Stanojevic da naredi da se dobro istuku Katai I Ivanic.Bice utakmica sa puno faulova ,a malo fudbala ,jer Po meni Taj mec je za titulu .Zvezdi ni nereseno ne igra ulogu tako da moramo da krenemo veoma jako ,pa cak I sa DVa spica !!! Neka pobedi fudbal (bolji )!!!
N

Nista neobicno

pre preko 4 godine

Pretpostavljamo da ce u derbiju biti kao i posljednjih par godina malo istinskog fudbala. Taktika cestih prekida zivi vec duze vrijeme. Ranijih godina zbog nemoci ove godine zbog bodovne prednosti.
D

Def

pre preko 4 godine

Sto se tice zreba mislim da ce Zvezdi biti mnogo teze nego Partizanu,cak smatram da ako Partizan prodje Spartu moze da prodje barem jos u cetvrtfinale.Osim Rena i Rome ostali prorivnici nisu toliko opasni( Lask,Bazel,Az,Fejnord i nzm ko jos bese).Naravno u toj fazi niti jedan protivnik moze da bude lak a mi smo pokazali da mozemo da odigramo tvrdo,jeste i ruzno ali takav nam igracki kadar.
e

esex

pre preko 4 godine

zvezda je malo bolja individualno,timski tvrdi i jedni i drugi bez mnogo lepote tako da mislim da 1 gol resava..pritisak je veliki,bice tenzija,prekida i malo igre..rikardo i katai kao glavni igraci nisu u formi s tim sto zvezda ima i ohija i ivanica,dragu i kangu i to ce,nadam se biti presudno..prognoziram 1:0 za zvezdu.
D

Def

pre preko 4 godine

Bate lepo je imati i sobrog stopera i dobrog golmana al kad ona krene u gol ne pomaza ni 2 Dragovica ni 2 Borjana.Moji sinoc skinuli 50 lopti i za mali hladan tus u 90. minutu,samo su pogledom ispratili.
G

Gost1204

pre preko 4 godine

Ovo se zove lozenje, jedna pobeda i prvaci sveta, e tu je razlika izmedju Zvezde i Partizana, ne moze da se porede Sparta, Anotorzis,Santa Klare, i ostalih ekipa koje nisu nesto u Evropi,za razliku od Mitljulenda, Ludogorec koje stalno igraju Ligu Evrope, a igrali su i LS, Braga igra uvek eliminaciju LE, a o gol razlici u LS ne cemo pricati, Barsa, Totenhem prime od Bajerna 6 golova,al to zaboravite, a probajte da pobedite neko u toj LS pa onda pricajte. Standardno pali se masina do sledeceg kola
u

užice

pre preko 4 godine

hahahahaha......nismo mi oiđaci ni do članaka Zvezdi u zadnjih 5.god.Ono sinoć je ličilo na sve osim na fudbal,nema akcije,nema....ništa!!!! Jedna velika 0,velika 0....Unakažena,bezidejna igra....šutni loptu napred,a ako šta bude....bude.....A derbi.....realno Zvezda je jača,bar za 1 ili 2 gola.A Sparta u Bg-u,će biti neka druga ....
S

Smesni ste

pre preko 4 godine

MA JASTA SAD SU REAL I BARSA STO SU JEDVA DOBILI ONU DECU OD 17-18.GOD IZ SPARTE,BUKVALNO NJIHOVE PIONIRE!
b

bugiber

pre preko 4 godine

Partizan lici na sebe i svoju filozofiju fudbala..... a najmanje na neku Zvezdu koja usput ne lici na nista.....
P

Partizanus ispadus

pre preko 4 godine

Da se razumemo... Pobeda je dobra i najbitnija ali smanjite doživljaj :) Nema tu nikakvih dr.-a jer je evidentna bila promaja i u sredini i u odbrani, zato je morao još jedan defanzivac u veznom redu na poluvremenu i niti je Stanojević neki taktički genije jer i vrapci na grani vide jedne iste igrače sa istim zadacima. Možda je i do selekcije igrača... Moje mišljenje je da je trener Sparte odlučio utakmicu izmenama. Ipak kao što rekoh bitna je pobeda i srećno u revanšu.
S

Sashki85

pre preko 4 godine

Ako stanoje nije taktički trener, šta tek onda reći o našem misteru. Kad se samo setim 2 utakmice protiv Milana sa igračem manje, i kako su igrači vršili pritisak, i kako su se kretali bez lopte, sad isto kao i u partizanu. Znaš unapred kojem igraču ide lopta i 3 poteza unapred. Derbi će se opet verovatno odigrati nerešeno od 0-2 golova i svi kao zadovoljni.
P

Partizanus ispadus

pre preko 4 godine

Ne znam, Deki je tek počeo da radi, mislim da je veliki motivator i sigurno zna fudbala, čovek je bio kapiten gde god je igrao, ne treba trošiti reči... Ipak i ekipa koja je prošle sezone bila toliko dominantna i nije mnogo promenjena ove sezone to ne pokazuje. Izgubili smo prekid sa Milunovićem i Falćineli je špic koji je dosta radio baš kao Boaći vrlo dobar za igru koju forsira u bilo kojoj formaciji. E sada, umesto iskoraka posle rezultata u Evropi mi stojimo u mestu i eto nazadujemo zbog očajnih transfera uprave poslednjih godina. Mislim i da je Deki malo nadogradio na Miloja, dosta raznovrsnija igra i odbrane i napada... Dali su se igrači zasitili ili ima nekih neslaganja unutar kluba ne znam, ali sigurno nisu zaboravili da igraju :) što je ove sezone bljesak prošle je bio za njih standard :)
P

Partizan iznad svih

pre preko 4 godine

Ovaj Partizan lici na Partizan Marka Nikolica! Bilo bi dobro, da promenite naslov.
P

PxFxCx

pre preko 4 godine

Tako je!
P

PxFxCx

pre preko 4 godine

PARTIZANE SAMO GAZI! REZULTATI GOVORE BOLJE OD OVIH STRUČNJAKA KOJI OSTAVLJAJU GLUPE KOMENTARE! PRVI NA U LIGI! IDEMO DALJE U EVROPI! NAPADAMO I KUP!
a

aleksandar stolic

pre preko 4 godine

ma lici na fergijev mancester, za 7 dana cete drugu pricu ds pricate... jednu istu koju pricate godinama
S

Sale Kg

pre preko 4 godine

Taktika tipa totalni antifudbal kao i u svakom derbiju, čekaju da daju slučajno gol i onda Stanojevi mesari preuzimaju stvar, da ne kažem sataru u svoje ruka.
P

PxFxCx

pre preko 4 godine

SAMO NAPRED PARTIZAAAAN, SAMO NAPRED PARTIZAAAAAN!
A

Alessandro

pre preko 4 godine

Milojević na početku mandata u Zvezdi uopšte nije igrao defanzivno i ziheraški već je znao da napadne protivnika i na njegovom terenu. Tek od utakmice sa Napolijem u Beogradu je krenuo sa nekim čudnim shvatanjem fudbala i ponašao se kao da vodi Javor i Čukarički. Ona Sparta i ova od sinoć su totalno različite ekipe. Tek kada se budu sastali sa nekom dosta ozbiljnijom ekipom videće se realna snaga tima i trenerske sposobnosti Stanojevića. Sparta je trenutno tim u razvoju i očekujem da većina ovih klinaca od sinoć budu reprezentativci Češke u nekom narednom periodu.
M

Mitro

pre preko 4 godine

A ona Sparta je bila inače odlična. Najjače pojačanje im bio Plavšić. Došao novi gazda i totalno im uništio sistem od čega se i dalje oporavljaju. Doveo Stramaćonija koji je dokazao najveća trenerska prevara u istoriji itd…
A

Alessandro

pre preko 4 godine

@Mitro - Za Stramaćonija se apsolutno slažemo da je najveća trenerska prevara ali nije Plavšić bio najveće pojačanje već Rosicki koji je onako mator bio za klasu bolji igrač od svih na terenu. Bio je tu i neki Francuz čini mi se, Dubravka na golu koji je posle otišao u Njukasl. Svakako su bili jači nego danas sa podmladjenom ekipom, samo da su imali boljeg trenera. Ova ekipa svakako ima perspektivu, možda su svesno žrtvovali sezonu ili dve da bi na duže staze imali više koristi od transfera i igrali značajniju ulogu u prvenstvu. I sada nisu oni daleko od prvog na tabeli, zaostaju samo 4 boda
У

УЛТРА....

pre preko 4 godine

Хахахахахахахахахахахахаха
R

Reč je reč

pre preko 4 godine

Da nisam u toku pomislio bi da su dobili Real a ne Spartu koliko je hvalospeva i tekstova objavljeno na raznim portalima u zadnjih15-ak sati.Konkretno na mocartu ovo je možda i deseti po redu.
P

Pa1

pre preko 4 godine

Ko će kome nego svoj svome

Sakur

pre preko 4 godine

Najveca prednost Partizana u odnosu na zvezdu je trener,tu je za klasu bolji Partizan,sto se tice igrackog kadra sem spica oni su na svakoj poziciji bolji
n

nebo

pre preko 4 godine

Slazem se sa konstatacijom za Partizan ali po toj logici i Vazura bi trebao da lici onda na Terzu magiju i Maminja!! logican zakljucak, zar ne??
U

Uaja

pre preko 4 godine

Svaka cast Stanoju kako je otresao Liverpul u LS
G

Gostkdidi

pre preko 4 godine

Daj bre, Grobar sam al ovo je tako nerealna prica. Miljkovic kao kesa smokija u odbrani, par ispada moglo skupo da kosta da Sparta nije insistirala u igri na prvu. O Jojicu i Markovicu esej da se napise s temon Kako biti na stadionu nevidljiv
B

Bogdan58

pre preko 4 godine

Red je bar da nas obavestite kako se oseća Vazura posle krivične prijave. Da li mu Vučelić kuva čaj za smirenje...!!!
D

Dzo Black

pre preko 4 godine

@Bogdan58 Da, da, da ma oni nas zamajavaju sve nekim glupostima...😂
n

nebo

pre preko 4 godine

Neces to saznati, to nije po Jus-u!!!
M

Mitro

pre preko 4 godine

Samo što je Milojević imao novac da dovede bolje igrače, neke je čak i doveo samo nije hteo da igra drugačije. Zvezda je najviše novca bacila baš dok je Milojević bio trener na razne Garsije, Jirke, Van Lapare, Žandere, Ebisilije i slične. Dok Stanojević ima zaista skroman tim na raspolaganju, toliko slab da je odsustvo Pantića veliki problem…
c

cirkus

pre preko 4 godine

Sam je rasterao skoro sve sto valja isvaki blistavi momenat za bitan gol je delo jednog od igraca koji je vec bio u timu (juce zdjelar, derbi natho itd).. Covek je sam raskantao ekipu i sam je kriv sto imamo jako tanak tim.
@

@cirkus

pre preko 4 godine

Koga je rasterao? Jedino Sumu koji je samo kod Miloševića mogao da igra sa svojom disciplinom odnosno nedisciplinom. Asano je otišao jer je uprava jajarska, Sadik prodat i to je to. Manje slušaj neke emisije.
G

Gazda Srba

pre preko 4 godine

@Cirkus,sve je rasterao. Ali nije to sad najveci problem l, najveci probelm je sto nije doveo nikog. Drzao je naklupi Stevanivica koji jenu suzama napustio Partizan, Sadiqa je od starta sikanirao, Natha takodje (setimo se onog da nije igrac za velike utakmice), Sumu oterao....dopustio da uprava najuti Asana.
R

Rare

pre preko 4 godine

Jedino sto je Miloje igrao Ligu sampiona i pobedjivao u njoj.
g

gunđalo

pre preko 4 godine

još više je impresionirala gol razlika 5:17 i 3:20
S

Saša_PFC

pre preko 4 godine

Naravno da si u pravu za Miloja...jeste pobedjivao...odnosno 2.pobede ali zato je imao poraze koji su upisani crnim slovima u istoriji kluba.Porazi koje pogledas pogledom pomislis da je u pitanju tenis 6:0-6:1 a onda se malo oporavis kad gle ono 5:0-4:0-4:1 o cas posla...tako da te Milojeve pobede su nista vise do iznenadjenje protivnika.
G

Gost123

pre preko 4 godine

gundjalo-nikog normalnog ta gol razlika ne brine!!! Bajern je nama u dvomecu te sezone dao 9 golova pa sta??? Te iste sezone su Celziju u dvomecu dali 7!!!!!!! Barsi u jednoj utakmici 8!!!!!!! Isto tako ostvarili smo pobede protiv Liverpula, sampiona Evrope te sezone, i Olimpijakosa!!!!! Te sezone se i borili do poslednjeg minuta za prolaz dalje. Vi imate u celoj istoriji jednu pobedu protiv velikog kluba, samo jednu za skoro 80 godina)))) Poslednji put ste u LS/KS pobedili drevne 1983-e, i dajete sebi za pravo da se podsmevate nekom?????????
G

Gostttt

pre preko 4 godine

samo da napomenem ove sto osporavaju milojeviceve pobede a velicaju poraze odnosno gol razliku... zvezsa je u dva ucesca uradila viys nego partizan, jedini nas klub sa pobesom, i oba puta do zadnjeg kola bila konkurent za teece mestk
d

def

pre preko 4 godine

Jeste Bajern nakantao te sezone mnogo jace ekipe od Zvezde ali razlika je u tome sto su protiv Zvezde igrali sa pola gasa.Secam se u Minhenu do 70 min bilo jedva 1 0 jos Marin imao sansu za 1 1.Ne pitajte koliko bi bilo da su igrali sa 100 %.Glupa su ta poredjenja jer se utakmice igraju po potrebi.Da je Bajernu trebalo 7 kom za prolaz toliko bi i bilio.

Mr s

pre preko 4 godine

Da nije Borjan bio ubedljivo najbolji igrac Zvezde protiv Bajerna , PSG.. oborili bi se svi rekordi i po broju primljenih golova na utakmici i u jednoj sezoni u grupi dok sa druge strane dok je Stanojevic igrao ligu sampiona sa krpljenim timom parirao svima u ligi sampiona da je imao nekog kao Marin i jos 2 krstena igraca prosao bi grupu.
G

Giller984

pre preko 4 godine

Taktički vrhunska utakmica, zatvorili Spartu u Pragu bez ozbiljnog napada maltene. Iskoristili svoju šansu, i dovidjenja prijatno. Igralo se u Pragu, ko je mislio da možeš tamo da se zaletiš na njih i stvoriš 15 šansi... budalaština. 3 dana Sparta ne bi dala gol
P

PxFxCx

pre preko 4 godine

Bravo!
l

linoleum

pre preko 4 godine

ma njih je i spartak iz subotice izbacio pre dve godine iz kvalifikacija za ligu evrope ,česi i fudbal...plus juce im igro drugi tim deca sve decurlija pusta ,jad i ocaj
V

Vini Gogniti!!!!!!!!!!!!!

pre preko 4 godine

I to jos pojacana vasim galaktikosima Kangom i Plavsicem koji su je prethodno izbacili,samo sto je to do nase pobede juce bio gigant a sada je opet niko i nista,zar ne?
G

Gost tt

pre preko 4 godine

a isti ti galaktikosi, jedan u idealnom timu nedavno zavrsenig africkog kupa medju najbolje ocenjenim, a drugi u najbiljem klubu ceske igea
V

Vini Gogniti!!!!!!!!!!!!!!

pre preko 4 godine

Da,to su vasi igraci bili koji su izbacili Spartu i potom je pojacali da bi naredne godine vec ispali od Spartaka iz Subotice.Ajde saberi 2 sa 2
S

Smeh

pre preko 4 godine

упоређујете учеснике Лиге шампиона са учесницима трећеразредног такмичења
G

Gost3

pre preko 4 godine

Učesnike?..i Džena Džejmson je učestvovala u filmovima za odrasle, ali ne verujem da su joj tata i mama ponosni na to....
1

156

pre preko 4 godine

Jel ce biti prenos derbija na b92?
N

Nekoiznutra

pre preko 4 godine

Koga bre vi hvalite, zar ne vidite da je utakmica bila na nivou gradske zone. Ocajna utakmica za gledanje, Kao deca u prvom razredu na izletu na nekoj livadi!
S

Sto si gledao

pre preko 4 godine

Ako je Tako...krivo ti sto su tvoji izgubili...hehe
I

I tvoj kom.

pre preko 4 godine

Deciji,ali predskolski...
L

Leo42

pre preko 4 godine

i derbi ce isto takav biti sa indenticnim rezultatom
M

Mislim ne mislim

pre preko 4 godine

Milojevic je morao tada da igra defanzivan fudbal zato sto je imao veoma limitiran kadar kao sto je i u Partizanu slucaj!Sparta je jedna skromna ekipa sa dosta mladih i neiskusnih igraca i pravo je cudo da se uopste bore za prvenstvo.Imali su mozda vise od igre ali je Partizan ipak iskusnija ekipa i uz njihov stil kako igraju Sparta nije imala nikakve sanse da ugrozi gol Popovica.Cinjenica da se Sparta bori za prvenstvo kaze nam dosta tj. da Ceski klubovi vise nisu bauk za Srpske klubove sto se i videlo u prethodnim utakmicama nasih klubova protiv njihovih.Znaci,napredujemo u tom pogledu i polako pomeramo granice sto se tice ekipnog kvaliteta.Bez obzira na losu igru Partizana ocekujem prolaz a posle toga odlucuje dosta faktora gde se Partizan nece dosta pitati.
D

Drvo

pre preko 4 godine

Flora likes this
D

Drvo

pre preko 4 godine

lol
Ш

Шпе

pre preko 4 godine

Звезда је на сличан начин ушла два пута за редом у ЛШ, једном прошла групну фазу ЛЕ и узела скоро три титуле са Милојевићем. Тада навијачима звезде није сметао овакав фудбал, зашто сада прозивате Станојевића који са реално лошијим тимом од тадашњег Милојевићевог игра сличан фудбал као он?
G

Gennaro

pre preko 4 godine

@Gost3 Kanta za punjenje u grupi koju je prošla, gde si zaboravio smisao
G

Gost999

pre preko 4 godine

Navijaci Zvezde: Ovo je daleko slabija Sparta nego 2017, mi smo izbacili najjaci njihov tim ikada, ovo sad djeca i amateri. Cinjenice: Sparta te godine zavrsila 5. u Ceskoj ligi??!! iza Sigme Olomuc i Jabloneca??!!, a sad se bori za titulu i imaju realne sanse. Ne znam samo otkud obraz..
@

@Gost999

pre preko 4 godine

Činjenice - tada u Spartu dovedeno dosta igrača, plaćani milionski dolazni transferi. Sinoć za Spartu igrali tinejdžeri. To što su tada bili neka pozicija a sada neka druga samo govori o tome da sada imaju slabiju konkurenciju nego tada.
K

Kakve veze ima

pre preko 4 godine

Nesto od pre 5 godina i danas? Al ste vi jbn bukvalisti...znaci za 5 godina recimo partizan izbaci serif u kvalifikacijama ili u grupi i odmah je jaci? Ko zna kakav ce tad biti serif...
S

Suhoj37

pre preko 4 godine

Evo ja kao navijač Zvezde ti kažem da se ne obazireš na takve jadne komentare nego uživaj u pobedi. Igrali ste hrabro i čestitam vam na pobedi. U revanšu isti ovakav recept i prolazite rutinski. A što se ovoga tiče, ima nas svakakvih. I pojedini navijači Partizana su govorili pre 3 godine kako bi Bešiktaš razvalio RB Salzburg a onaj Pantić je govorio kako je Bešiktaš prijektovan za četvrtfinale LŠ a u LE nije prošao ni onu njihovu slabašnu grupu nego bio treći.
G

Gost999

pre preko 4 godine

Cuo sam za to, placeni silni milioni za Srdjana Plavsica koji ni u tadasnjoj Zvezdi nije igrao, i za Marka Janka od 100 godina, tad uveliko na zalasku karijere.. Nemojte me zasmijavati. @Suhoj hvalaaa puno.
3

333

pre preko 4 godine

Moraju da udju dva puta u ls od prvog kola to u istoriji niko nikada nije uradio osim Vlada Milojevica.
H

Hermano7

pre preko 4 godine

Jojic je najgori igrac posle jankovica u Partizanu. Kad treba da zadrzi odigra na prvu, kad treba da odigra na prvu, pimpla pola sata, trci isti tempo cele utakmice, nijedan pas, nista NULA. Za miljkovica opet cu da ponovim, ne znam kako ga pustaju sam da hoda ulicom, kako ih nije strah da se ne pogubi negde. Kapacitet mu je toliko, da igra 4 ligu. Kad sam napisao da trener Partizana ne sme da da onakvu izjavu pre utakmice lupali ste minuse, ispalo da SMO MI PARTIZAN i idemo na pobedu gde god igrali kao sto sam rekao. Neka, polako, naredne 3 utakmice dobijamo sigurica. Daj boze protiv zvezdu da neregularno dobijemo, cisto da se nerviraju cigani, inace smo Bajern Minhen za njih licno.
S

SilverSurfer

pre preko 4 godine

Svaka čast autoru ovog članka. Mora da mu je ovo bio jedan od najtežih zadataka u katijeri. Jer trebalo je veštine da bi se onaj horror na terenu pretočio u ovakve hvalospeve. Sem pobede i bodova na Uefa listi ne vidim šta je još bilo vredno pomena. Ono sinoć bila je jedna od najgorih utakmica koje sam gledao. Nemam ništa protiv kada neka ekipa igra tvrdo, na rezultat. Kada se lepota u igri zameni višim ciljem. Međutim, čini mi se, da se jedna fudbalski očajna utakmica pogrešno svrstava u taktičku perfekciju. Izuzev Zdjelarovog pasa i Menigovog gola u sinoćnih devedeset minuta ništa drugo nije bilo vredno fudbalske pažnje. Možda jedino da je Rikarda čuvao klinac od 18 godina i da ubojiti golgeter nije mogao ni loptu da primi. U Srbiji se kuka zbog bonusa a trener Sparte je utakmicu počeo sa tri juniora. Kada bi neku međunarodnu utakmicu Stanojević ili Stanković smeli da počnu sa tri klinca? To dobrovoljno ne rade ni u domaćem prvenstvu. Ako je ova utakmica predikcija onoga što nas očekuje u derbiju onda sa sigurnošću možemo da kažemo da nam je amaterski fudbal zagarantovan. I to je naša realnost ma koliko se novinarili upinjali da od sinoćne pobede Partizana naprave nekakav epski uspeh. Postavlja se i pitanje šta će neki naš klub u Ligi šampiona? Iako je u pitanju isti sport ipak je to neka druga dimenzija. Za naše klubove nedostižna. Kakva, takva finansijska injekcija od učestvovanja u Ligi šampiona jedina je satisfakcija za naše klubove. Sportske nema jer je neprijatno gledati kolika je razlika između naših klubova i onih iz najjačih evropskih liga. Naš fudbal je lošiji iz sezone u sezonu. I ta erozija kvaliteta se ne može zaustaviti. Kada je na derbiju viđen dobar fudbal bez obzira na rezultat? Partizan nije napadao na Marakani ni kada mu je bila potrebna pobeda. Sa pet bodova viška teško je očekivati da će crno - beli navaliti svim silama. Zvezdine igrače može da uguši pritisak da moraju da pobede. A spora i bezidejna igra koja je zaštitni znak Zvezdinih igrača nije baš nešto čime može da se preti. Odavno se derbi šlepa na staru slavu i vrednosti sa kojima decenijama nema dodirne tačke.
G

Gnu

pre preko 4 godine

Naklon do poda! U moru gluposti koje se ovdje mogu pročitati, konačno jedna perfektna analiza. Svaka čast i svako dobro ti želim majstore!
P

Partizanus ispadus

pre preko 4 godine

Da, liga Evrope i konferencija je naš kalibar, od lige šampiona nemaju benefit klubovi nego ljudi koji vode i koji su okolo kluba. Da me ne shvatite pogrešno, radovao sam se ulazu Zvezde u LŠ, ali kada na klupi u PSŽ sede igrači čija je plata 100 miliona a mi ne možemo da zatvorimo 30 sa svim zaposlenima u klubu, bilo kakva očekivanja nisu realna
K

KND BND

pre preko 4 godine

Progutaće ih Marakana !!!

Dj_97

pre preko 4 godine

Kao što je progutala Surdulicu, Vošu, Radnički (gde ste morali lasere da koristite ne bi li pobedili)... Dobar si momak.
p

pfc den hag

pre preko 4 godine

Poslednjih 40 god pratim Partizan i sa sigurnoscu tvrdim da je ovaj tim ubedljivo najgori od svih koje sam video. Ceo zivot jedva cekam da gledam Partizan a sad mi bude muka vec posle 10 minuta. Secam se Bajern nam u Beogradu da 3 komada a Partizan promasi 5 zicera i napada 90 minuta a sad gledam kako Miljkovic centarsutevima obara nato avione...Naravno da ga volim i volecu ga uvek samo me je trenutno malo sramota ...
M

Mitro

pre preko 4 godine

Pa šta je bolje da Partizan napadu po svaku cenu i završi bez ikakvog rezultata kao kod Miloševića ili igra ovako dosadno i ima kakve takve šanse da uradi nešto. Slušajući navijače ne odgovara nijedno ni drugo…
G

Goci123

pre preko 4 godine

Smirite se ljudi, ovo je liga konferencije, 3. takmicenje po rangu, Milojevic je pobedjivao u malo jacim takmicenjima.
I

Isto Goci123

pre preko 4 godine

Malo jacu Spartu je nakantao Spartak iz Subotice 2018. godine, i dao im 3 komada... tako da smanjite lozenje :)
L

Licemeri

pre preko 4 godine

Do juče su Grobari prozivali Milojev fudbal, nazivali ga svakakvim imenima, a sad kad oni igraju nešto slično (samo mnogo defanzivnije i prljavije) onda je sve ok, sad im se sviđa. Klasika.
L

Lik iz klake

pre preko 4 godine

Necu ulaziti u snagu protivnika, ali kao navijac zvezde moram ipak nesto da pohvalim (cale me uvek ucio da navijam za nase u evropi). Sinocna igra zdjelara i jeftovica je perfektna....odbrana vam je ozbiljno skripela sto dovoljno govori da kad god su prosli tu liniju jevtovic i zdjelar bila je izgledna sansa za gol. E sad treba reci da partizan ne moze da igra leprsav fudbal i brz jer tu nema brzih fudbalera...zato ono sinoc nije licino ni na sta, ali partizan tako mora da igra wvidelo se to nekome ili ne. Poz i srcno nam direktno mesto u LS
b

box

pre preko 4 godine

Koji naslovi od juče čovječe.Kao da je Liverpul pobedjen....Zvezda neka onda ne izlazi na teren protiv ovih madjioničara
S

SssssS

pre preko 4 godine

Partizan uzima titulu. Ima veliku prednost kada je rec o nasem prvenstvu. Igraju ruzno i ziheraski, ali takva igra im donosi rezultat. Zvezda s druge strane ne igra onako napadacki kako se ocekivalo shodno igracima koje ima. Igra dosta sporo, takodje ziheraski ali bez rezultata, tacnije jos uvek traze svoju igru. Vidi se izostanak Milosa Milojevica, jer je u njegovo vreme Zvezda igrala ofanzivnije, bila je znatno efikasnija. Takodje Zvezda nije dovela pojacanja koja su joj bila preko potrebna, sem spica. Nije dovela brzo krilo, veznog igraca, stopera i levog beka. Uz to treba uzeti u obzir da je Zvezda uvek tesko izlazila na kraj sa ekipama koje igraju tvrdo, defanzivno i uz sto vise faulova, a treba da pobedi Partizan u oba derbija ako misli da uzme titulu.
B

Baxter88

pre preko 4 godine

Pa mora da pobedi oba derbija jer madjionicari i kaznena ekspedicija iz Humske je zatvorila sve ostalo ocito ali videcemo dal ce se nesto menjati nakon izbora u aprilu...
G

Goci123

pre preko 4 godine

Ima jos 2 derbija do kraja, plus Partizan ima bas gust raspored i 3 dana pre dervija igra sa Spartom za prolaz tako da pitanje je koliko moze da izdrzi ovaj visok tempo utakmica
G

Gost3

pre preko 4 godine

Dosta realan o neostrašćen komentar mada ne razumem koga to ima zvezda osim Dragovića i Borjana? To usiljeno hvalisanje propalog igrača iz Čikaga i večitog talenta iz Bate Borisova ide na živce svakom realnom čoveku koji ima više od 20 godina....
@

@gost3

pre preko 4 godine

A koga partizan ima? propalog igrača dortmunda i višak iz liverpula
J

Jones

pre preko 4 godine

Kako bez rezultata, a bila prva u grupi LE? Je l realno da neko ovako razmišlja? Pa Partizan je izgubio pre par meseci od Flore, Gentu nisu mogli ništa. Ja sam u šoku kada pročitam ovakvu analizu. Jasno je da će Partizan da se zabunkeriše u derbiju, da bije i da proba na kontre. Ali da moraju da jure bodove, ne bi umeli da napadnu. Kao što ni Zvezda ne ume, ali će opet pre kreirati nešto iz pozicionog napada, nego Partizan, jer imaju Ivanića i Kataija. Levi bek fali za rotaciju na manjim utakmicama, a kao krilo je doveden ovaj mali Motika.
G

Gost3

pre preko 4 godine

Gde sam ja rekao da Partizan ima nekoga?..limitirani kao terasa i jedni i drugi, a vi se ložite... idite u školu decu, učite, neće vam Partizan i Zvezda dati posao i hleb
@

@gost3

pre preko 4 godine

nisi rekao nigde i slažem se sa tobom, samo sam dopunio komentar
U

Uno

pre preko 4 godine

Porediti ovaj Partizan sa Milojevom Zvezdom je kao porediti Milojevu Zvezdu sa Gvardiolinom Barsom.

Dj_97

pre preko 4 godine

Pa bukvalno, tu su negde jednaki po budžetu i po trošenju para... Evo, Barsa se desetak godina kasnije raspada, videćemo da li će FK ZvezdaN dočekati i toliko.
U

Uno

pre preko 4 godine

Kažeš imate isti budžet kao mi?Slažem se
N

Nemanja1989.

pre preko 4 godine

Nemate pojma
D

Derbi

pre preko 4 godine

Partizan solidan sinoc. Zvezda ako misli da bude sampion mora da pobedi u derbiju, nema vise kalkulisanja.
O

Ovo je prava istina!!!!

pre preko 4 godine

Auuu hahaha da li ste realni? Što ih lažete i zamajavate? Stvarno će pomisliti da su dobri. Partizan nema veze,juče su slučajno dali gol iz jedne greške i to je to. U takmičenju koje je preslabo protiv Sparte koja je igrala sa decom.U ligi im je sređeno da budu šampioni da bi bili mirni pred izbore,a Zvezda one tamo godine ponovo da dominira i ide direktno u LŠ. Zvezdini rezultati u Evropi su najviše do ovoga doveli.
G

Gost999

pre preko 4 godine

Znaci Zvezda ce ove godine pustiti Partizana? Kako to, kad vi ne namjestate utakmice? A sto se tice sljedece godine, igrate LK, a ovolike plate i troskovi.. Nema vama dominacije dugooooo, ako sad titulu ispustite. Jos ako Dr ispuni obecanje, a tek ne daj Boze da Onaj padne.. Vi ste ga ugasili na jedan duzi period..
I

Iks Tb

pre preko 4 godine

Vazura pustio Scekica za dzabe, a keš on uzeo.. Gospodski i iz ljubavi prema Partizanu..
N

Nebo

pre preko 4 godine

Ali mi zanimljivo da mozzart ni reči o tome!!!
A

Ab

pre preko 4 godine

Svaka cast Partizanu na pobjedi protiv Sparte (prva dobijena ozbiljna ekipa ove sezone) ....al poredjenje sa ekipama koje su igrale LS i dobijale klubove na najvecem nivou je neukusno, blago receno. Stanojevic je ekipu definitivno zategao do odredjene mjere igra cvrsto na sredini, derbi ce igrati sa dva yadnja vezna na x....bice zvezdi tesko da dobije ako na vrjeme ne postigne gol...
V

Vuc

pre preko 4 godine

Sparta Prag 8 godina nije bila sampion Ceske a nece ni ove. Nemaju stranaca,Afrikanaca,Brazilaca samo neki smesni spori klinci...Izveli sastav sa 4 igraca ispod 20 godina a neki i debitovali.
G

Gost999

pre preko 4 godine

Cccc kako to? Ja mislio da su bili sampioni one godine kad ste ih dobili..? Tolika je euforija bila. A sad su ipak slabi.. Ko ce vise znati u sta da vjeruje..
y

yorz

pre preko 4 godine

ne daj bože, da ovaj partizan liči na milojevicevu zvezdu!!!
G

Gost 1212

pre preko 4 godine

Tesko ce Zvezda izaci na kraj sa ovako ruznom igrom Partizana. Zdjelar,Jevtovic pa i Jojic na moje iznenadjenje trce kao navijeni,prave sitne faulove,ubijaju igru protivnika i onda sevne jedna kontra i kraj. Nije lepo za oko mora se priznati ali za sada prolazi. Ako Zvezda povede onda je Partizan u problemu,njima vise odgovara igra na kontru,a kada je pozicioni napad u pitanju tu imaju puno problema.
Л

Лукаку 98

pre preko 4 godine

Све је тачно што си написао. Само бих додао да Звезда раним голом може доста тога да реши, баш због тога јер онда неће бити простора за контру.
n

ne daj boze

pre preko 4 godine

Da lici na bilo koju zvezdu a kamoli na onu klark kentovu bunkericu
@

@ne daj boze

pre preko 4 godine

Ma ono sto ste vi sinoc demonstrirali je atomski fudbal! Tako ce i na derbi izaci, autobus parkiran pa ako prodje neka duga lopta.....
l

lol12

pre preko 4 godine

Klark Kent razbio Liverpula.Vi ne mozete ni Floru.A ne znam na sta je ono sinoc licilo.70 minuta niste presli pola.Ono nije ni bunker, bunker je bar taktika neka ono je bez smisla,taktike ili bilo čega fudbalskog
U

Urban

pre preko 4 godine

Kako te nije sramota da staviš ovakav naslov?? Porediš Zvezdu koja je igrala ligu sampiona i pobedila Liverpul ,Oli i partizan koji igra intertoto kup
I

Intertoto

pre preko 4 godine

A da prvaci sveta...hahaha Kako nadodjete..

Никола Грубнић

pre preko 4 godine

Bljuc
S

Sinus i tangens

pre preko 4 godine

"Trigonometrijske" šeme kretanja u odbrani?! Al smo savremeni...
a

argh

pre preko 4 godine

Polako, ne ložite se previše. Sparta je smešan klub, koji je Zvezda već razmontirala, a tada je bila i jača. Uz to, Partizan igra bunkericu, pa iz kontre šta uradi. Da su primili gol, ko zna šta bi bilo. Tako, ako Zvezda povede rano na Marakani, teško da će se Partizan vratiti, naročito jer će krenuti sa defanzivnom postavom. Može samo da primi još neki. Nisam od onih koji kažu da će biti 5 0, ali Zvezda jeste kvalitetnija ekipa.
D

Danilo91

pre preko 4 godine

Jbg sad,. sta ako...tako mozemo do sutra da nagadjamo.Poenta je da Partizan defanzivno izgleda jako dobro i sam X u derbiju manje vise zatvara prvenstvo posto su ostale ekipe tragi komicne realno.Bice zanimljivo svakako.
K

Kamenko

pre preko 4 godine

Ima Partizan da pobedi nekim trulim rezultatom 1:0 I to golom iz prekida kao nekada Zeka, Drinca, Raca Petrovic.. Bajko I Stamenko znaju kako.
a

argh

pre preko 4 godine

@Danilo91 Da me ne shvatiš pogrešno, svaka čast za pobedu, navijao sam za vas kao i uvek u Evropi, osim kad sam bio tinejdžer. Samo sam hteo da iznesem mišljenje o vašoj igri, koja stvarno nije nešto. Ne igra ni Zvezda dobro, to je činjenica, ali su obe ekipe jako nezgodne. Videćemo, biće tvrd derbi.
t

tsss

pre preko 4 godine

Nemojte nas zasmejavati molim vas
l

lol12

pre preko 4 godine

Poredite klubove koji su pravili ozbiljne rezultate protiv jakih ekipa u LS sa timom koji igra trecerazredno takmicenje i u njemu gubi od Estonaca,protiv Genta uzme 1 bod,ne moze kod kuce da dobije Kiprane...Ono juce je moglo da ode i na jednu i na drugu stranu jer ne zna se ko je bio losiji.Nisu se spojili ni jedni ni drugi.A Miloje je tu istu Spartu razbio i to u trecem kolu kvalifikacija a ne i nokaut fazi takmicenja (u ovom kolu je Sparta premija)
G

Gost3

pre preko 4 godine

Ajde klinac pali u školu, cz bila kanta za punjenje u grupnoj fazi, ne blamiraj se..
G

Gost999

pre preko 4 godine

Zvezda napravila ozbiljan rezultat u LS??? Sta je za vas ozbiljan rezultat uopste?? U 12 utakmica primili 174 gola i kazete ozbiljan rezultat? Pa vas se niko ziv i ne sjeca da ste bili tu (kao ni Partizana, Makabija, Bate Borisova, Petrzalke i slicnih ekipa), ali je to po vama ozbiljan rezultat. Kako su spali kriterijumi ovog velikana jugoistocne Evrope cccc...
D

Dil

pre preko 4 godine

Ma idi, prejaki ste.
K

Kojegori

pre preko 4 godine

3-0 u derbiju lagano
p

pop9

pre preko 4 godine

Mali klub bez velikih evropskih uspeha ne moze da lici na Najveci klub jugoistocne Evrope,eto i to sam vam resio!
V

Vuc

pre preko 4 godine

Jel to igraju LS i pobedili Liverpula ili igraju 3 takmicenje po jacini sa Bodo Glimtom,Makabijem itd.

Rex

pre preko 4 godine

To takmicenje igra i vicesampion Evrope od pre nekoliko godina zapravo ga ne igra vise nije prosao grupu ostecen je za ono poslednje kolo odlucili su da drugi tim prodje ali bi ga samo pobeda vadila . Bez obzira trebao bi da se takav tim seta kroz ovo smesno takmicenje kad je u najacem nakantao drugog ,,velikan".
N

Nebo

pre preko 4 godine

Šta kaže Vazura ua Scekica?