Komentari na vest

Skener Zvezdinih mogućih rivala na žrebu: Repriza je ipak najbolja opcija, Španci su najgora

K

Kemp

pre preko 4 godine

Samo da vam kažem ljudi moji, NIKOGA SE NE BOJIMO, svakog poštujemo ali nećemo ga respektovati na terenu ! Sa svima možemo da igramo i trebamo muški da igaramo i to je sve! Mislite da u Bragi ne razmišljaju o nama ili Sevilji, ili Rendžersu.... Malo morgen je lako doći na Rajka pred 50-60 hiljada i odigrati laganu utakmicu... Hrabro pa ko god da bude, ako želim nekog to je Braga, a ako ne daj koga god i ćao !
G

Gost999

pre preko 4 godine

Hahahahah pa Rangers je 50000 imao kad su igrali amatersku Skotsku ligu prije 10ak godina.. Pred vise ljudi treniraju nego sto vi igrate domace utakmice u prvenstvu, i stvarno mislite da ce se oni toga prepasti.. Da mi je samo pola tog optimizma, gdje bih u zivotu dogurao cccc..
r

rajaram

pre preko 4 godine

samo da se malo trgnu i ponove borbenost i trčanje kao sa milanom prosle godine, motivacija HIGH level, pa ja ne sumnjam ko gof dodje, moja zelja Betis, Rendžers, zasto ne Atalanta jer ce njima akcenat biti na 4 mjesto u ligi, ma uzivajmo
А

Александар1

pre preko 4 godine

Битно је и због клупског, и због националног коефицијента да бар играмо нерешено једну утакмицу. Против Барсе је и то тешко оствариво, против осталих, то је могуће. Наравно, треба покушати победити, ко год да је на другој страни, чуда се дешавају, али треба бити реалан.
Z

Zeleni

pre preko 4 godine

Zeleonoki nisam pisao dicite se milanom milan ispao od B tima Mancestera posle ejada vidjeces no izvucete Rangers ili bragu talicnjaci
T

The Nightwalker

pre preko 4 godine

Uvek nepismeni imaju najvise toga da kazu, a nikada nista pametno.
c

comi111

pre preko 4 godine

Mislim da ce Betis ili Atalanta. Veci smo klub istorijski, trofejniji i to se gleda, mozemo da ih prodjemo. Drugo je sto ti dodjes dovde i umesto da imas 3,4 kapitalca za prodaju dalje ili da budu nosioci igre jos sezonu dve, mi igramo sa penzionerima. Uvek sam voleo da imamo 2 brza krila, kao nekad Bina sto je bio, danas ih Liverpool ima 4,5, a mi niti jednog kako bi parkirali brzinom. To se videlo i kod Partizanovog gola sta znaci Mening npr brz je i pre toga je slicno protrcao..
V

Voip

pre preko 4 godine

Koga god da izvucemo favorit je. Samo da Barsu zaobidjemo.
d

dottore 13

pre preko 4 godine

Ma Lajpcig bi nas rasturio, samo ne oni.
K

Kidi

pre preko 4 godine

Ajdee Barcaa. Pa da sa tribine pevamo neponovljivom madjionicaru Dijegu i onom njegovom magicnom lobu. Pa Zvezdana Zvezda je deo tih krem evropskih prica fudbala, neka tako i ostane ubuduce
M

Mecava

pre preko 4 godine

Realno i Braga je u ovom trenutku previše jaka za Zvezdu, tako da je najbolje da dodje Barcelona takve mečeve bez obzira na trenutni igrački kadar nećete gledati često. Opet ako izgube i neprodju dalje neće toliko boleti a sa druge strane ako urade nešto svi će ih dizati u nebesa.
D

Drvo

pre preko 4 godine

Zvezda, realno, može da rastavi na komade ko god da joj dođe. Liverpool i Milan su najsvežiji primeri da možemo protiv bilo koga. Ko izvuče Zvezdu neka kupuje pelene.
r

ranGo

pre preko 4 godine

Ма како да не, сада ће да разбију барсу аталанту ренгерс... а не могу радник да добију у две утакмице или радничком не могу гола дати... мало реалности не би шкодило.... чуда се дешавају тачно је то али само 1 можда и 10 год али и та чуда треба неко да направи а станковић не зна ни ко му главу носи акамоли да направи игру достијну Звединог имена... његиве су жеље били фалко диони бакајоко а шта су показали???
R

Realno123

pre preko 4 godine

Realno moze se igrati sa Bragom, Rendzersom, Betisom i Atalantom.
P

Portista

pre preko 4 godine

Vidim da nešto priželjkujete tu Atalantu, e da je hoćete izvući, pa da konačno naš narod shvati razliku između fudbala i ovog što mi igramo. Znate ono kad naši igrači prvi put odu u ligu petice, pa pričaju kako je fizički zahtjevnije? E Atalanta je ekipa koja sve to uzme pa nahajca na 100, trkački možda i najsposobnija ekipa na svijetu.
G

GostCzv88

pre preko 4 godine

realno samo Braga i Glazgov ...Ja nesto mislim da ce Barselona,bio bi to spektakl
I

Igor78

pre preko 4 godine

Rendžers najlakša opcija, zatim Braga, pa Porto, a ovi ostali timovi komotno mogu svake godine da igraju LŠ. To je što je
G

Gosttt

pre preko 4 godine

ocigledno nisi gledao u skorije vreme renduers.... jedino sa bragom mozemo da igramo ostalo
v

v1ad

pre preko 4 godine

Gleda mi se Sevilja ili Atalanta. Ne mislim da Zvezda moze bilo koga od ovih da prodje (bez velike doze srece). Rendzers i Braga su kao najpozeljnije opcije ali to bi bile i najruznije utakmice. Bar hocu da gledam lep fudbal.
G

Gost Lk

pre preko 4 godine

A da napustimo takmičenje?Zvezda je to,nije Partizan pa da treba da se plaši svakog.Igrali smo kroz istoriju sto puta sa najvećima,ispadali,prolazili,gubili ,ispadali posle penala,imali i teških poraza,ali nikad nismo kukali,zato smo i izbacivali najveće.
E

Eh

pre preko 4 godine

Dinamo juče pobedio Sevilju...
Z

Zeleni

pre preko 4 godine

Marsej roma lester psv fejenord bazel u paja patak kupu su jaci od zvezde, a ne ovi u paja patak kupu takozvanom bili bi bara bara sa kopenhagenom, bazelom, slavijom presmjesno komentarisat i naravno Pfc jaci to se nepise
G

G@j@80

pre preko 4 godine

Biće Lajpcig!
B

Bilo sta

pre preko 4 godine

Najbolje Barselona. Da se odigra mec sa jednim od najvecih klubova sveta. Bolje to nego da ispadnemo od Porta, Sevilje ili bilo kog drugog.
G

Gott

pre preko 4 godine

Realno došli smo do zida koji je previsok i svaki gol koji postignemo je veliki uspeh. Neki prizeljkuju Rendzera koji je dao 6 golova Dortmundu. Dosta je kume ajmo kuci.
D

Dexl

pre preko 4 godine

Dajte Barsu da se igramooo!!
d

dr. hyypia

pre preko 4 godine

Barcelona, lajpcig i sevilja izbeci. Sa ostalima mozda mozemo da se nadigravamo.
g

gagitisi

pre preko 4 godine

Zvezda ne može ponovo sa Bragom zato što smo bili zajedno u grupi.
!

!!!

pre preko 4 godine

nisam siguran, ali mislim da za osminu finala to ne vazi
v

vidicuvratise

pre preko 4 godine

Ko god bude došao i kročio na našoj Marakani imaće strah i trepet u kostima jer će osetiti huk sa pune tribine... kad je mogao LIVERPOOL moze i jedan J*Beni Betis i ostali klubovi manje tradicije. sve pohvale partizanu nadam se da srpski fudbal neće ovde stati... samo jako i samo reci selektora da niko nije nepobediv i da niko nije svemoguć!!!
B

BokiUSA

pre preko 4 godine

Slabih vise nema i to se znalo i pre zreba. Uvek sam rad pre da dodje Barca nego Sevilja ili Betis. Ako vec igramo protiv favorita i ako se ispada neka bude sa stilom i punim stadionom. Neka se pravi nova istorija. Prizeljkujem Porto ili Barcu. Od recimo slabijih mada ne slabih jedino Glazgov Rendzerse... to je to...
m

magnus

pre preko 4 godine

realno Barsu ne mozemo da prodjemo. svi ostali ... manje ili vise imamo sanse. braga, rendzers i sl, vece sanse, sevilja i betis, manje ali opet ok.
П

Пихи

pre preko 4 godine

Па није баш да могу да лете... Уз добар став, са сваким може да се игра. Прижељкујем Барсу.
E

Enzo

pre preko 4 godine

DAJ BARSU BREEEEEE
I

Imam

pre preko 4 godine

Osjecaj da izvlacimo Betis.
Ћ

Ћордол

pre preko 4 godine

Исто, само што ја мислим да њих и пролазимо. Сви причају о Ренџерсу (дали 6 комада Дортмунду) и Брaги (нису баук, једва прошли ослабљени Шериф, али знаш оно тешко у 4 утакмице у пар месеци да не изгубимо ни једну од њих). Са друге стране Бетис јесте 3. у Примери, али евидентно игра слабије него на почетку сезоне, и врло важно - има слабо ремија, а чак 7 пораза у 25 утакмица (што је више него рецимо Виљареал, Сосиједад и Билбао) - тако да мислим да би се ту могло основано надати некој могућности за пролаз. Остало, прилична танкосава на прву лопту, али у 1/8 финала и не можеш да очекујеш Боависту или Кадиз.
I

Ivan FCRS

pre preko 4 godine

Rendzers i Braga su protivnici po nasoj meri, tu smo na 50:50 za prolaz protiv oba tima. Donekle mislim da bi mogao jos egal da se odigra sa Betisom. Sve ostalo ce biti vrlo tesko za prolaz, ali zvezda moze da iznenadi. Ne bi bio prvi put.
p

pfc barsa.

pre preko 4 godine

50:50 a Braga vas otkinula obe utakmice
1

110. Derbi

pre preko 4 godine

Mozemo dobiti svakoga od ponudjenih, ali isto tako mozemo i izgubiti od svih 8 navedenih klubova. Koga god da izvucemo sanse su 50-50%, izuzev mozda Barselone koja bi bila favorit.
P

Portista

pre preko 4 godine

Šanse 50:50 u smislu da ćete ili vi proći ili oni? Jer pravih, matematičkih, 50% imate samo protiv Brage(vrv i malo jače od 50 protiv njih), i možda ovog Rendžersa u post-Džerard eri. Ostali? Ne.
b

bfbf

pre preko 4 godine

Steta sto nije prosao Serif i da ga dobijemo, bila bi osveta sigurno a nas istoriski uspeh medju 8 najboljih. Ovde vecina ne shvata da je sa ovom promenom i posto je ubacena LK a ojacana LS sada liga Evrope u rangu proslogodisnje i onih pre toga LS po kvalitetu. Zato i ne cudi sto imamo super derbi iz liga 5 izmedju Napolija i Barse. Zato i ne cudi sto Porto spada u povoljnije klubove na zrebu. Ovo jeste Istorija Zvezde i naseg fudbala ali bojim se da cemo kratko trajati, narocito sada kad budemo imali 5 ekipa i kada necemo vise igrati kvalifikacije i sklupljati tako bodove mada sa druge stane ima i ovako dosta povoljnosti mada moramo da ojacamo jos ligu, da klubove ojacamo pre svega Vojvodinu i ostale koji nisu CZ i Partizan mada i veciti moraju jos jace i bolje igrace dovoditi tek sada. Mnogo nasih igraca tu racunam i bracu Crnogorce ima po belom svetu, treba da ih vracamo u ligu . A imamo kvalitetnih igraca nasih bas dosta i sa iskustvom igranja u dobrim ligama, i osnovna stvar je skauting imamo dobar pre svega nase dvoriste je bivse drzave Jugoslavije i ti igraci najbolje bi se uklopili. A tek onda naravno gledati i druge zemlje po svetu koje imaju tradicionalno talentovane igrace, a sve to kad nema nasih igraca kvalitetnih.
R

Rubikova kocka

pre preko 4 godine

Crvena Zvezda - Betis
D

Don Vito Corleone

pre preko 4 godine

Te vaše dečije priče, kao možemo sve da prodjemo, to zadržite za vaše dečije snove. Mi se mučimo celu sezonu u našoj ligi, samo neko ko nije normalan ili je napaljeni klinac, može da misli da smo mi favoriti protiv Barse, Sevilje, Betisa, Porta, Atalante. Barsa je dovela par dobrih igrača i ozbiljno su podigli formu, i napravili dobar niz rezultata. Sevilja godinama 4 klub Španije, godinama igraju evro završnice, čak su dosta puta poslednjih godina i osvojili LE. Betis ove godine u vrhu Španske lige, igra odličan fudbal, priča se da napadaju LŠ sledeće sezone. Porto dugi niz godina najbolji Portugalski klub, redovno LŠ, mnogo kvalitetniji od Brage, Atalanta stalno u 5 najboljih u seriji A, odlične pojedince imaju u timu, odličan fudbal igraju. MI NISMO FAVORITI PROTIV TIH KLUBOVA. Protiv Lajpciga, Rendžersa, Brage, možemo da igramo i da se nadamo prolazu. Naravno da ću JA navijati da prodjemo protiv bilo kog od njih da igramo. Ali jedno su želje, a jedno je realnost.

07.08.16

pre preko 4 godine

E ovo su rivali dostojni proleca u Evropi,a ne oni timovi iz trecerazredne sabanske lige konferencija.Osecaj mi govori Barselona,nadam se da se varam,Braga ili Rendzers,ostalo nikako.
G

Gost999

pre preko 4 godine

Sad zaozbiljno, onoliko koliko se razumijem, pa vidjeco hocu li biti u pravu. Spanci nikako, pogotovo Barselona. Jel mozete zamisliti na Kamp Nou, onolika livada i da izadje trojac Traore/Dembele, Aubemajng i Feran.. Ni promil sanse. Sevilja bi rutinirala kao i Dinamo, a Betis je u euforiji citave godine, imaju odlicnu ekipu, vrlo teskooo pogotovo na dvije utakmice. Lajpcig po meni za nijansu povoljniji, ali gotovo neprelazno. Atalanta za nijansu ispod Lajpciga, a Porto za nijansu ispod Atalante. Sa Bragom se valjda ne moze igrati. Ostaju Rangersi. Sigurno najpovoljniji od ovih timova, mada su i oni odlicna ekipa, ostrvljani, jaki, brzi, navijaci ludi. Moze se igrati, ali na dvike utakmice isto upitno.. Vidjecemo sve sutra. Moj neki osjecaj je da ce se izvuci Atalanta..:)
M

Moze

pre preko 4 godine

Se igrati sa Bragom. Ovo je 1/8 finala a ne 1/16.

Mile Stručnjak

pre preko 4 godine

Dok svi oni priželjkuju Zvezdu da im poželimo da se debelo razočaraju nakon utakmice sa nama :) srećno i živeli
M

Misasbc

pre preko 4 godine

DAJTE RENDZERS DA SE SVETIMO BRACOO
n

niszvezda

pre preko 4 godine

Što se ne bismo osvetili Barseloni?!! Sa Rangersima smo egal 91./2007... Barsa nam je duplo dužna 82./96...
S

Saša_PFC

pre preko 4 godine

Upravi mislim potpuno drugacije od vecine...najtezi protivnici bi vam bili Rendzers,Braga i Betis ekipe kojima je stalo da se dokazu i gde vidite da igraju svaku utakmicu na maksimumu.Lakse bi prosli Barselonu ili Sevilju iz prostog razloga jer bi vas potcenili i sigurno bi barem u jednoj utakmici protiv vas bi izveli neki kombinovani sastav.Lajpcig ni u kom slučaju jer bi od Zvezde napravili isto sto i PSZ,Bajetn,Totenhem,Liverpul,Šerif,omladinci Arsenala i da ne nabrajam vise.Ipak u svakom slucaju sada je vec interes Srbskog fudbala u celini u pitanju tao da zaista Zvezdi želim nekog lakšeg protivnika pa da uz srcu prodjete u sledeci krug.
M

Misasbc

pre preko 4 godine

Tad sam bio mali a 2007 me je burzanovic ujeo za srce
Z

Zeleni

pre preko 4 godine

10+ primljenih ko god bude jedino rendzers da mole boga Barca, sevilja, betis atalanta porto lajpcig davaju 10+ u dvomecu

Zelenooki

pre preko 4 godine

Tako si pisao i prošle godine pa mi odigramo 3-3 sa Milano u dve utakmice. Mislim da Zvezda može da prođe 3 ekipe od ovih osam a to su Betis, Rendžers i Porto. Najteže bi bilo protiv Barselone i Lajpciga i njih ne ih nikako voleo za protivnike isto kao i Braga jer mislim da bi nas sad pobedili i izbacili. Sa Atalantom i Seviljom šanse su nam minimalne i verovatno bi ispali ali mogli bi da igramo sa njima.
G

Gost12345

pre preko 4 godine

Ajde, pošto je Braga prošla dalje, vrlo rado bih voleo da nam se padnu ponovo. Otišao im Galeno, ostali su toliko indisponirani da je to čudo. Bukvalno na želju da ih prođemo...
P

Paja Trošak

pre preko 4 godine

Zar mogu da se sastanu sa Bragom jer su bili zajedno u grupi? Malopre procitah da Partizan ne moze da igra sa Gentom jer su bili prethodno u istoj grupi .
G

Gost12345

pre preko 4 godine

Ne znam da li mogu, ali bih voleo...
1

136

pre preko 4 godine

Braga je prosla i Paok u ligi konferencija ispao mitjyland
D

Domaćin

pre preko 4 godine

Svi protivnici su izuzetno kvalitetni i biće teško protiv bilo koga odigrati nerešeno ili pobediti bar u jednom meču, a kamoli proći dalje. Ipak verujem u neko novo čudo, jer Zvezda je pokazala ove sezone da u Evropi, protiv jačih timova, igra daleko bolje nego u prvenstvu sa ovim našim teletabisima. Neka tako bude i sada u osmini finala, NAPRED ZVEZDAA ŠAMPION!
L

LudiDejo

pre preko 4 godine

Biće naravno teško, vjerujem da će biti opušten protivnik. Najpozeljniji Škoti.
D

Don Vito Corleone

pre preko 4 godine

Protiv Rendžersa, Lajpciga, pobednika Braga i Šerifa, bi mogli da prodjemo, a protiv ostalih, Barsa, Sevilja, Betis, Atalanta, Porto, baš teško.
C

Coan01

pre preko 4 godine

Betis,Atalanta i Lepizeig nikako,sa svim ostalima može da se igra,najlakši ubedljivo Rangers ili Braga/Sherrif.
R

Rubikova kocka

pre preko 4 godine

Ko god bićemo u podređenom položaju, al samo Zvezdasko srce na teren i sve je moguće, lopta je okrugla!
G

Gost991

pre preko 4 godine

u koliko sati je zreb
a

abaha

pre preko 4 godine

u podne

Aleksandar Trajkovic

pre preko 4 godine

Sta vi tupite ja bi radije video Betis koji nista nije pokazao nego Skote koji su razbili u prvoj Borusiju ...Naravno Voleo bi Bragu/Tripoli.
H

Hehehehehe

pre preko 4 godine

Majstore koji TRIPOLI??? Glavni grad Libije.
L

LudiDejo

pre preko 4 godine

Betis je dosta nezgodan. Vidiš šta radi u ligi. Neki dan su u kupu rabili Sosiedad u gostima 4:0.. Ko god da se dobije biće teško.
Š

Šta reče

pre preko 4 godine

Koji crni TRIPOLI??? To je glavni grad Libije.

Aleksandar Trajkovic

pre preko 4 godine

Citam o Ukrajini i ne gledam sta pisem ^^...Al valjda je jasno da sam mislio na Serif ...ili Tiraspol

Aleksandar Trajkovic

pre preko 4 godine

Promenjivo igraju imaju mnogo padova....Neki moj utisak al svakako ko dodje osim Brage jaci je sigurno.
L

LudiDejo

pre preko 4 godine

Braga će biti gladna osvete
G

Gostims

pre preko 4 godine

ko god dodje ispadamo ako ne dodje opet braga ili rengers
G

Gostims

pre preko 4 godine

ko god dodje ispadamo ako ne dodje opet braga ili rengers
n

nadrealnooo

pre preko 4 godine

Glazgov Rendzers nije bauk, mogu da se pobede na dvomec. Neka vas ne zavara njihov prolazak protiv Dortmunda, koji vec duzi niz godina nije ozbiljna ekipa. Volio bih Rendzers i da se vrati za neke stvari kad smo ih nadigrali u dvomecu a ispali!!!
B

Bobadilja

pre preko 4 godine

Bice Barsa, videcete
M

Mrk 7479

pre preko 4 godine

Dajte barsu da se igramooooooo
N

Neka tako

pre preko 4 godine

Ljudi šta je sporno, dosli smo do ovog nivoa, pa neka i ispadneno od bilo koga... Bolje i to negp crtati sebi svaku utakmicu sa nekim pa i finale čak... Ama treba uživati, napuniti stadion poderati grlo, pa kud da pukne... Kad smo sa milanom ratovali i nismo se obrukali mozemo i sa bilo kim...
b

bojank9991

pre preko 4 godine

Ekipa nam je svake godine iskusnija. Ne verujem da bi nas bilo ko lagano prosao osim Lajpciga mozda. Barsu bi sacekali na potcenjivanje kao i Milan sto smo
G

Gost99

pre preko 4 godine

Zamisli samo Gobeljica kako ganja Traorea ili Dembelea
l

linoleum

pre preko 4 godine

samo ne brze ekipe spremne na tranziciju ,samo ne neka dominantno brza ekipa.tek ce se videti kolko nam fali ado na zadnjem veznom da hapsi a sanogo na stopera umesto neiskusnog erakovica ali to je pitanje za upravu kao i zasto nemamo bar jedno brzo krilo da istrci kontru
P

Pedja108

pre preko 4 godine

A zasto je pitanje za upravu? Zvezdaje dogovorila prelazak Ada, on je pristao, a Serif je bio taj koji je menjao cene, nije hteo da se odazove u roku za registraciju, jer su mislili da ce bolje proci u ucenjivanju.
P

Pera genije

pre preko 4 godine

U 1/8 LE se ne može očekivati da dobiješ lošeg, zapravo slabijeg protivnika. Sada zaista ostaju odlične ekipe i sigurno da Zvezda u ta dva meča neće biti favorit ali da će biti spektakl to je sigurno.
G

Ghost11

pre preko 4 godine

Ili Rangers ili spektakl sa Barsom
n

niszvezda

pre preko 4 godine

Rangers može jedino ako kupe Erakoviću motor da juri Kenta i Morelosa...
Ž

ŽUPAN BAN

pre preko 4 godine

Sparta je iz LIGE EVROPE!
x

xD

pre preko 4 godine

Ispala kao kanta.
1

110. Derbi

pre preko 4 godine

Gledam utakmicu Napoli - Barselona. Utakmica na nivou LS. Ogromna razlika u kvalitetu izmedju LE i LK. Koga god da izvucemo nece biti lako.

Cz

pre preko 4 godine

Zasto pomonjes uopste razliku u odnosu na Lk ? Kakve veze ima to takmicenje ? Mi igramo ovo i to je to. Nismo se dovoljno pojacali zimus za nastavak u LE i prst treba uperiti ka upravi ako nas zreb pogleda i sastavi sa nekim od laksih protivnika a ne vec traziti izgovor za potencijalno ispadanje i uporedjivati sa takmicenjem nizeg ranga . Neka nam je Bog upomoc na izvlacenju, trebace nam luda sreca
G

Gost999

pre preko 4 godine

Pa i Zvezda je realno na nivou LS. Ispali nesretno od Serifa zbog sudije, a inace su mnogo bolji. Vidjeli smo kako je Serif odigrao u grupama, ja vjerujem da bi se Zvezda do kraja borila za drugo mjesto, snaga je tu negdje kao i Inter.
G

Gost+

pre preko 4 godine

Koga god da izvučete,ispadate
m

milutin 15

pre preko 4 godine

gledam i ja produžetke brage i šerifa,niko snikim veze nema,žali bože fudbala
G

Gost cccc

pre preko 4 godine

Ko god da padne,pruzis maksimum i ako je bolji pruzis ruku ....
S

Smislov

pre preko 4 godine

U Sevilji i Barceloni kažu, samo ne zvezda. Umiru od straha.
Л

Лукаку 98

pre preko 4 godine

Срећом по њих, громаду су већ избегли.
С

Саббатх

pre preko 4 godine

Дај Швабе!
M

Mekmanaman

pre preko 4 godine

Nadam se Glazgov Rendžersu
m

metak

pre preko 4 godine

Dibićemo po dupetu sa ovakvom sporim igrom, bezidejnom, vez pasova u prostor i bez brzih i prodornih krila. A uz to dobili smo i trenera koji ne analizirabigru peotivnika, već tumba svoju ekipu svaku utakmicu.
R

Raša P

pre preko 4 godine

Ako Braga prođe ne može igrati sa Zvezdom jer su bili u grupi!
2

2u8283838

pre preko 4 godine

Moze.
L

Loll

pre preko 4 godine

Ko god da dodje, prolazi Zvezdu koja je u veoma losoj formi I koja ne lici ni na sta ... Nista nisu radili na pripremama
G

Goat Djape

pre preko 4 godine

Zvezda igra fantasticno, ima vise udaraca po golu nego mnogi u ligi petice, posed lopte, kretanje, otvaranje igraca, sve je odlicno, jedino sto se jos ceka je da se srecne okolnosti poklope u korist Zvezde. U nasoj ligi kao da imaju naredjenje svi daju 150% protiv Zvezde, a protiv komaija kao da zaboravlju da igrju fudba. Takodje u nasoj ligi 90% timova igraju bunket, i na kotre, u cemu ni Partizan nije izuzetak, videcete u Nedelju. U svemu tome ima i jedna dobra stvar za Zvezdu, tim jaca i kali se na ovakvim utakmicama. A u evropi smo dosta dobro stajali do sada, nadam se novim uspesima u proletnjeim susretima. Nije ni vazno koga dobijemo za sledecu utamicu, vazno je da se odigra srcem i pobedi. Napred zvezdo do nove pobede.
m

metak

pre preko 4 godine

Ne broji se statistika šuteva već golova i finansiski i statistički. Tako da to imali 20 šuteva a dali 1 gol je rezultat nepovoljan i neefikasan, kao i Dioni što je.
G

Gost12345

pre preko 4 godine

Dajte Serif da im vratimo za letos
G

Gost12345

pre preko 4 godine

Ako ne može Šerif, onda makar Rendžers...
1

156

pre preko 4 godine

Ne moze serif je ispao
G

Gost67hj

pre preko 4 godine

bolje barsa nego neki od ovih.
V

Visca Barca

pre preko 4 godine

Dugogodišnji sam navijač Crvene Zvezde, Porta i Barselone. Ukoliko se Crvena Zvezda padne sa Portom, moja prognoza je ukupan rezultat od barem 3 golova više za Porto. Ukoliko se Crvena Zvezda padne sa Barselonom, moja prognoza je ukupan rezultat od barem 5 golova više za Barsu. Tako da, ne, ne želim da se Zvezda uksti ni sa Portom ni sa Barsom. Tačnije, može. Ali voleo bih tek u finalu.

rty

pre preko 4 godine

Sto bi vi na vesti o koeficijentima rekli nesto jace takmicenje od cipiripi kupa konfederacija.
V

Vuc

pre preko 4 godine

Sve LS timovi.
v

v1ad

pre preko 4 godine

Kapiram da je Porto ovde najslabiji. Tako da su sanse Zvezde u ovo zrebu minimalne.
D

Drvo

pre preko 4 godine

Kapiram da je Milan bio jaci od svih ovih pa morao sudija da ga vadi prosle sezone.
D

Drvo

pre preko 4 godine

Ako Kangica poludi dobijamo ko kog da dodje.
Š

Škrabotina

pre preko 4 godine

Ili to ili igramo sa deset igrača od petog minuta.