Komentari na vest
Škoti strahuju od navijača Zvezde: Bićemo u vezi sa srpskom policijom, umanjićemo ometanje građana Glazgova
P
PBRS
pre preko 4 godine
Publika je tvoja najjluđa na svetu...
n
niszvezda
pre preko 4 godine
Jedini strani navijači koji su pravili se..e na Marakani su... Nemci... Britanci ( Arsenal, L'pool, Totenham, ) niko nije rekao da je doživeo neku neprijatnost...
e
esex
pre preko 4 godine
skoti i mi imamo zajednickog neprijatelja tkzv imperijaliste krune
t
trtr
pre preko 4 godine
Momce malo se informisi ovo su protestanti i oni su za Britaniju, dresovi su im kao zastava Britanije crveno, plavo, belo. Tako da oni podrzavaju Englesku i krunu i oslanjaju se na nju da tako kazemo, dok su navijaci Seltika sve suprotno i oni su pre svega za Irsku sto se vidi po bojama. Navijaci Seltika nikada, vecina ne ide na utakmice reprezentacije niti se stadion koristi za igranje reprezentacije. Uglavnom Skoti igraju na stadionu Rendzersa. Zato se kaze Protestanti protiv Katolika i taj sukob nikada nije prestao u svetu, i da traje i dalje stotinama godina i ako sada nije javan toliko, a izgleda da pobedjuju Protestanti. Ako se pogledaju zemlje vecinske Protestanske sve su bogate i napredne za razliku od katolickih a narocito Pravoslavnih. da ne otvaram sada tu temu nego da ostanemo na fudbalu
E
El Guaje
pre preko 4 godine
Dobro da nisu napisali, ko onomad '07, da se najviše plaše vođe navijača Crvene Zvezde Arkana.
M
Marinjo1
pre preko 4 godine
Eno me dole levo u crvenoj jakni. Poveo devojku da uzivamo u pesmi i navijanju, super vece, dobar rezultat, kisovit Mitjiland. Ni sa kim se bio nisam i niko me nije napao, cemu ovaj tekst, ne znam. Ne valjamo po njima kako god
U
Uzbunjivac
pre preko 4 godine
U Old firmu se protestanti i katolici kolju, a sad se Beograda plase. Brave heart my foot.

Ujka Zitko'93 RB Leipzig
pre preko 4 godine
Secam se utakmice iz 2006.god. Kad su navijaci Rendzersa u centru Beograda vikali:PARTIZAN,PARTIZAN,PARTIZAN,PARTIZAN.....😘
S
Sima Arauho
pre preko 4 godine
Ma ne brinite,najgore sto moze da vam se desi je da vam izgrade Glazgov na vodi.
m
mikan_zec
pre preko 4 godine
Tuzno mikane tuzno.
N
Neca Golubovic
pre preko 4 godine
Ti nisi Sima, ti si Zivko.
G
Gost12345
pre preko 4 godine
Ovi i dalje misle da dolaze u ratnu zonu kad dolaze u Srbiju... A garantujem da je i ovakva Srbija bezbednija nego Britanija...
n
neshha
pre preko 4 godine
To vise deluje kao njeno licno misljenje.Sto se tice navijaca,sa Skotima nikad nije bilo medjusobnih problema oni su totalno drugaciji narod od Engleza.Ja sam '90. na Marakani bio na 10 metara od njih,nijedan problem,nijedan incident.Setimo se i kako su cistili teren od snega u Novom Sadu.Nije bilo razmirica medju navijacima i nece ih ni biti.
D
Don Vito Corleone
pre preko 4 godine
Čuj ovo, ometanje gradjanja Glazgova. A oni su svi nevinašca. Koliko oni nama daju ulaznica, toliko mi njima. Ne može da tamo bude 200 Cigana, a ovde da bude njih 2000. Dokle mi truloj Evropi da titramo jajca, a oni nas da gaze i ponižavaju.
f
fusbaleri
pre preko 4 godine
biće oni manji od zrna kad dodju na našu maru
I
Iz sljivika
pre preko 4 godine
Samo vi nemojte provocirati i bice sve ok. Mi kao narod volimo i poštujemo škote, kao i oni nas. Englezi su naš zajednički "neprijatelj". U ostalom, škoti su pre 15 godina u Beogradu napunili bašte u pivnici(tadašnjoj) na Terazijama, Moskvi i okolnim kaficima, zastave, kiltovi... I niko ih ni popreko nije pogledao. I pili smo zajedno. Slično je bilo i sada kad su nas izbacili sa EP. Između nas vlada poštovanje, a englezi bi da zavade pa vladaju, kao i svuda po Svetu.
G
Gost Zlatko
pre preko 4 godine
Neće se oni ovajditi od srpske policije, neće naši odavati pajtaše. Pošto naši "nemaju snage" kako su javno priznali, neka Škoti ubace nekog svog da započne nemire, i nakon smirivanja situacije neka zadrže sve sa srpskim pasošem, tačnije sa kartom do BG. Nas će spasiti blamiranja i kažnjavanja kad se utakmica igra bez publike, kao i novih kazni da igramo bez publike, a sebi će obezbediti besplatnu radnu snagu za gradnju puteva, pruga i svega ostalog što im potrebno.
n
noleeeeeeeee
pre preko 4 godine
Derbi della policia
G
Gost1979
pre preko 4 godine
Čuj naivnih Škota, pa sever je policija.
Z
Zvlat BG
pre preko 4 godine
Lara Kroft
G
Gost1980
pre preko 4 godine
Evo vec pocinju ove CVECKE…
d
denula
pre preko 4 godine
bez brige..oni divljaju samo kad treba da izbace reprezentaciju iz nekih kvalifikacija..uglavnom za ep. Prave haos po djenovi a onda su u zatvoru manji od makovog zrna..upadaju na teren posle drona a uefa to jedva dočeka i Albanija ni kriva mi dužna ode prvi put na ep
G
Gost123
pre preko 4 godine
Zasto objavljujete ovakve bljuvotine britanskih medija???????????????? Ovaj tekst je uvredljiv za Beograd i Srbiju, i provocira nas gradjane oce zemlje. Kakvi navijaci Zvezde u Skotskoj???? Dace 50 do 100 viza jer je kratak rok, i to je to.
G
GostSombor
pre preko 4 godine
Pomesali su nas sa onima koji vredjaju zene i majke.Od ovih navijaca nijedan strani nije stradao .Ajbroks pravi atmosferu ali na Rajku ce da upamte za sva vremena.Neki su vec bili kao ija drugo kolo te sezone kada je uzet K E.S.90000gledaoca i 3:0.
L
Lik iz klake
pre preko 4 godine
Evo ubismo navijace arsenala, liverpula i totenhema od batina...nema englezi sta kazu to je tako, nula je veliki broj u poredjenju sa englezima.
B
Britanci
pre preko 4 godine
Čuveni po mirnim navijačima, lol


.jpeg.webp.webp)





