Komentari na vest

Škoti strahuju od navijača Zvezde: Bićemo u vezi sa srpskom policijom, umanjićemo ometanje građana Glazgova

P

PBRS

pre preko 4 godine

Publika je tvoja najjluđa na svetu...
n

niszvezda

pre preko 4 godine

Jedini strani navijači koji su pravili se..e na Marakani su... Nemci... Britanci ( Arsenal, L'pool, Totenham, ) niko nije rekao da je doživeo neku neprijatnost...
e

esex

pre preko 4 godine

skoti i mi imamo zajednickog neprijatelja tkzv imperijaliste krune
t

trtr

pre preko 4 godine

Momce malo se informisi ovo su protestanti i oni su za Britaniju, dresovi su im kao zastava Britanije crveno, plavo, belo. Tako da oni podrzavaju Englesku i krunu i oslanjaju se na nju da tako kazemo, dok su navijaci Seltika sve suprotno i oni su pre svega za Irsku sto se vidi po bojama. Navijaci Seltika nikada, vecina ne ide na utakmice reprezentacije niti se stadion koristi za igranje reprezentacije. Uglavnom Skoti igraju na stadionu Rendzersa. Zato se kaze Protestanti protiv Katolika i taj sukob nikada nije prestao u svetu, i da traje i dalje stotinama godina i ako sada nije javan toliko, a izgleda da pobedjuju Protestanti. Ako se pogledaju zemlje vecinske Protestanske sve su bogate i napredne za razliku od katolickih a narocito Pravoslavnih. da ne otvaram sada tu temu nego da ostanemo na fudbalu
E

El Guaje

pre preko 4 godine

Dobro da nisu napisali, ko onomad '07, da se najviše plaše vođe navijača Crvene Zvezde Arkana.
M

Marinjo1

pre preko 4 godine

Eno me dole levo u crvenoj jakni. Poveo devojku da uzivamo u pesmi i navijanju, super vece, dobar rezultat, kisovit Mitjiland. Ni sa kim se bio nisam i niko me nije napao, cemu ovaj tekst, ne znam. Ne valjamo po njima kako god
U

Uzbunjivac

pre preko 4 godine

U Old firmu se protestanti i katolici kolju, a sad se Beograda plase. Brave heart my foot.

Ujka Zitko'93 RB Leipzig

pre preko 4 godine

Secam se utakmice iz 2006.god. Kad su navijaci Rendzersa u centru Beograda vikali:PARTIZAN,PARTIZAN,PARTIZAN,PARTIZAN.....😘
S

Sima Arauho

pre preko 4 godine

Ma ne brinite,najgore sto moze da vam se desi je da vam izgrade Glazgov na vodi.
m

mikan_zec

pre preko 4 godine

Tuzno mikane tuzno.
N

Neca Golubovic

pre preko 4 godine

Ti nisi Sima, ti si Zivko.
G

Gost12345

pre preko 4 godine

Ovi i dalje misle da dolaze u ratnu zonu kad dolaze u Srbiju... A garantujem da je i ovakva Srbija bezbednija nego Britanija...
n

neshha

pre preko 4 godine

To vise deluje kao njeno licno misljenje.Sto se tice navijaca,sa Skotima nikad nije bilo medjusobnih problema oni su totalno drugaciji narod od Engleza.Ja sam '90. na Marakani bio na 10 metara od njih,nijedan problem,nijedan incident.Setimo se i kako su cistili teren od snega u Novom Sadu.Nije bilo razmirica medju navijacima i nece ih ni biti.
D

Don Vito Corleone

pre preko 4 godine

Čuj ovo, ometanje gradjanja Glazgova. A oni su svi nevinašca. Koliko oni nama daju ulaznica, toliko mi njima. Ne može da tamo bude 200 Cigana, a ovde da bude njih 2000. Dokle mi truloj Evropi da titramo jajca, a oni nas da gaze i ponižavaju.
f

fusbaleri

pre preko 4 godine

biće oni manji od zrna kad dodju na našu maru
I

Iz sljivika

pre preko 4 godine

Samo vi nemojte provocirati i bice sve ok. Mi kao narod volimo i poštujemo škote, kao i oni nas. Englezi su naš zajednički "neprijatelj". U ostalom, škoti su pre 15 godina u Beogradu napunili bašte u pivnici(tadašnjoj) na Terazijama, Moskvi i okolnim kaficima, zastave, kiltovi... I niko ih ni popreko nije pogledao. I pili smo zajedno. Slično je bilo i sada kad su nas izbacili sa EP. Između nas vlada poštovanje, a englezi bi da zavade pa vladaju, kao i svuda po Svetu.
G

Gost Zlatko

pre preko 4 godine

Neće se oni ovajditi od srpske policije, neće naši odavati pajtaše. Pošto naši "nemaju snage" kako su javno priznali, neka Škoti ubace nekog svog da započne nemire, i nakon smirivanja situacije neka zadrže sve sa srpskim pasošem, tačnije sa kartom do BG. Nas će spasiti blamiranja i kažnjavanja kad se utakmica igra bez publike, kao i novih kazni da igramo bez publike, a sebi će obezbediti besplatnu radnu snagu za gradnju puteva, pruga i svega ostalog što im potrebno.
n

noleeeeeeeee

pre preko 4 godine

Derbi della policia
G

Gost1979

pre preko 4 godine

Čuj naivnih Škota, pa sever je policija.
Z

Zvlat BG

pre preko 4 godine

Lara Kroft
G

Gost1980

pre preko 4 godine

Evo vec pocinju ove CVECKE…
d

denula

pre preko 4 godine

bez brige..oni divljaju samo kad treba da izbace reprezentaciju iz nekih kvalifikacija..uglavnom za ep. Prave haos po djenovi a onda su u zatvoru manji od makovog zrna..upadaju na teren posle drona a uefa to jedva dočeka i Albanija ni kriva mi dužna ode prvi put na ep
G

Gost123

pre preko 4 godine

Zasto objavljujete ovakve bljuvotine britanskih medija???????????????? Ovaj tekst je uvredljiv za Beograd i Srbiju, i provocira nas gradjane oce zemlje. Kakvi navijaci Zvezde u Skotskoj???? Dace 50 do 100 viza jer je kratak rok, i to je to.
G

GostSombor

pre preko 4 godine

Pomesali su nas sa onima koji vredjaju zene i majke.Od ovih navijaca nijedan strani nije stradao .Ajbroks pravi atmosferu ali na Rajku ce da upamte za sva vremena.Neki su vec bili kao ija drugo kolo te sezone kada je uzet K E.S.90000gledaoca i 3:0.
L

Lik iz klake

pre preko 4 godine

Evo ubismo navijace arsenala, liverpula i totenhema od batina...nema englezi sta kazu to je tako, nula je veliki broj u poredjenju sa englezima.
B

Britanci

pre preko 4 godine

Čuveni po mirnim navijačima, lol