Komentari na vest

Stanković: Ne možemo da igramo 30 minuta ili samo kraj utakmice, razliku prave svaki korner, faul, pa i dribling

G

Grga Cvarak

pre 6 meseci

“Mi smo Ferencvaros” 😂 Nasi ljudi su bas komedija sa svojim izjavama.
g

gostttttt

Dejan Stankovic je nabolje resenje za trenera Zvezde. Pre svega zato sto igraci bi hteli da im on bude trener. Cak je i Vladan Milojevic pre par meseci izjavio da je Stankovic najbolje resenje za trenera Zvezde. To sto ljudi ovde ne poznaju pravu situaciju u klubu nego znaju samo ono sto procitaju po vestima i komentarima, koje ko zna ko pise, to je njihov problem i neznanje. Inace trenutno nije realno da nam Stankovic bude trener (koji bi bio prvi izbor svlacionice) i prva opcija je Vladan Milojevic
e

ej

pomogo mnogim ljudima deki, da se ne zaboravi...
K

Kupac

Mister ima li đe po Budimu ili Pešti neki jeftiniji stančić od 150 kvadrata?
M

MisterStankela

Bice bice, samo da porusimo neke stare zgradice. Napravicemo nove lepse i starije.
B

Birokrata

Ne znam da li se neko seca ( a koliko vidim ne seca se ) kako smo sa njim igrali do 70og minuta najduze, i posle krece mucenje, nema snage nema plana.. a sad trcimo u 92.om minutu egal sa lajpcigom. Treba ljudi da budu malo realni i da smanje ocekivanja. A Stankela je otisao u pravom momentu, istrosio se, dao sve od sebe i hvala mu. Sad da se vrati nista ne bi uradio.
M

Marinjo1

Upravo, da se doveo krsteni kondicioni, igrali bi smo bolji fudbal sa duzom energijom jer Bahar ne igra bolje, samo se vise trci. Mi smo svaku utakmicu u LS izgubili rutinski iako rezultati kazu drugacije. Lajpzig u Nemackoj cim je primio gol, dodali gas.
@

@kondicija

Tacno je da je kondicija bila slabija u pojedinim kvalifikacionim utakmcama ali nikako u grupnoj fazi. Rendzers se napadao u obe utakmice do kraja, Milanu je dat gol u poslednjoj utakmici, cak je Midtijland napadan do kraja sa dva igraca manja mogli smo do izjednacenja preko Dragovica. Sa Hofenhajmom i Milanom bio egal tokom cele utakmice. Plus pobedjena Braga, Gent oba puta tako da teorija i nije bas tacna
L

Laž sustiže drugu laž

@Marinjo da se vrati Milojević i da bude 0:5 od Totenhema, ili Stankela da ga opet odluči Šerif, čuš Omonija, ne nego Makabi.
c

cipar

@deda branko Ništa, samo mislim da bi Stankela bolje vodio ovu Zvezdu od Bahara.
c

cipar

Stankela dolazi, Bahare odlazi.
D

DedaBranko

Stankela daleko ti lepa kuca. Bahare ostani! I sta sad?
2

2305

eto vam ga stankovic sa svojim antifudbalom.ziveo barak bahar puna podrska igracima i treneru
r

realno....

Ti nisi normalan...
p

prcc

taj anti fudbal je doneo rekordnih 25000 bodova u dve sezone što niko ranije a čisto sumnjam i kasnije uspeti.
@

@prc

Mozda, ali tad nismo branili nista, plus svi doneseni bodovi su se delili sa manjim brojem nego sad jer smo imali manje predstavnika. Videli se i tad da mora krenuti pad jer to nije realno stanje snaga i ne mozemo da odbranimo sve te bodove.