Trenutak kada je Buenos Ajres eksplodirao: Buka u koju staje 36 godina čekanja na svetski tron (VIDEO)

M

Mauro Tasoti

pre preko 1 godinu

Mi protiv Kameruna ispustimo dva gola prednosti i Piksija ispaljuju iz topa a Argentina ispusti dva gola za dva minuta i osvoji titulu na penale a mogli su lako i da izgube na penal lutriji.Bitno je verovati i bodriti svoje do kraja.Fudbal je čudna igra i zato je i tako popularan i besmrtan.Sve ograničeno u taj kvadrat,sve pod strogim pravilima a opet nikad isto i uvek novo i drugačije.I gde su sad Saudijci a gde su Argentinci.
V

Vlajkk

Ali čoveče kakva su to poređenja, pa Argentina je došla do tog istog finala, a mi smo priča za sebe.
M

Mikki

Jesmo li igrali protiv još nekog osim kameruna I kako je završilo
f

fdfdfd

Hahaha koje poredjenje e kada se ovako nesto procita onda zar nije jasno kako mi totalno gledamo stvari izokrenuto i iz loseg ugla. Ej ovo je prvo finale, a Argentina ispusti od bolje eipe, najbolje mozda na svetu igracki i od prvaka sveta, a mi od neke tamo Africke osrednje selekcije. Ovo sto poredis imalo bi veze samo sa onim sto je Argentina izgubila os S. Arabije
Б

Блок

То тешко може да се схвати,то не може да се плати!
s

sto ste

takvi sto potencirate samo argentinu.Pa pogledaje kakva je erupcija bila u kamerunu senegalu nigeriji i alziru nakon drugog gola embapea aHAHHAHAHAH
V

VV

Buenos Aires.. Kako mu je ime u prevodu.. Dobar vazduh.. Posle ovog neverovatnog meča treba izaći na dobar vazduh.. Ako ga ima kod nas u gradovima i selima.. U Argentini ima sigurno...od Anda do Atlantika
S

Saturn

U mcallistera usao duh inieste danas
S

Saturn

A smejali su mi se kad su izgubilu od saud arabije a ja pricao kako je i spanija izgubila prvu pa osvojila , ja uzo lovu u mozzartu naravno 7,5 kvota …
I

Istoo

Isto :). A lik sa kojim sam gledao utakmicu, stavio 5k na tacan rezultat 2:0. Posle 70og minuta nije bio covek