Komentari na vest

Živkovićevu četu u Splitu odbranile stative, Hajduk žali za šansama i strepi pred put u Solun

D

DALEKO.BILO

pre 9 meseci

Da kojim slucajem protiv Portugala Radonjic nije usao umesto Zivkovica u prvoj utakmici na pocetku drugog poluvremena i u drugoj utakmici u drugom poluvremenu mi SP ne bi videli.

Gost Host

Kolika euforija i nabrijavanje za Hajduk koji veze s vezom. Kriminalna igra. Da ih zapadne Zvezda sprdala bi se sa njima.
n

nemaaa

zvezda tradiciju protiv hajduka i ima cak losiji skor sa splicanima u medjusobnim susretima, slobodno provjeri istorijat susreta. Partizan ima bolji medjusobni sa hajdukom uprkos legendarnom porazu od 1-6, ali ukupno bolji skor ima Partizan. Tako da ta tvoja prica ne pije vodu.
h

halo

@nemaaa Ne pije vodu da bi se Zvezda sad sprdala sa Hajdukom zato što je Hajduk uspeo da zadrži ne previše katastrofalan rekord pre 40 godina? Loš kopijum splićaniiiii.
S

Sale555

Koji smor od utakmice i atmosfere. Dobice ih Paok u Solunu, a titulu nece videti ni ove godine. Smesna ekipa.

Veljko9

Zivkovic nase najbolje desno krilo, uvek se trudi i defanzivno da pomogne koliko moze. Uvek se bori za Srbiju i na svetskom jedan od najboljih, 2 asistencije i 2 stative sa 25m, steta sto nisu bile gol.. Protiv CG usao i odma probijamo po desnoj strani, postovanje!
A

ApsolutnoJa

Neko bolji od Paoka a neko gubi od amatera iz Azerbejdzana.
g

gott

Strašno dosadna utakmica.Bez ideje,bez ijedne akcije,sve nesto slučajno.Ovaj Livaja sto ga fale kao starac Fočo.Sa druge strane ovaj PAOK valjda došao da se brani ali isto nista