Komentari na vest

Jokić napreduje ka MVP tituli, ali ovakve utakmice Denver ne sme da gubi (VIDEO)

B

Bel

pre oko 3 godine

U NBA postoje 15do20 vrhunskih igrača 10amera ostali iz ostatka sveta ovo ostalo to su sve nabedjeni igrači pa ovaj Denver bez Jokica pa EL nebi osvojili a ima u jos dosta takvih klubova.Ja kad sam gledao protiv Orlando za dva minuta daju im 10 kosa ovaj iz Denvera zatrazi tajmaut posle Denver da dvojku odlepe se 10 poena odbrane napad i umesto organizovani napad da se odlepis na 14,15 lik Barton zatrcava se na pet igraca zastaje i sutira za 3 preko ruke na 5sekundi napada pa koja je tu logika majku mu u roku od minut i jedna i druga ekipa imaju po 3,4 napada cirkuzanti.
H

Haubiica

Siguran sam da bi menjao MVP nagradu za 2 krstena igraca... Tragikomicno 24 razlike od Raptorsa koji su pre ovoga bili u seriji od 10 poraza, cak je i muceni Houston uspeo da ih dobije.
M

Mile12

Moram da apostrofiram Vila Bartona koji svojim potezima zlostavlja saigrače!
S

Slaba odbrana

Haubiica-Ne vidim šta je tragikomično,Toronto je ubacio 24 trojke,10 više od Denvera,to je 30 razlike samo u trojkama,dobro je Denver prošao,uzmi u obzir da niko u Denveru nije bio šuterski raspoložen.Barton koji daje 15-20 poena 0/8 iz igre,ništa nije pogodio,kako onda Denver da pobedi.Toronto je ušao u seriju loših rezultata zbog povreda,stalno im neko fali,sad su čini mi se kompletni sledi serija pobeda.Izbili su minimum 5 mečeva na jednu loptu od tih 10 mečeva.Hjuston je ubacio 4 trojke više i imao je 6 pogodjenih slobodnih bacanje i eto 18 poena razlike.