Denver usijanog Karija gasio benzinom, Jokića i saigrače progutala vatrena stihija (VIDEO)

pre oko 2 godine

Kada Jokić ima osam šuteva za 3p i nula pogodio, onda znaš koliko je umoran i koliko ostatak tima ne ide. Kao što je GSW odmarao prethodnu protiv Denvera igrače, tako je i ovdje trebalo Jokića odmoriti. Bez tri igrača prve petorke i četvrti koji zadnjih mjesec dana baš loše igra... rizikuju povredu Jokića.
@

@slaba odbrana

Ima i do toga što im je ovo bila 4 utakmica u 5 dana, drugi put back to back utakmica. Videlo se da su crkli u poslednja dva minuta, tu nikakav trener ne pomaže
@

S

Slaba odbrana

Kad trener ne zna tu pomoći nema.Aj što ne ume da traži tajm aut kad treba nego vadi svog najboljeg igrača iz igre jer ima 4 lične a 6 mogu da naprave.10 minuta čovek sedi na klupi i gleda kako njegovi saigrači prosipaju prednost od 10 razlike i odjednom minus 6.Tek što je ušao primaju trojku minus 9.Nadoknade i to,povedu dva razlike imaju napad i onda samoubistvo iz nehata Nikola šutira trojku i naravno promašuje i tu su počeli da se gube,povratka nije bilo.Ne može centar da šutira 8 trojki,tu je trener kriv,nema autoritet da svom najboljem igraču kaže nemoj da šutiraš kad te ne ide.Naravno i saigrači su krivi jer se ne kreću,moraš im crtati svaki napad i onda Jokić ostaje sam,šta da radi nego da šutira....
K

Kobe

Ovo je bila cetvrta utakmica denvera u 5 dana, Jokica je stigao umor. I naravno sudjenje u poslednja dva minuta je klasican kriminal, najmanje 10 faulova na jokicu je bilo nesvirano.
S

Kobe-Sve ja to razumem,samo kad ne ide povuci ručnu,generalno Jokić ušao u kontra ritam upravo što je sedeo 10 minuta,a ubedjen sam da je ostao do kraja treće četvrtine na terenu da bi pobedili,ovako se unapred zna šta sledi čim izadje,ne moraš ni gledati.Što se trenera tiče imao je Howarda i Kampača na klupi,odigrali 11 sekundi.Od igrača koji su igrali po 10-15 minuta do 11 sekundi.Kampačo ume da podeli dosta asistencija i da pogadja šuteve za tri kad ga krene,pritom jako je borben,nekad se zalepi kao krpelj za igrača.Howard ako ništa drugo za odbranu,mada i u napadu ume da pogodi,koristi kad imaš sveže igrače,ne mogu gore odigrati od 2-3 igrača koji se ne mogu sastaviti.