Kako su crno-beli ispustili pobedu: Previše grešaka za kratko vreme (VIDEO)

Vreme čitanja: 1min | pet. 02.02.24. | 23:25

Avudu Abas odlično pročitao situaciju i častio se lakim poenima...

Dva lica pokazali su košarkaši Partizan Mozzart Beta u poslednjoj četvrtini gostovanja Virtusu u Bolonji! Od strašnih poteza Džejmsa Nanelija koji je ubacio 11 poena za kratko vreme i doneo crno-belima vođstvo rezultatom 77:71, do niza grešaka koji su doveli do toga da se utakmica okrene naglavačke u poslednjih nekoliko minuta.

Neverovatno zvuči, ali igrači Partizana su platili skupu cenu lošeg izvođenja lopte iz auta, iako su na parketu bila četvorica niskih uz Balšu Koprivicu. Što reće Željko Obradović, trebalo je da bude lakše da se izvodi lopta iz auta, umesto toga ispalo je kontra.

Definitivno je postalo jasno da Partizan neće do pobede kada je Avudu Abas na 9,4 sekundi do kraja pročitao nameru Pi Džej Doužera, oteo je loptu i snažno zakucao za 86:81, posle čega je definitivno bilo gotovo...

Partizan Mozzart Bet na devet utakmica do kraja ima skor 12-13 i sada se nalazi van Top 10.