KRAJ: Denver Nagets - Los Anđeles Lejkers 108:103

pre 12 meseci

Le Bronu sve najgore zelim, da ne zavrsi seriju, za ono udaranjen Jokica i ono bacanje (kad je mozda se mogao svirati faul i nad Jokice), a ovaj kao baci se do publike
j

jokere

Koji fokus odbrane na Jokari, ne znaju ni oni vise sta da probaju na njemu, ali svaki ga propisno izudara..
A

Archie

Jokić očigledno nema snage za poslednju četvrtinu. U ove dve utakmice ni jedan koš iz igre u 4/4. U prvom poluvremenu nije mogao da odmara jer su svi ostali bili loši.
M

Misli malo

Zemljace taktika.Nije to samo do umora.Koncentrisu se na njega biju ga, ali posle ostali pune.
Ц

ЦГ Госту

И даље нема спавања! Браво, Никола 🇷🇸
T

Tupa

Jokić odmarao drugo poluvreme.. U zadnjoj četvrtini pomalo i kritičan ali preživesmo.. Marej utakmica karijere..