pre 4 meseca

Ovja Virtus se po ko zna koji put već provlači.
a

ako su ruze, procvetace...

najbolji igrac EL je Kendrik Nunn pa Dzejms pa Larkin. Sengelija i Virtus ce biti totoalno nebitni u playoffu. Monako, Partizan, Fener, Oly, Pao bi ih pocistili u 4 meca, Real i Barsa u 3. Sa ostalim zavisi od matchupa mogu da igraju. Nisam siguran da bi u playoffu na 3 dobijene prosli Zvezdu, Baskoniju, Zalgiris, Makabi pa ni Bajern. Oni su najpozeljniji protivnik u playoffu. Svima. Ogromne su razlike izmedju prvog dela sezone i playoff-a. Sudijski kriterijumi u EL su sramota. Ne pricam o favorizovanju, namestanju. Ne, nego pretvaraju EL kosarku u totalno drugaciji sport iz utakmice u utakmicu. Na jednoj korake sude kad ih niko ne vidi, na drugoj pustaju NBA setnju do pijace. Faul u napadu i nesportska, kao da ne postoji pisano pravilo kako se sude. A za 3 sekunde u reketu, to postoje komedija. Jedan napad sviraju 3.1sec, sledeci napad 2 igraca kampuju nista...
b

bart

Pa ocigledno ne gledas Virtus ove sezone nego prodjes kroz rezultate i kao vidi ovi se opet provukli, ljudi igraju napadacku kosarku i trenutno funkcionisu sjajno, da je neki nas tim trenutno na drugom mestu vec bi se pisale bajke o osvajanju EL
@

@ssss

Potpuno se slažem s tobom za ovo što si napisao u Virtusu.S tim što mislim da će oni padati na tabeli kako bude odmicalo vreme i da sigurno neće biti u četiri prve ekipe.
V

Vinegar

Ko je za sada najbolji igrac EL? Moje misljenje da Sengelija pravi najvecu razliku.
r

rea

Šengelija zasigurno ima najbolji sudijski kriterijum u EL. Sve mu se svira kao faul, najmanji kontakt, a on je igrač koji itekako igra fizički, pa je taj kontakt nemoguće izbeći. Kako je Lučića odneo na kraju treće četvrtine za čist faul u napadu koji sudije nisu ni razmatrale, nakon čega je pala trojka u poslednjoj sekundi napada Virtusa gde se četvrtina završila 2, umsto 6-7 razlike za Bajern.
@

@rea

Nije tačno, čovek je majstor. Majstor leđne tehnike tačnije, ne koristi ruke ni u napadu ni u odbrani, odnosno ih ne stavlja na protivničke igrače pa nije faul, uz to fenomenalno postavljanje, rad nogu