17 redovno

Jos jedno brukanje.... Kalinic tuga.
K

Kalinici Nikolja

Srecom 80% utakmica je otkazano zbog virusa pa ste i dalje 15 mesto. I za izgubljenu se dobija bod haaaah
P

PukovnikDrvo

Decenijema niste bili u EL pa ne znate, tamo se rangira po procentu, ne po bodovima :) Primetices da su na tabeli ispred nas timovi koji imaju 7:10, a mi smo 7:11. Bodovanje o kojem govoris vazi za ABA okruznu ligu.
G

Grof od Kostolca

Kalina se baca po terenu, pada, mase rukama. Dobro ga isprozivao Lojd.
K

Kalinici Nikolji

Veciti gubitnici , mentalitet pobednika se stice decenijama , a ne za deceniju... Srecna NG ej
R

Realni delija kaze

Da ti zivis od takvih komentara!!!!
r

realno85

ne kontam malo ni ovog radonjica u zadnjoj cetvrtini gubi skok bez kuzmica. forsira lazica, on uzima neke lebronovske suteve ponovo. zadnji napad volters umjesto na prodor bezpotrebno suta trojku . svaka akciha u drugom poluvremenu ista. samo vrte kalinic i volters ostaji stoje. monotono
R

Radonja reaguj

Vadi Kalinica on nas kosta na svakoj ozbiljnoj utakmici. Sta se desava sa Kalinicom..izgubio se totalno.
k

ko

...da odigra, kada se svi sakrili u napadu.

nikola.p

Разочарење... Нема са ким да игра...
G

Gost ali bukvalno

Još jedan Kalinićev poraz. Sve više podseća na O'Brajana. A Radonja opet briljira, ne ume napad da postavi.
A

Amater

... Radonjić
T

Tupani

I ovi kao i svaka ekipa protiv nas napad po 3 šuta viška imaju, svaki otpadak njihov. "bala vas i odbrana i napad nemate osećaj za prostor i skok.

НемањаУе

Срамота како смо изгубили ову утакмицу, као и ону против Ефеса... Баш срамота, добијене утакмице.
k

kl

mozda i dobijemo neku, ako prestanemo da cuvamo rezultat u poslednjih 5 minuta, posta svaki mec kada vodimo prestajemo da igramo napad vec samo davimo loptu do zadnje sekunde pa onda sivlji sut
G

Gost 123

Misliš prodali?! Ne smrdi ti na tako nešto. Koji je ovo put da dobijenu utakmicu gubimo u 4 četvrtini u zadnjih 2 minura ilu slično?!
G

Gostndhdus

Neko nije cuo za skok u odrani?
M

Micas

E sad vidite razliku voltersa i micica recimo ,vasa u prodor zadnji sekund,pa makar faul a volters za 3
T

TNT

Radonjiću, imaš li šemu bar jednog napada uvtoku utakmice? Znaš li uopšte da nacrtaš postavku napada? Ili puštaš stihiski da ti igrači izmišljaju iste. Zbog tebe gubimo dobijene utakmice.
e

error

Svi napadi zvezde se svode na dva igrača. Volters i Kalinić, ostali i ne učestvuju u napadu.
R

Realni Arth

Sta god stvori Volters, Nikolic i Mitrovic u duetu to ruse, ali stvarno su veceras losi! Jos kad se setim bacanja, a joooj, neka nam je Bog u pomoc, jo 2 minuta pre kraja!
M

Micas

E kalinicu sve ti.. obe utakmice nas kosta samo ti.
G

Gani

Ubi vas Bili kao zeca...hehe
R

Realni Arth

Dosta bre vise, Beron, Lojd, .... itd, ljudi oni su stranci i igraju za pare, ne lozite se aman. Ljudi hrane porodice od ovog sporta, naravno da igraju za pare, i zapamtite, kad bi imali iste ponude nikad ne bi isli iz Zvezde!
L

Logika

Ako izgubimo ovu utakmicu, Ivanović ju je izgubio. A i neke prethodne. Ali stručnjak Radonjić ne vidi očigledno, i svaku utakmicu radi nerezonske izmene.