Komentari na vest

Zvezdin pad u koracima: Od Evroligine zabrane i povreda do poluvremena bez derbi "game winnera" i niškog MVP-a

P

Pobeda je resenje

pre oko 1 godinu

Zvezda nema dovoljnu sirinu u rosteru otud toliki pad u igri i formi Partizan ima vec neku sirunu ali moze i bolje.
s

slavuj

Zvezda ne može bolje odigrati od prvog poluvremena, a isto tako i Partizan ne može lošije . Tako da se ne zavaravate o svojoj jačini. Kampaco početak utakmice 10/10 bacanja, trojka o tablu i jedana sa 9 metara u zadnjoj sekundi. To ne ulazi svaki dan. Drugo poluvrijeme ste primili 58 koševa, a to je amaterski. Kukati na skraćenu rotaciju zbog povreda, a u publici, Raduljica Holand, Kuzmić, otupustili onog Australca, šta hoćete više. Svi krivi samo niko ne pominje trenera i vođenje ekipe unazad nekoliko utakmica koje si izgubljene po istom šablonu čak i od amaterskih ekipa,tipa Cibone. Zato tišina i na trening. Vama su sinoć na utakmici plate od milon eura ble iza klupe kao gledaoci, već sam ih naveo ko su.
C

Covicu...

TREBA NAM DOBAR CENTAR COVECE,DOKLE VISE KUZMICA,RADULJICE,HOLANDA I OSTALIH AMATERA I PENZIONERA,DOVODITE POJACANJA DOK NE BUDE PREKASNO!
M

Mile led

Jeste da su menjali toliko imena ali za klub koji je osnovan preko noći dugo je opstao za ovih 11 godina postojanja
X

XD

Ti i lik sa nickom ATAMAN ste mi omiljeni ovde. :DDDDD
S

Srbija 1990

Polako, doći do sve na svoje...plakace komšinica sa sve limenim i zocom !

Drvo

Najveći klub u ovom delu Evrope, ali mora bilja organizacija.
D

Drvored

Najveci,ali u Zelezniku.
m

matoriekspert

KLS titula im ne gine, ako mi opet iskuliramo a trebali bi!
D

Drvo

Beži beži zeko, pobegni daleko, ostaneš li ovde poješće te neko.
3

3:2 u pobedama. 1:0 u Trofejima ???

3:2 u pobedama..1:0 u Trofejima.
!

!!!

Ima jedan intervju Pavlovica za derbi gde kaze kako ga niko nije vredjao kada je dosao, I onda je provocirao zvezdine navijace da bi ga mrzeli , e to je to, To je taj sistem ,to je taj for plej u koji samo oni sa slabom inteligencijom veruju E takav je I Obradovic a ovaj je Zeljkov izvrsitelj kao što je Pavlovic bio Vujosevicev izvrsitelj.
p

pa ljudi

Hahhahhaahaha hahahahahaha imamo laž godine, možda i decenije. 🤣 Zaboravio si da kažeš da je Pavlović dodao Zvezda Srbija nikad jugoslavija delije su najjače 🤣
D

Dosta bre

Ako meni ne verujes pogledaj na internetu sta je Pavlovic rekao
Ф

Фикус

Због оваквих текстова је наша кошарка у каналу. Није звезда лоша него се све уротило протов њих!
Č

Čemu cenzura

Partizan je utakmicu u Splitu pobedio NEREGULARNO. Lesor je dobio PETU ličnu grešku na manje od minut pred kraj utakmice, i zbog iste napustio teren. Da bi posle tajmauta pre poslednjeg napada Partizana ušao na teren i igrao poslednji napad. UTAKMICA NIJE REGULARNA.
I

Inspektor

Stipe, imas pravoda se žalis.
B

Bogi Ns

10 god uzalud bacene pare u tim koji je uvek top 16.Ove godine najveci budzet u istoriji kosarke na ovim prostorima.Ja radim za 500e'i nerviram se zbog kluba.
G

Gostovanja

Radiš za toliko koliko vrediš
G

Gost9383

Tekst je napisan previse nekriticki prema KK CZ, Zvezda ima toliko igraca na svakoj poziciji da jednostavno to sto neko dobije 4ti faul ne treba da bude opravdanje. Kuzmic juce nije ulazio u igru uopste, Raduljica, Holand gde su oni? Stavite Kuzmica u Partizan igrao bi svaku utakmicu po 10min u proseku. Jednostavno Zvezda je morala vise pre svega u Euroleague.
Б

Блок

Играо би као што вам играју Тристан и Анђушић... Ајде бре са тим глупостима.
A

Aebre

Bilo lepo kad je Lesor od prvih 10 bacanja promasio 6-7 pa ga slali na liniju za slobodna namerno i eto sram ga bilo proradi posle e to je problem sto je proradio a ne sto je isao toliko puta na liniju
r

reb8888

...ko ga slao namerno, ljudi bili sokirani sta im sviraju kao faulove ali to je bio jedini nacin da se zvezda zadrzi da ne ode na +30. a i kada su videli da ga je krenulo, oni su nasatavili uporno da ga fauliraju :) ccc...
g

gost 123457

Kada se u kupu stigne 18 razlike i pobedi to je zbog odlične igre u drugom poluvremenu. Kada se izgibi i pored vođstva od 20 razlike to je sudijska pljačka. Tako razmišlja navijač kluba koji nikad nije protivniku čestitao povedu. Dno dna.
G

Gost33e

vidim vi cestitate
n

nemam pojma

Svakom je bila jasna njihova taktika. Po svaku cenu zaustaviti faulovima igrače Partizana, posebno Lesora i Ledeja. Time stvarati razliku. Računati na menjanje kriterijuma, vrlo čestom u takvim slučajevima, pa tako povećavati razliku. Držati, vući, umarati, udvajati Pantera, ne dozvoliti mu da slobodno šutne. Igrati preko granice faula, igrati rukometnu odbranu. Provocirati i igrati što prljavije.
S

Seti se

Jake Blažiča. Kad je gurao prste u oči Milosavljeviću kad ga je uhvatio za ruku i krenuo da je vuče. Rimsko grčki stil.
L

Luja

Dulova škola. On je na ovim prostorima patentirao "krkljuš" košarku.
g

gost23

Stvarno nemaš pojma. Faulovi 29/29. Partizan šutirao 10 penala više.
G

Gost445

kako se to gura prst u oko?
r

reb8888

...ti si upravo opisao igru partizana sinoc...
z

zvečka

Možete kriviti zle sudije i partizane, ali da li su oni krivi za Albu, Bajern, Panatanaikos, Cibonu... Duško je izgubio autoritet nad ekipom, juče se Vildoza svađa sa njim što ga izvodi, nakon toga mu prigovara, pa se raspravlja opet. Realno ako ne uzme titulu neka ide
J

Jagnjilko

Ne vadi se ti na Albu,Panatinaikos i sve ostale u evroligi gde je Zvezda zasluzeno izgubila iako ih i tamo sudije sakate. Ovo sa Partizanom je pljacka i nista drugo.
Z

Znači ovako

Tadić,Zli Dulo,Danilović gepekovao, Drobnjak iz auta, Bodiroga, Glikman, Mirotić gazi liniju, Željko Obradović. Nastavite niz.
T

The trojkaaa

.... Gudurić od tablu!!!
D

Drvo

Između svih tih događaja deset godina apsolutne dominacije crveno belog giganta. Uprkos svim Ivicama, Maricama, Mirko, Mile, Boris, Aleksandar... I svi ostali koje ste skupili u tim. Pre njih ste bili nivo Šibenke, do 91. ukupno 4 (slovima: četiri) titule isto koliko Šibenka i Okk Beograd. Partizan je tradicionalno gimnastičarski klub na silu guran u košarku i fudbal.
Г

Гост442

Све ми се чини да није Душко синоћ безвезе причао о филингу, пустиш их да имају предност домаћег терена, па онда у трећој утакмици, пред својим навијачима подигнеш пехар, без да чекаш 5 текми. Генијално!
h

hesoyam

Covek ima preko 50 godina i izgovara rec filing.. Dovoljno da se zakljuci o kakvoj se osobi radi. Covek koji posle poraza izjavi "Partizan zna da cemo ih dobiti", bez imalo srama. Takav je bio i Radonjic.
H

Hermano7

Vas trener Dusko je sinoc jasno rekao sta je misli. 90% ljudi nije razumelo. Rekao je: Podcenili smo Partizan, to nas je kostalo. Oni su to videli i iskoristili. Prvi put imate normalnog coveka za trenera, normalno je da ga ne razumete
J

Jovan84

Neprocenjivo je kakav si ti genijalac.
D

Don Vito Corleone

Pusti prazne priče, Zvezda ima ozbiljan problem, da li je do igrača ili do trenera, to ne znam. Možeš da izgubiš dobijenu utakmicu jednom, dva puta, ali kada izgubiš pet, šest puta u roku od mesec ipo dana, onda to nije slučajno. Zvezda je sinoć odigrala prvo poluvreme, da je tako igrala celu sezonu bili bi na F4 ove sezone. Ja sam bio u čudu kako je Zvezda dobro odigrala prvo poluvreme. Drugo poluvreme smo odigrali kao da je na teren izašla ekipa iz KLS lige. Ne dopustivo je da vodiš 20 razlike u 18tom minutu, a utakmicu izgubiš sa 10ak razlike. Što znači da su nas za 22 minuta utakmice dobili 30 poena razlike. To je nedopustivo pa čak da smo igrali i sa Golden Stejtom, nedopustivo. O sudijama neću da pričam, bilo je grešaka na obe strane, više na štetu Zvezde, ali nisu sudije krive za ovakav pad u igri Zvezde u drugom poluvremenu. Jedina dobra stvar sa ove utakmice je to prvo poluvreme, gde smo svi videli koliko Zvezde ustvari može kada igra najbolje što može.
r

rtrt

Nije bilo dobrih rešenja u napadu. Kampaca su sudije ekspresno izbacile. Vildosa ne može da se sastavi. Nedović ima problem sa povredom. Sa Markovićem, Lazarevićem i Ivanovićem ne može da se dobije ni Ulm
D

I samo da dodam, mi smo onako nestvarno dobro odigrali prvo poluvreme bez ikakvog učinka Nedovića i Vildose. A zamisli da su se još i njih dvojica uključili i odigrali najbolje što mogu, pa to bio masakr. Ali Nedović povredjen, Vildosa glumi plejboja po splavovima itd itd. Ako mi budemo igrali celu utakmicu kao sinoć prvo poluvreme, plus da se Nedović i Vildosa vrate na staro, Partizan nema nikakve šanse u plej ofu i ako će imati prednost domaćeg terena. E o tome je Duško pričao posle utakmice kada je rekao da i oni sada znaju da možemo da ih uvek pobedimo ako budemo igrali najbolje što možemo. Ali to je samo AKO.
P

P Dragan

Druže ti i tebi slični što pišete svakakve gluposti o sinoćnoj utakmici u fazonu ko vam je kriv sami ste srbe pobedili ili tako nesto vidi se da nemate pojma o košarci . Prvo u drugom poluvremenu Zvezda je ostala bez Nedovića ( mada ni u prvom nije se naigrao i Dobrića koji se povredio i Kampaca kojo je izbačen srmotno i namerno od sudija i ko je ostao da igra pogledajte samii . Drugo sudije za razliku od proslog derbija ( Jabor i ekipa ) nisu smele da prekinu utakmicu i isprazne halu znog ponasanja navijaca . Treće igrac domaćih ( ne zaslužuje da mu se ime pomene ) radio je šta je hteo na terenu niko mu nije smeo ništa takodje ponasanje trenera domaćih je posebna priča jer on na svakoj utakmici napada i psuje sudije što se vidi sve lepo na tv i takodje nikom nista pa tako se desi da nihovi igrači igraju sa po 5 ličnih i nikom nista , zatim njihov prrsednik se hvali kako je sinoć atmosfera bila strava i da nezna u čemu je problem se m sitnih incideneta i tako dalje i tako dalje svi ćute i prave se ludi .
D

@P Dragan. Ma važno da si ti veliki stručnjak za košarku. Ja sam i rekao da je bilo više grešaka na štetu Zvezde. Ali kada vodiš 20 razlike u 18tom minutu, sam si kriv ako izgubiš. Jel su nam i sudije krive za poraz od Žalgirisa gde smo vodili 8 razlike na 3 minuta pred kraj. Jel su nam sudije krive za poraz od Bajerna gde smo vodili 10 razlike na 3 minuta pred kraj. Jel su nam sudije krive za poraz od Pao gde smo vodili 16 razlike u drugom poluvremenu. Jel su nam sudije krive za poraze kući od Armanija koji je do tada imao 10 poraza za redom u EL. Jel su nam sudije krive za poraz od najslabije ekipe u EL Albe u Pioniru. Sudije su jedino krive za poraz od Barselone u Pioniru, i ako smo i to trebali da dobijemo jer smo i tu vodili 10 razlike na 5 minuta pred kraj. Pusti te alibi priče, nego da vidimo šta mi možemo da uradimo da bi bili bolji i bolje igrali.
M

Makijaveli

Slazem se sa komentarom iako sam iz suprotnog tabora. Jedino sto bi dodao je to da treba imati na umu da je Partizan imao mozda i najlosiju cevtrtinu/poluvreme u poslednja 4 meseca, da racunamo od decembra pa na ovamo. Nesto slicno sto je czv imala u Nisu do onih +18 za Partizan. Dakle, velike razlike dolaze pre zbog ocajne igre jednih nego li odlicne igre drugih. Sa Partizanom iz prvih 20 minuta, a uz bolju czv pa naravno da bi razlika bila veca od 20 poena ali pitanje je da li ce i kada se da ponovi takav scenario. Partizan takodje moze da kaze ok, dobili smo ih preko 30 razlike ako se gleda 18-40 minut jucerasnje utakmice, i oni onda treba da znaju da cemo ih na kraju dobiti. Istina je negde izmedju svih ovih rezultata i razlika koje su pravljene. Neka bolji i spremniji na kraju pobedi
D

Djape45

14 razlike na poluvremenu za Zvezdu je bilo nerealno, očekivalo se da će spustiti Partizan razliku, nije on na nivou Albe, Bajerna i Panate, e to su naši porazi. Možda bi i Zvezda odbila taj nalet Partizana ali u drugom poluvremenu bez Dobrića, Nedovića, Vildoza se raspada, a onda i na početku 4/4 i bez Fakua. Pa Nedović nije koša dao ali je za 11 minuta u prvom poluvremenu imao najveći +/-.

VrloZadovoljanTip

Ja sam juce pisao,i dalje isto mislim,da Dusko mora da ode.To se nece desiti,nazalost,ali sam cvrstog stava.Vidim da se i mnogima nije svidela moja ideja da Radonjic zameni Duska.Oko Radonjica je ta nekakva fama,koju forsiraju neznalice,po pitanje atraktivnosti kosarke,lepote i slicno.Ali,trazi se rezultat,ubedjen sam da bi sa ovim rosterom Radonjic imao bolji rezultat.Ista prica kada su neznalice pljuvale Vladana Milojevica sto igra los fudbal,a vidimo,kada je on otisao,da su rezultati sve losiji.Od toga da smo od igranja LS dfosli do igranja LE,pa do toga da ni grupu LE vise ne prolazimo.Cinjenica je da smo sa Milojevicem imali najbolje rezultate,sistem,uprkos odustvu atraktivnosti.Isto,potpuno isto je i sa Radonjicem.Odustvo lepote,ali postoji sistem,pravilo,forma,ideja,sto je najvaznije disciplina i na terenu, igri i u svlacionici.I ako o dolasku Radonjica mozemo da se ne slazemo(mada ne znam koji dugi trener bi mogao da dodje,isto kao sto ne znam kakav je odnos Covica i Dejana)oko daljeg ostanka Duska ne bi trebalo da bude dileme.Covek mora da ode.Tacka.Nece se desiti,ali to je jasno svakom.Skupo je placen,ima dobre igrace,da bi dozvoljavao sebi ovakve poraze.Fali centar,tj centri,tako je,falio je juce Lazic,sudjenje je bilo tragikomicno,ali nije stvar samo u Derbiju.Imao je +20,dominaciju u skokovima,i opet corak.Ali,to mu se desava vec 6-7 puta u sezoni.Ne zna da spremi ekipu,koja fizicki i psihicki pada,ne zna da preokrene stvari,pitanje je i kakav je odnos u svlacionici.Petrusev je dok je bio u sjajnom formi,trpeko kritike i klupu,juce nije bilo Dobrica.Cudna raspodela minuta,cudan nacin vodjenja ekipegomila propusta.I zasto da se nadamo da ce Dusko da preokrene stvari,kad asad ne moze,zasto bi mogao posle?Gotovo svaki mec ce biti na posed-dva,u finalu ABA lige,a Dusko je pokazao da ne zna i ne moze da zaustavi pad.Koliko utakmica,a on jos nije naucio.
G

Gost56543

Krive su sudije, Savic, baba Vanga i CIA.
F

FacuKepeco

jel zvezda ulazi u top8 ako lessort dobije suspenziju? pitam za kampaca.
B

Beograd1912

Podrška za Duška i ekipu nakon sudijske pljačke u Areni !!!
A

Alkos

Kakva pljačka druže vodite+20 izgubite 11 o čemu ti pricas
@

@Alkos

Znas sta je problem? Sto da vas sudije nisu drzale ne bi bilo +20, nego +35.Tu je razlika, sto su vas sudije drzale u igri gde niste kos iz igre davali uopste.
D

Djurisilo

Faulovi sinoc 29:29. Odnos slobodnih bacanja 38:30 za Partizan. Primera radi, pre 7 godina na jednoj utakmici Zvezda je izvela 49 slobodnih bacanja a Partizan 17. Tada se nisu zalili na sudije.
:

:3

Šta je bilo - bilo je. Ne možemo se vratiti nazad i popraviti. Ova iskustva su sigurno dragocena za ekipu koja je pokazala da može da se nosi sa jakim rivalima i u gostima. Sledi fokus na ABA ligu. Možda je za ovu ekipu bolje da nema prednost domaćeg terena, jer psihološki ima dosta amplituda. Ovako će biti malo rasterećeniji. Već smo pobedili Partizan i u gostima i na neutralnom terenu. Da će sudije svirati svašta protiv Zvezde - znamo, godinama živimo sa tim.
M

Mozz

Toliko tesko zivite sa tim da su vam sve same sudijske greske donele nekoliko trofeja
s

sudijske greske

Pa svako kontak je cist faul vi igrate rukometnu odbranu i to je do sad prolazilo u aba dok u evroligi ne zato ste 9 godina i pocasni klub g17plus zapitaj se zasto