pre preko 2 godine

Zvezda prva. To volim da vidim.
V

Vini Gogniti!!!!!!

Vojvodina je prosula pobedu u cetvrtom setu.Morali su da ih dokrajce,slicno je bilo i u Ligi Sampiona kad su igrale odbojkasice Zesov i Drezdener,prvi set dobile 25:10 a u cetvrtom su vodile 6-7 poena pa prokockale pa opet u petom ubedljivo 15:7 ili tako nesto a Zesovu se i u prvenstvu desava da dobijenu utakmicu stavlja na kocku.Bukvalno preslikano sa Vojvodinom danas.Mislim da Ribnica osim onog Rusa sto je bio pre u Belogorju nije nista toliko spektakularno igrala koliko je zapravo Vojvodina imala rupa u igri.
B

Bole izneverovao

Zbiljić na aparatima
T

Tragikomedija

Servis i blok - dva osnovna elementa odbojke zbog kojih je Ribnica pobedila. Nakon što ih je Vojvodina dotukla u trećem setu, i što je napravila i više nego pristojno vođstvo u četvrtom, je Safanov uspeo da vrati Ribnicu iz mrtvih vrhunskom serijom servisa i podstakne preokret u skoro rešenom setu. Nakon serije Safanova su konačno i ostali igrači Ribnice krenuli bolje da serviraju, malo više pomerili prijem Vojvodine, namestili blok i ćao. Ribnica je generalno ekipa koja igra odlično u odbrani, Stefanović (danas naročito) i Safanov su vrlo dobri na bloku, imaju dva izvanredna libera za standarde naše lige i još Todorovića koji je danas u završnici četvrtog i u petom setu briljirao na prijemu, napadu i u polju. Imaju problem sa prolazom ipak poprilični koji bi trebalo da gledaju da reše što pre, bilo je momenata kad niko nije mogao ništa da prođe, tu im fali Vučičević.