Komentari na vest

Veliko veče Kristine Graovac, Srbija slavila na burnom startu Svetskog prvenstva!

K

Klisa 1.

pre preko 2 godine

Bravo devojke,svaka cast!
i

irvingirving17

Dosta dobra igra.Ovo je novi tim i trebaće vremena da se uigraju ali već sada je igra u odbrani bila dobra,naročito na puni napad pprotivnika.Moraju da se smanje kontre protivničke ekipe jer u jednom trenutku u drugom poluvremenu za 2 minuta 3-4 gola su primile.Što se napada tiče može bolje ,naročito ziceri moraju da se pogađaju ako nešto više misle da naprave.Bilo je oscilacija u organizaciji kada Lišcević nije na terenu ,iako je povrijeđena je igrala,ali najvažnije je da se pobijedila najvažnija utakmica u grupi i sada mora ova pobjeda da se potvrdi protiv Kameruna pa sa Rusijom neka igraju opušteno pa šta bude.

Riđica forever

Bravo za Riđičku snajku, a ima tu i Filipovih zasluga, bravo Kristina, bravo Filipe!!!!!!! Gurajte do medalje, Riđica je uz vas...
B

Bravo

Devojke! Novi tim, igrajte samo srcem i daleko cete dugariti.
R

Rubikova kocka

Bravo djevojke!!! Velika bi šteta bila da nisu pobjedile, borile su se nema sta i dosta zicera su promašile... Kristina odbrani dva sedmerca u ključnim momentima, Janjusevic odlična, Stojiljkovic I Kovačević dobre i krila su funkcionisala i ako obje debituju za nacionalni dres,pivot Petrović ulazi u prilike samo da realizuje zicere... Sve u svemu bravo djevojke, puna podrška iz Republike Srpske