Komentari na vest
Hteo je da bude golman, sad ga bacite gde hoćete i snaći će se: Tajno oružje više nije tako tajno
jovan1111
pre 14 minuta
vredece duplo vise posle Mundijala
Uskekruske
pre 30 minuta
Koga to zanima..
N
Natalii29
pre oko 1 sat
cestitsmo prvi i najbolji
F
Fanste933
pre oko 1 sat
predobar strelac za njih
Ivan L
pre oko 2 sata
On i Vargas kada su usli protiv Bosne, za 20 minuta su postali druga ekipa.
R
Redjineli
pre oko 3 sata
Opasan igrač, čudi me da ga niko jos pre SP-a nije uzeo...
U
Uncledrew
pre oko 3 sata
Cistokrvni svajcarac ,kao i vecina
M
Mitro87
pre oko 2 sata
Plači malo. Jako su ko zemlja.
Rodjen je u Švajcarskoj i prošao sve selekcije Servette Genfa. Kso i moja djeca koja su ovde rodjena isto da kažu danas ili sutra igramo za Švajcarsku neka igraju. Ako nemaš pojma i živiš u 1920 onda izvoli. Zato smo i tu gdje smo.
Na severu od 88
pre oko 2 sata
Moj Mitro,tu smo gde jesmo zbog takvih kao ti,što će šatro zarad nekog boljeg života da ćutke gledaju dvoglavog orla nekog novog šaćirija i džake,što će ti deca 10 puta za života biti u Srbiji,i to da ispoštuju tebe,a njihova verovatno nikada.Navijaj za crne švajcarce koliko hoćeš,hleb ti daju,ali mani se demagogisanja ovde.
M
M becks Sveps
pre oko 1 sat
Ti si cistokrvni rasista. Sramota me je da delim nacionalnost sa takvim osobama!!!
D
DjoleRx
pre oko 1 sat
@Mitro - Koji "mi", momčino? Nema nikakvih "nas".
Neka tvoja deca igraju sa Šaćirijevom, samo nemoj da brigaš mnogo zašto je nama ovako ili onako. Gledaj svoja posla.
Sijanda Ksulu
pre oko 3 sata
Sreca pa je odustao od golmana
J
Jakov1503
pre oko 3 sata
Maroko je veliki favorit po meni








