Komentari na vest
Mundijal sve “žući”: Kad su spakovali Ronalda, mogu i Mesija
Stevan
pre 8 minuta
Kolumbija je predobra ekipa. Slicno napada ko Francuzi. Bice zanimljivo
n
nica25
pre oko 2 sata
Hahahha kolumbija je dobra,mozda mogu do finala
milan.vijatov12@hotmail.com
pre oko 2 sata
mesi i ronaldo su igracine tesko ce biti takvih
Svetlana Bugarinov
pre oko 2 sata
Kolumbijci imaju najvise strasti prema fudbalu posle Argentinaca

Vukelic David
pre oko 2 sata
navijam za bosnu da osvoji mundijal
Aleksandar Virijevic
pre oko 2 sata
Iskreno mislim da Kolumbija može daleko na ovom prvenstvu.
v
vladica14
pre oko 2 sata
Uvek motivisani, lako je njima, kad im ovakve kazu Papasitooo, kidaju kao ludi 😃
M
MarkinjoS
pre oko 2 sata
Vljada će biti belo ako osovoje, čisto 🤣
J
Janaćko
pre oko 2 sata
Žući? Može da bude samo žutiji Gligoriću.
Vaskon
pre oko 2 sata
Za sada pokupili najviše simpatija...
M
MilanChe1986
pre oko 2 sata
Idemo Kolumbija do finala
djole.
pre oko 2 sata
Normalno da ih ima toliko kada se igra u Majamiju koji je krcat Kolumbijcima.
Inace šta se dešava sa ovim Batlerom kao da je izgubljen u prevodu ?
Z
Za mene
pre oko 3 sata
Najprijatnije iznenađenje. I da ne drogiraju daleko, za sada je Kolumbija pokazala najlepši fudbal, a što je za mene najvažnije.
Stefkeeee1995
pre oko 3 sata
Kolumbijci imaju najvise strasti prema fudbalu posle Argentinaca
Marko Pelic
pre oko 2 sata
Moguce da jeste
G
Graham Twain
pre oko 2 sata
Nije to strast prijatelju. To je klasicno pranje mozga i zamajavanje mase. Poslusaj Ducija
Aboubakar Oumarou
pre 18 minuta
@twain
A ko je Duci da nam govori o tome? Da nije možda Tito ili Vučić...😂😂😂
P
PAOKara
pre 15 minuta
Graham Twain
Pa vidis nama i bez fudbala ispitaju mozak.Mozda su njima mozgovi isprani,ali i Bogota i Medeljin imaju metro...




.jpg.webp)


.jpg.webp)
