Komentari na vest

Mundijal sve “žući”: Kad su spakovali Ronalda, mogu i Mesija

Stevan

pre 8 minuta

Kolumbija je predobra ekipa. Slicno napada ko Francuzi. Bice zanimljivo
n

nica25

pre oko 2 sata

Hahahha kolumbija je dobra,mozda mogu do finala

milan.vijatov12@hotmail.com

pre oko 2 sata

mesi i ronaldo su igracine tesko ce biti takvih

Svetlana Bugarinov

pre oko 2 sata

Kolumbijci imaju najvise strasti prema fudbalu posle Argentinaca

Vukelic David

pre oko 2 sata

navijam za bosnu da osvoji mundijal

Aleksandar Virijevic

pre oko 2 sata

Iskreno mislim da Kolumbija može daleko na ovom prvenstvu.
v

vladica14

pre oko 2 sata

Uvek motivisani, lako je njima, kad im ovakve kazu Papasitooo, kidaju kao ludi 😃
M

MarkinjoS

pre oko 2 sata

Vljada će biti belo ako osovoje, čisto 🤣
J

Janaćko

pre oko 2 sata

Žući? Može da bude samo žutiji Gligoriću.

Vaskon

pre oko 2 sata

Za sada pokupili najviše simpatija...
M

MilanChe1986

pre oko 2 sata

Idemo Kolumbija do finala

djole.

pre oko 2 sata

Normalno da ih ima toliko kada se igra u Majamiju koji je krcat Kolumbijcima. Inace šta se dešava sa ovim Batlerom kao da je izgubljen u prevodu ?
Z

Za mene

pre oko 3 sata

Najprijatnije iznenađenje. I da ne drogiraju daleko, za sada je Kolumbija pokazala najlepši fudbal, a što je za mene najvažnije.

Stefkeeee1995

pre oko 3 sata

Kolumbijci imaju najvise strasti prema fudbalu posle Argentinaca

Marko Pelic

pre oko 2 sata

Moguce da jeste
G

Graham Twain

pre oko 2 sata

Nije to strast prijatelju. To je klasicno pranje mozga i zamajavanje mase. Poslusaj Ducija

Aboubakar Oumarou

pre 18 minuta

@twain A ko je Duci da nam govori o tome? Da nije možda Tito ili Vučić...😂😂😂
P

PAOKara

pre 15 minuta

Graham Twain Pa vidis nama i bez fudbala ispitaju mozak.Mozda su njima mozgovi isprani,ali i Bogota i Medeljin imaju metro...