Komentari na vest

Prokletsvo grupne faze ostaje, a odlazi čovek koji je vratio Škotsku na mapu svetskog fudbala

Tata Goge

pre 25 minuta

Šta prdite tu. Škoti vam krivi. Bolje da na ove naše puštamo besne pse pa da vataju kondiciju za tamo neka dalja takmičenia

Batina1

pre oko 1 sat

Realno, igrali su očajan fudbal na sp.

katarinaplanincic.67@gmail.com

pre oko 2 sata

Za njih je i odlazak na svetsko sasvim solidan uspeh

Meda74

pre oko 2 sata

Mnogo su kvalitetniji Brazil i Maroko za mene nije neočekivan rezultat Škota
w

wifi

pre oko 2 sata

Ma kakva Škotska nije ni zaslužilla ni ta 3 boda, ko je gledao utakmicu protiv Haitija zna šta pričam
b

biniccki

pre oko 3 sata

Nema govora, dobar trener!