Komentari na vest
Đokovićevi rekordi od kojih pada vilica
D
Del.p
pre preko 5 godina
Svaka čast majstore.najbolji si čovek a i teniser svih vremena.
R
Romeo
pre preko 5 godina
Svaka njemu čast, ali džaba svi trofeji I rekordi kad dođeš kući a dočeka te Jelena. Hvala, ne hvala
F
Fm
pre preko 5 godina
Samo da dodje jos ta Olimpijada, ipak je to kruna karijere svakog sportiste, Olimpijada je nesto posebno, odakle je sve krenulo , preteca modernig sporta. Ako je atletika kraljica sporta, onda je Olimpijada Rimski koloseum, najveca pozornica antickog sveta. Jos da Novak tu zasija zlatnim sjajem... Tokio mu lezi, njegov turnir, njegova podloga, sve mu ide na ruku.
k
knindza
pre preko 5 godina
Legenda... P. S. Bravo za text
F
Familija
pre preko 5 godina
Samo napred majstore
P
Poppaa
pre preko 5 godina
Kad god ti zvižde na bilo kojoj strani sveta seti se da te gleda, bodri i navija za tebe tvoj narod i ceo Balkan, a za ostale te zabole uvo.
a
ako se dobro secam
pre preko 5 godina
Zaboravili ste da je u sezoni 2011 imao 42 uzastopne pobede(gore dole koja ne secam se) i da je izjednacio rekord po broju uzastopnih pobeda
A
Andrija1989
pre preko 5 godina
Da, kad je rodja pokazivao prst posle pobede.. Nije mu to Nole zaboravio, zato ce i oboriti sve rekorde..
R
Rako
pre preko 5 godina
Za mene bez dileme jos sad najbolji svih vremena bez obzira na osvojene GS titule. Ziveo nama 100godina!
R
Rako
pre preko 5 godina
Za mene bez dileme jos sad najbolji svih vremena bez obzira na osvojene GS titule. Ziveo nama 100godina!
L
LA[K]I
pre preko 5 godina
Novak je vec sada najbolji ikada, ali su mu neophodni i GS-ovi da bi to prihvatili i dezurni kriticari sa zapada. Tenis je poslednjih 15 godina na svom vrhuncu. Nikada nije bio bolji i nikada nece biti bolji. Bice i u buducnosti velikih rivalstava, ali tri ovako mocna igraca u jednoj eri... Sigurno vise nikad! Zato, ako sada uspe da ih prestigne to ostaje zabelezeno za "vjek i vjekova". Lupajte minuse slobodno, ali ja verujem da ovaj covek moze opet da ispise istoriju i ovu sezonu zavrsi sa sva 4 slema u rukama i skorom 21-20-20!
M
Mitt
pre preko 5 godina
Majstore, Bog ti dao svaku arecu!
G
Grobaros!
pre preko 5 godina
Uf sta me je zivaca kostao ovaj momak.bravo novace,puno srece u nastavku karijere da ih prestignes i u tim famoznim slemovima.Srbija breee
K
Konan Varvarinac
pre preko 5 godina
Zlatni masters je osvojio dva puta i fali mu mislim 2 trofeja za treći zlatni masters.

Sliks17
pre preko 5 godina
Jednostavno najbolji ikad
N
Nista neobicno
pre preko 5 godina
Najveci.
a
aze
pre preko 5 godina
Pa kako onda se pitamo ko je najbolji ? Pa Novak Djokovic.Decko je genije,kad krenem ovo da citam sve mislim ok nema vise kad oko jos jos jos i jos titula.Bravo lave,ne mogu ti nista!! Najjaci si!
K
Krvena Cvecda
pre preko 5 godina
Mora da se Kalinic nagledao njegovih rekorda hahahaha
Djordje Rasic
pre preko 5 godina
ubedljivo najbolji ikada
G
Gost614
pre preko 5 godina
Novak je odavno najveci teniser svih vremena, najkompletniji i tu nema govora, Nadal je borac, ali sve mu se svodi na sljaku skoro, tako da njje to to, Federer ima najgraciozniju igru, ali sta reci za tipa koji koji osvoji toliko slemova od 2004-2008 a onda se pojavi Djokovic i onda odjednom za 13 godina samo nekoliko slemova, 3 izgubljena finala na Wimbldonu od Noleta a vazis za "kralja" Wimbldona, ma da, bas, ostao.je jos broj slemova da se stigne, a Novak je zver, nece stici i to, nego ce prestici, u inat svima!
G
Gost zoom
pre preko 5 godina
Nole jedan,jedini .... Samo se muce ,jedu u sebi i odlazu ono sto je neminovno -NAJVECI IKADA !!!!!!!!!!!!!!!!

Бивши шеф Ђукић
pre preko 5 godina
Браво Ђоко сви из Штитара пратимо тенис
t
tumbasi
pre preko 5 godina
burazeru ti si svagde xD

Бивши шеф Ђукић
pre preko 5 godina
Размишљам да пређем у тенијске воде



.jpeg.webp.webp)




