""

Armejci konačno izašli iz krize, Jovičić produžio nadu Amkaru (VIDEO)

Vreme čitanja: 1min | sub. 25.04.15. | 16:55

CSKA iz Moskve protiv Torpeda prekinuo niz od četiri meča bez pobede - 2:0

CSKA u malom gradskom derbiju 25. kola ruske Premijer lige opravdao je tradiciju i ulogu favorita protiv Torpeda – 2:0. Armejci su tako konačno prekinuli crni niz od četiri meča bez pobede (tri poraza i remi), tako da su izašli iz rezultatske krize.

Gosti su morali dobro da se namuče i do pobede si stigli tek u drugom poluvremenu, kada su Strandberg i Načo uspeli da probiju odbranu i nanesu domaćinu treći poraz na poslednja četiri meča, te ih zakucali za dno tabele.

Amkar je u borbi za opstanak izvojevao važnu pobedu protiv Tereka – 2:1, a junak meča je srpski internacionalac Branko Jovičić. Prudnikov je u 20. doveo domaće u vođstvo, Maurisio je izjednačio u 38, a onda je bivši igrač Borca iz Čačka doneo veliko slavlje u 64. minutu.