Benfika je neumoljiva! Mitroglu je neumoljiv (VIDEO)

Vreme čitanja: 1min | ned. 09.04.17. | 23:10

Orlovi slavili s 1:0 na gostovanju Moreirensea

Trka Benfike i Porta traje!

Orlovi nastavljaju da melju i posle 28. kola Primeire održali su se na prvom mestu na tabeli trijumfom u gostima protiv Moreirensea s 1:0 (1:0), a baklju je i ovoga puta nosio Kostas Mitroglu

Fenomenalni Grk postigao je i 14. gol u sezoni i tako doneo veoma važna tri boda pogotkom u 42. minutu. Pici je centrirao sa desnog boka iz slobodnog udarca, a Mitroglu je odličnim skokom došao do situacije da matira golmana Makaridzea.

Benfika je tokom celog toka meča imala terensku inicijativu, imala loptu u nogama i pokazala je da je kvalitetniji tim od Moreirensea koji zauzima 16. poziciju na tabeli. Možda su Orlovi mogli do još nekog gola, ali i ovako se pišu tri boda.

Ono što je važno, Ljubomir Fejsa odigrao je svih 90 minuta, a Andrija Živković je na teren ušao u 68. minutu, ali do kraja utakmice nije uspeo da se upiše u strelce.

Benfika sada ima 68 osvojenih boda. Prati je Porto sa 67. Biće zanimljivo do kraja sezone.