""
""

Četiri gola u prvom, od čega dva za pamćenje: Saragosa odnela bod iz Ovijeda (VIDEO)

Vreme čitanja: 1min | pon. 02.10.17. | 22:58

Sjajno prvo poluvreme na stadionu Nuevo Karlos Tartijere

Više nego zanimljivom utakmicom između Ovijeda i Saragose stavljena je tačka na sedmo kolo španske Segunde. Rezultatom na stadionu Nuevo Karlos Tartijere zadovoljniji su gosti, koji su uspeli da stignu prednost domaćeg tima i stignu do boda kojim su izašli iz opasne zone – 2:2 (2:2).

Ovijedo je fantastično otvorio utakmicu, poveo izuzetnim golom Arona Nigeza, a onda duplirao vođstvo zahvaljujući snalažljivom Točeu, koji je iskoristio veliku grešku odbrane gostiju i postigao peti gol u ovoj sezoni.

Ipak, Saragosa se brzo podigla, smanjila rezultat preko Mikela Gonzalesa, a pet minuta stigla do izjednačenja zahvaljujući Albertu Zapateru, koji se revanširao Nigezu i odličnim udarcem iz slobodnog udarca postavio konačan rezultat.

Nakon ovakvog prvog poluvremena svašta je moglo da se očekuje u nastavku meča, ali niko nije mogao da nasluti da će mreže u drugih 45 minuta ostati netaknute.