""

Dao gol, pa još jedan, a onda dobio i crveni! Temišvar ima svog heroja (VIDEO)

Vreme čitanja: 1min | sub. 19.08.17. | 18:52

Poli slavio sa 2:0 protiv Gaz Metana

Taman kada su se navijači Polija iz Temišvara uplašili da bi njihov klub mogao da uđe u crnu seriju posle dva meča bez pobede u rumunskoj Ligi 1, stigao je svojevrstan demanti. Poli je kao gost savladao Gaz Metan u Medijašu sa 2:0.

Heroj današnje pobede Temišvara bio je dvostruki strelac, iskusni vezista Gabrijel Vasvari. On je protivničku mrežu zatresao u 18, pa u 25. minutu iz slobodnog udarca na veoma atraktivan način.

Zanimljivo, isti igrač je na početku drugog poluvremena zaradio drugi žuti karton i isključenje i tako definitivno postao centralna ličnost ove utakmice.

Gaz Metan za celo drugo poluvreme nije uspeo da iskoristi brojčanu prednost i utakmicu učini makar malo zanimljivijom. A timu iz mesta Medijaš ovo je bio već peti prvenstveni poraz.