Deviću baš prija Rubin: Prvenac je pao već u drugom meču, Lokomotiva ostala bez snage u Permu (VIDEO)

Vreme čitanja: 1min | ned. 16.03.14. | 16:50

Bivši igrač Metalista s ogromnim oduševljenjem proslavio svoj prvi pogodak

Da li konačno došlo vreme da se i Rubin vrati u život? Ako je suditi po dešavanja u susretu sa Volgom, onda definitivno jeste! Fudbaleri bivšeg šampiona Rusije upisali su vrlo važna tri boda u borbi za opstanak, a svoj prvenac u dresu ekipe iz Kazanja postigao je i ukrajinski reprezentativac srpskog porekla Marko Dević

Bivši igrač Metalista i Šahtjora bio je strelac prvog pogotka za svoj tim, već u 14. minutu susreta, kada se posle jedne gužve u petercu rivala, lopta odbila pravo u njegove noge, a onda je lako našla put do mreže.

Do kraja prvog poluvremena Rubin je uspeo da savladala protivničkog golmana još jednom, a ovog puta strelac je bio Torbinskij u nekoliko trenutaka pre odlaska na veliki odmor.

Tačku na ovu utakmicu stavio je Mogilevets u 80. minutu susreta, a utešni pogodak za goste postigao Sarkisov.

Prvoplasirani tim Premijer lige, ekipa Lokomotive, odigrala je samo 0:0 sa Amkarom u Permu i tako nije uspela da materijalizuje poraz Zenita u derbiju sa CSKA i uveća prednost pred nastavak sezone.