"Eduardo"

Eduardo spasio Hrvate od amatera (VIDEO)

Vreme čitanja: 1min | sre. 14.08.13. | 22:14

Mali Lihtenštajn postigao dva gola osmoj reprezentaciji na svetu...

EduardoFortuna i dalje prati Hrvate! Izabranici Igora Štimca otišli su u Vaduc da protiv Lihtenštajna podignu samopouzdanje pred dolazak u Beograd, posle poraza od Škotske na Maksimiru, a tamo ih ponovo pogledala sreća iako su bili u pitanju amateri – 3:2. Vatreni su dva puta vodili, Lihtenštajn stizao, a do pobede su došli zahvaljujući dvostrukom strelcu i asistentu Eduardu, koji je ključan gol postigao u 86. minutu minutu meča.

Ono što može da raduje Mihajlovića je činjenica da je naredni rival Srbije u kvalifikacijama za SP u Brazilu 2014. godine i veliki dužnik pao u odbrani, jer kako drugačije objasniti da je Lihtenštajnu pošlo za rukom da postigne dva gola osmoj reprezentaciji na svetu.

Hrvatska je počela meč u sledećem sastavu: Pletikosa - Srna, Ćorluka, Vida, Milić - Badelj, Modrić - Rakitić, Eduardo, Olić - Mandžukić. Igrali su još: Halilović, Rebić, Ivica Jelavić, Ognjen Vukojević, Pivarić.

Lihtenštajn – Hrvatska 2:3 (1:1)