""

Đetići nisu omanuli, Igalo u polufinalu

Vreme čitanja: 1min | sre. 22.11.17. | 18:03

Među četiri najbolja tima u crnogorskom kupu našli se i Mladost i Grbalj

Fudbaleri Budućnosti plasirali su se u polufinale crnogorskog kupa, a tamo će im društvo praviti Mladost, Grbalj i Igalo. Upravo je najpoznatiji crnogorski klub igrao derbi u ovoj fazi takmičenja, pošto je gostovao u revanšu Sutjesci u Nikšiću i pobedio sa 1:0.

U prvom okršaju ovih rivala, Podgoričani su na svom terenu slavili sa 2:0, tako da su gledajući ukupan rezultat, prošli relativno lako.

Strelac jedinog pogotka na današnjoj utakmici na stadionu Kraj Bistrice bio je Darko Nikač u 26. minutu.

Lagan posao imao je i drugi podgorički klub, Mladost koji je kod kuće preslišao barski Mornar sa 3:0 i ukupnim rezultatom 5:0 izborio polufinale.

Sva tri pogotka pala su u drugom poluvremenu, a strelac drugog bio je Marko Ćetković, nekadašnji fudbaler Partizana.

I ekipa Grblja je upisala duplu pobedu, jer je na svom terenu savladala Ibar sa 2:0 golovima Koraća i Pavlovića u drugom poluvremenu. U prvom melu Grbalj je trijumfovao sa 4:0.

Najteži posao imao je Igalo koji je u revanšu kao gost pobedio Lovćen sa 3:1 i uprkos porazu od 1:0 u prvom meču, prošao dalje. Bakrač, Leković i Kopitović su bili strelci za Igalo, dok je Vujović sa bele tačke pogodio za Lovćen.