""

FCSB melje redom (VIDEO)

Vreme čitanja: 1min | ned. 06.08.17. | 22:14

Posle sjajne evropske partije, najtrofejniji rumunski klub slavio i u šampionatu u duelu sa Konkordijom

FCSB u poslednje vreme igra kao u slavnim danima. Najtrofejniji rumunski klub pre nekoliko dana je eliminisao češki Plzenj u kvalifikacijama za Ligu šampiona, a u nedelju je upisao i novi prvenstveni trijumf.

Ekipa Nikulaea Dike savladala je kao gost Konkordiju sa 3:1 u meču četvrtog kola rumunske Lige 1 i ponovo deli prvo mesto na tabeli sa Botošanijem i Klužom.

Da bi stigli do nova tri boda gostujući fudbaleri su morali da se pomuče i naprave preokret. Marijan Kristesku je u 53. minutu doveo tim iz Kjažne u vođstvo i delovalo je da bi FCSB mogao da se oklizne.

Međutim, za samo 13 minuta u završnici utakmice velikan iz Bukurešta je demonstrirao snagu. Izjednačujući pogodak postigao je Danijel Benzar u 75. minutu, a pet minuta pre kraja utakmice pobedu je doneo Denis Man.

U prvoj nedeljnoj utakmici u Univerzitatea je u Krajovi remizirala 1:1 protiv Astre Đurđu.