""

Galatasaraj se iživljavao u Bursi (VIDEO)

Vreme čitanja: 1min | pon. 01.05.17. | 21:02

Istanbulski Lavovi se učvrstili na četvrtom mestu

Galatasaraj je iskalio bes na nejakoj Bursi! Posle dva neugodna poraza u derbijima sa Bašakšehirom i Fenerbahčeom na kojima nijednom nisu zatresli protivničku mrežu, fudbaleri Galatasaraja su spakovali pet lopti iza leđa golmana domaće Burse u utakmici 29. kola turske Superlige - 0:5 (0:2).

Valjda sve što su promašili u prethodnim okršajima večeras su uspeli da pošalju u mrežu i ovom pobedom se učvrstili na četvrto mesto na tabeli.

Svih pet golova za istanbulskog giganta postigli su različiti igrači. Prvo je u stvari bio autogol Ersoja Ertugrula u šestom minutu, a prednost je duplirao Bruma u poslednjim trenucima prvog poluvremena.

A onda je Vesli Snajder namestio dva gola u nastavku utakmice. U 57. minutu strelac za Galatasaraj bio je Ahmet Čalik, a tri minuta kasnije pogodak je postigao i Lukas Podolski. Konačan rezultat postavio je Jasin Oztekin minut pre kraja utakmice.