""
""

Gaz Metan izgubio dva boda u Galaciju, Krajova slavila u gostima

Vreme čitanja: 1min | pet. 24.10.14. | 18:54

Gaz Metan vodio sa 1:0, izjednačujući pogodak postigao je Kristea koji je tek ušao sa klupe

Fudbaleri Ocelula i Gaz Metana su remizirali u Galaciju, posle zanimljivog drugog dela igre, i jedne inspirisane izmene.

Prvi gol je pao u 30. minutu, njegov strelac bio je napadač gostiju Roman, a od tada je ekipa Ocelula napadala, da bi dobru igru krunisali golom tek u 74. minutu, kada je strelac bio Kristea. On je samo pet minuta pre toga ušao na teren.

Ovim remijem, Ocelul se sklonio sa poslednjeg mesta u ligi, bar na jedan dan, dok je ekipa Gaz Metana na osmom mestu na tabeli sa 14 bodova.

Na meču između Brašova i Krajove pobedio je gost i to rezultatom 2:3. Činilo se da je meč rešen već u prvom poluvremenu, pošto je Krajova na odmor otišla sa prednošću od 2:0. Ipak, nisu se predali domaći, pa su golovima Konstantineskua i Ganee izjednačili, da bi u 83. minutu pobedu gostima ipak doneo Roča.

Liga 1 – 12 . kolo

Ocelul – Gaz Metan 1:1 (1:0)