Glupost koju ni Baloteli ne toleriše... (VIDEO)

Vreme čitanja: 1min | pon. 02.10.17. | 09:09

Kontroverzni Italijan izgubio živce zbog saigrača

Navikli smo obično da Mario Baloteli nervira ostatak tima, a ne da on bude taj kojeg nerviraju saigrači. Međutim, i to se desilo, a Baloteli je imao sasvim opravdane razloge da bude nervozan.

Kontroverzni Italijan je „poludeo“ na poluvremenu lokalnog derbija protiv Marselja. On je pomogao Nici da povede u četvrtom minutu, potom je Seri u 16. minutu duplirao prednost, ali su domaći olako prokockali prednost već do poluvremena (2:3), da bi gosti postigli i četvrti gol na početku drugog dela igre za konačnih 4:2.

Baloteli je bio ljut kao ris posle meča. Nije mogao da veruje kako je njegov tim prokockao prednost i kako su odigrali saigrači iz odbrane.
„Tri gol za 10 minuta?! Tri gola za deset minuta! J...te se“, ljutito je komentarisao dok je prolazio ka svlačionici i usput je udarao u pano sa reklamama.