""

Hadžijev klubić se ne šali, prvi je i ima šest bodova više od Steaue

Vreme čitanja: 1min | sub. 25.02.17. | 16:09

Petarda Vitorula

Vitorul je na plus šest u odnosu na Steauu i sada već, možemo reći, čvrsto drži prvo mesto! Jedan od najmlađih klubova u Rumuniji (osnovan 2008) savladao je danas rutinski Temišvar sa 5:0 i potvrdio da se neće lako predati u borbi sa mnogo moćnijim rivalima. Jer Vitorul, jasno je to sada, želi titulu.

Ekipa Georgija Hadžija, čiji je legendarni as i vlasnik, odradila je posao u prvih pola sata utakmice, kada je preko Vlada Morara postigla tri gola. Mladi krilni napadač postigao je het-trik za samo 19 minuta. Na opšte iznenađenje Hadži ga je na poluvremenu izveo. Da nije bilo tako možda bi Morar još koji put tresao mrežu nesrećnog Temišvara...

Za kompletnu katastrofu gostiju još u prvom delu pobrinuo se Čicu. U nastavku, domaći su preko Komana stigli do konačnih 5:0.

Vitorul je inače jedan od najmlađih timova u Evropi sa prosekom godina 22,0. Takođe, ovaj tim u svojim redovima ima jednog jedinog stranca, a da se kod Hadžija dobro i domaćinski radi potvrđuje činjenica da je mladi tim Vitorula dogurao do osmine finala Lige šampiona i da je ispao tek pre nekoliko dana od Porta...