""

Hoakin dao dva gola za Betis posle 4.549 dana! (VIDEO)

Vreme čitanja: 1min | sub. 16.09.17. | 20:20

Zeleno-beli iz Sevilje savladali Deportivo

Hoakin dva puta za jedno veče! To mu je u dresu Betisa pošlo za rukom poslednji put u aprilu 2005. godine, odnosno pre 4.549 dana. Do večeras. A večeras je na stadionu Benito Viljamarin postigao oba gola u pobedi nad Deportivom iz La Korunje od 2:1 u utakmici četvrtog kola Primere.

Na radost brojnih navijača, njihov omiljeni igrač je već u 14. minutu zatresao mrežu borbene ekipe Deportiva koja je jasno stavila do znanja da nije došla u Sevilju sa belom zastavom.

To je pokazala i u 23. minutu kada je Federiko Kartabija postigao izjednačujući gol i uneo određenu dozu nervoze u redove domaćih igrača i navijača.

Ipak, u drugom poluvremenu su sa izrazitim napadački stavom domaći fudbaleri izašli na teren. Takav pristup doneo im je novu prednosti i, ispostavilo se, pobedu.

Andres Gvardado je povukao kontranapad, “spojio” Hoakina sa golom, a iskusnom ofanzivnom vezisti nije bilo teško da bocne loptu i pošalje je iza leđa čuvara mreže.