""

I od ludaka iz Lila ima luđih - Kaenova istorijska pobeda (VIDEO)

Vreme čitanja: 1min | ned. 20.08.17. | 16:52

Da Silva i Santini iznenadila favorita

Šok u Lilu! Marselo Bijelsa i njegova ekipa izgubili su kod kuće sa 2:0 od Kaena kojem je to bio prvenac u Ligi 1 u novoj sezoni.

Prilično neočekivan rezultat kada se ima u vidu koliko je novca uložio Lil u prelaznom roku, kao i činjenica da u prošlosti nije prolazio dobro na ovom gostovanju.

Ovo mu je bila prva pobeda u Lilu u poslednjih 20 godina i time rezultat dobija na značaju.

Ništa nije bilo dobro danas za domaćina, a to je moglo odmah da se nasluti. Naime, već u petom minutu Damijan da Silva bio najsnalažljiviji posle kornera i glavom zatresao mrežu.

Konačan rezultat postavio je najbolji strelac Kaena u prošloj sezoni, Ivan Santini u 69. minutu, kada je iz drugog puta, pomalo čak i trapavo, postigao gol.