""

Iz keca u dvojku? Pa to je za Turke rutina... (VIDEO)

Vreme čitanja: 1min | pet. 22.05.15. | 20:59

Genčler i Mersin na zanimljiv način otvorili 33. kolo

Prelaz "iz dvojke u keca" ili "iz keca u dvojku" postao je čista rutina za Turke! U prvom meču 33. kola koji sa sobom nije nosio nikakav takmičarski značaj, Genčlerbirligi je posle prvog dela imao prednost od 1:0, a onda se Mersin u nastavku "povampirio" i relativno lako i brzo napravio totalni zaokret.

Domaćin u čijoj startnoj postavi su igrali Radosav Petrović i Nemanja Tomić (Duško Tošić nije bio u protokolu) poveo je pogotkom Irfana Kavečija u 37. minutu. Lepo je 19-godišnji napadač dobio loptu iz dubine i malo iskosa sa leve strane precizno gađao - 1:0.

Gosti su izjednačili na isteku jednog sata igre preko Velitona, da bi preokret i sva tri boda Mersinu doneo Nakulma u 79. minutu, kada je atraktivnim "bockanjem" prebacio golmana Genčlera i postavio konačan rezultat. Bez obzira na ishod ovog susreta, baš kao i na one u poslednjem kolu oba tima završiće šampionat u sredini tabele...