""

Levante zakucao Hetafe i Šćepovića (VIDEO)

Vreme čitanja: 1min | pet. 19.02.16. | 22:50

Tim iz Valensije slavio sa 3:0 i započeo beg iz opasne zone

Crna serija Levantea je gotova! Tim iz predgrađa Valensije uspešno je započeo beg iz opasne zone koji je zacrtan kao cilj do kraja sezone, a večeras je kao domaćin u uvodnom meču 25. kola Primere isprašio Hetafe sa čak 3:0.

Lako su domaći fudbaleri prekinuli seriju od tri uzastopna poraza, a sjajn prodor i pogodak napadača Hozea Moralesa u 10. minutu otvorio je golgeterski niz Levantea.

Domaćin je duplirao prednost u finišu prvog poluvremena, a na 2:0 povisio je Đuzepe Rosi sa bele tačke u 43. minutu. Prethodno je fudbaler gostiju Santijago Verđini oborio protivnika u svom kaznenom prostoru, a novajlija iz Serije A postigao je drugi gol u Primeri od dolaska iz Fiorentine.

Konačni 3:0 za Levante postavio je iskusni vezista Đoan Verdu u 81. minutu. Nema šta, bila je to zaslužena i čista pobeda Levantea, dok je Hetafe još jedom pružio očajnu partiju u kojoj se nije istakao ni srpski rezervista Stefan Šćepović koji je ušao u igru u 58. minutu.