"Milijaš i Dijara"

Manisa – Antalija 3:3: Dijara dva komada, Subašić izborio penal i postigao gol, Milijaševa žabica (VIDEO)

Vreme čitanja: 1min | ned. 05.10.14. | 23:28

Ništa se nije promenilo na tabeli - Antalija je i dalje prva, a Manisa poslednja

Milijaš i DijaraManisa i Antalija, fenjeraš i lider na tabeli druge lige Turske, odigrali su pravi pucački meč koji je završen bez pobednika – 3:3, a obeležili su ga Lamine Dijara, Branimir Subašić i Nenad Milijaš.

Bivši napadač Crvene zvezde i reprezentativac Azerbejdžana, doveo je Manisu u vođstvo u 6. minutu, potom je Sahin izjednačio, a nekadašnji golgeter Partizana sa dva uzastopna gola potpuno preokrenuo meč u korist Antalije.

U nastavku meča bivši kapiten Zvezde je u 49. minutu žabicom uspeo da matira gostujućeg golmana Fornezija i smanji rezultat, da bi Subašić izborio penal u 57. minutu i omogućio Dimitrovu da postigne gol sa bele tačke i tako donese veliki bod u borbi za opstanak.

I posle ovog meča ništa se nije promenilo na tabeli. Antalija je i dalje prva, a Manisa poslednja.

(FOTO: MN Press)