"Mitroglu pogodio u metu"

Mitroglu i Pici za preokret Benfike (VIDEO)

Vreme čitanja: 1min | sub. 16.01.16. | 23:49

Orlovi se izvukli na gostovanju Eštorilu uprkos tome što su gubili na poluvremenu

Mitroglu pogodio u metuIgrala se Benfika, ali na kraju nije ispaštala. Svi vi koji ste nanjušili prelaz 1-2 oparili ste se pošto su Orlovi na poluvremenu gubli s 0:1, ali su uz drugom delu preokrenuli na 2:1 golovima Kostasa Mitroglua i Portugalca Picija.

Nije lako kada vam gostuje prvak Portugala, ali je najbolje dočekati ga golom. Tim se vodio i Eštoril, odnosno Bonatini koji je u 11. minutu prelepo bocnuo loptu i udario šamar favoritu.

Obraz je brideo sve do 52. minuta kada je Mitroglu iskoristio svoj ubitačan instinkt i "umuljao" loptu u gol, a 16 minuta posle Pici je lepo ispratio akciju i stavio krunu. Kada su Orlovi jednom preuzeli inicijativu u meču nije bilo spasa za domaćina i taj rezultat je ostao do kraja.

Ovo je samo nastavak skoro savršene Benfike koja sa 43 boda diše za vratom Portu koji ima 45.